Mobil

Asus Zenfone 6 5G Görselleri Ortaya Çıktı

Asus Zenfone 6 5G modeli için görseller ortaya çıktı. Kızaklı tasarıma hazır olun!

Asus, genelde uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla kendisini gösteren bir marka. Markanın kesin olarak öne çıkan akıllı telefonları az sayıda. İşte Asus’un bu serileri arttırmak için çalışmalara başladığını söylemek gerekiyor. Öyle ki markanın yeni serisi olarak karşımıza çıkmasını beklediğimiz Asus Zenfone 6 5G modelinin her açıdan fark yaratacağını görüyoruz.

Asus Zenfone 6 5G Kızaklı Tasarımla Gelecek

Asus Zenfone 6 5G akıllı telefonlarına ait olduğu belirtilen görseller, ne derece iddialı bir akıllı telefon için beklenti olduğunu gösteriyor. Amiral gemisi akıllı telefon serilerine dahil olacak olan yeni akıllı telefonların kızaklı bir tasarımla geldiğini görmek mümkün olacak. Kızaklı yapı sayesinde tamamen ekrandan oluşan bir ön panel göreceğiz. Yani çerçevelerden kurtulan bir akıllı telefon söz konusu olacak.

Çentik alanı bulundurmayacak, üst çerçevelerin bulunmadığı ya da yan çerçevelerinin olmadığı bir akıllı telefon göreceğiz. Ön kamera ve sensörler ise kızak sisteminin hemen altında yer alacak. Hem alt hem de üst kızak bölümünde hoparlör, kamera, mikrofon gibi donanımların yerleştirildiğini göreceğiz.

Asus Zenfone 6 5G

Kızaklı akıllı telefonların arka kapak tasarımında da değişiklik yapılacak. Asus Zenfone 6 5G modellerinde ortalanmış ve yan yana sıralanmış olan çift kamera kullanılacak. Kameraların hemen altında ise parmak izi sensörlerinin kullanıldığını göreceğiz.

Yan yana sıralı parmak izi sensörlerinin hemen altında yer alan parmak izi sensörlerinin de kare şeklinde olduğunu görmek mümkün olacak. Tüm bu özellikler ve yenilenmiş tasarımla beraber Asus Zenfone 6 5G akıllı telefonlarının tanıtımının ise 16 Mayıs tarihinde yapılacağı açıklandı.

Tanıtım sırasında diğer modelleri ve diğer versiyonları da görme şansını elde edeceğiz. Bu modellerde de kızaklı tasarım kullanılıp kullanılmayacağı ise bilinmiyor. Henüz kızaklı tasarım için net bilgiler yok.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir Yorum

  1. Her ne olursa olsun asus bir markadır elektronikte vardır ve bu sektörde rekabete açık bir firmadır.0539** tipi hoşuna gidenler çekinmeden markaya güvenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı