Haberler
Trend

Apple’dan Shortcuts Uygulaması İçin Yeni Güncelleme!

Apple'ın uygulama aracı olan Shortcuts, yenilenmiş özelliklerle gelen 2.2 sürümüne yükseltildi. İşte detaylar.

Apple’ın uygulamaları kişiselleştirme uygulaması da diyebileceğimiz geçtiğimiz yıl kullanıma giren Shortcuts, yeni bir güncelleme aldı.

Cupertino’lu dev teknoloji firmasının önceki gün düzenlediği tanıtım etkinliğinin ardından birçok cihaz ve servise güncelleme getirilmiş, ilgi çekici tanıtımlara yer verilmişti. iOS, tvOS gibi birçok yazılıma getirilen yeniliklerin ardından bugün de Shortcuts uygulaması güncellendi. 2.2 sürümüne güncellenen Shortcuts uygulaması birçok yeni özelliği bünyesine kattı.

Shortcuts 2.2 İle Gelen Yeni Özellikler

  • Metin içerisinde yer alan numaralar artık “Girişten Numaraları Al” özelliği ile kolayca alınabilecek.
  • Yeni gelen özelliklerden bir diğeri de “Arşiv” bölümüne dokunulduğunda kestirmeler listesinin en alt kısmına gitme özelliği.
  • Not Yarat“, “Notun Sonuna Ekle“, “Notları Bul” ve “Notu Göster” gibi işlemlerle beraber yeni notlar oluşturabilme ve bu notlara rahatlıkla ulaşabilme.
  • Seyahat Süresini Al” özelliği sayesinde güzergahtan tutun varış saatine kadar birçok ayrıntıyı rahatlıkla görebilme.
  • Uygulama içi hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler yer almakta.
Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı