Mobil

Apple Yeni iPhone SE 2 İle Kullanıcıların Karşısına Çıkıyor

2020 yılına girdiğimiz şu günlerde teknoloji şirketleriyle alakalı bilgi akışı hızlandı. Ortaya çıkan rapora göre Amerikalı teknoloji üreticisi Apple, 2020 yılında iki farklı iPhone SE 2 ile kullanıcılarına hitap edecek.

Pro ve Pro Max gibi amiral gemileriyle sektörde söz sahibi olan Apple, bunun yanında farklı telefon seven müşterilerini de düşündüğünü göstermek için harekete geçti. Şirketten gelen haberlere göre 2020 yılında kesin olarak iki farklı iPhone SE 2 kullanıcılara buluşacak. Yine A13 Bionic işlemcisini kullanması beklenen telefonların ekran boyutlarının da farklı olacağı ifade ediliyor. 

İki farklı iPhone SE 2 Modeli Piyasaya Çıkıyor

2020 yılında beş farklı model üreteceği öğrenilen ve bu konuda çalışmalarına hız verdiği saptanan Apple’ın SE modeli için geliştirdiği strateji de belli oldu. İlk etapta tek seçenekle geleceği düşünülen telefonların farklı ekran boyutlarına sahip olarak iki seçenekle geleceği öğrenildi. Böylelikle kullanıcıların SE 2 ve SE 2 Plus arasından birini tercih etme şansları bulunacak.

iPhone SE 2 2020 Yılında Satışa Sunulacak

Apple’ın yeni telefonları iPhone SE 2 ve iPhone SE 2 Plus, 2020 yılında kesin olarak tanıtılacak. Ancak iddialara göre şirket ilk etapta iPhone SE 2’yi piyasaya sürecek. Eğer teknik çalışmalar tamamlanırsa Plus modeli de bu yıl içerisinde kullanıcıların karşısına çıkacak. 

Her iki cihazın da 2020 yılı sonuna kadar satışa sunulması planlanıyor. 

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı