Haberler
Trend

Apple AirPods Pro Rakiplerini Geçmeyi Başardı

Apple’ın yeni kulaklığı AirPods Pro, kullanıcılarını memnun etmeyi sürdürüyor. Ayrıca kulaklığa uygulanan testler de kullanıcıların neden memnun olduklarını ispatlıyor.

2019’un ilk çeyreğinde piyasaya sürülen ve beğeni kazanan Apple’ın AirPods Pro isimli kulaklığı, kullanıcılardan tam puan aldı. Aynı zamanda gerekli testleri de başarıyla geçen kulaklık, gecikme süresi ile rakiplerini geride bırakıyor. 

Apple’ın bizzat geliştirdiği H1 çipinin güç verdiği kulaklık Bluetooth altyapısına sahip olmakla birlikte müzik severlere güzel bir deneyim yaşatmakta. Ayrıca şirketin geliştirdiği AirPods Pro’nun gecikme süresi de oldukça kısa. Bu da müzik severlerin ve kulaklığı aktif olarak kullananların beğenisini toplayan özel bir durum. 

Kulaklık teknolojisine ciddi şekilde yatırım yapan Apple’ın Airpods Pro serisi için test aşaması tamamlanırken, sonuçlar da ortaya çıktı. Stephen Coyle’nin bizzat yaptığı testlerde 5 cihaz kozlarını paylaştı. Sony WH-CH700N, Beats Studio 3, Airpods 1, Airpods 2 ve Airpods Pro’nun katıldığı testte kazanan da belli oldu. 

Test sonucu 144ms ses gecikme süresi ile ipi Airpods Pro göğüsledi. Apple’ın bu konudaki başarısı ve geliştirmelerden istediği sonucu alması, kullanıcıları da memnun etti. Diğer cihazlarla arasında ciddi bir fark olan Airpods Pro’nun aynı şekilde yine Apple üretimi olan Airpods 1 ve Airpods 2’yi de geride bıraktığı gözlendi. 

Testin ardından Beats Studio 3’ün sınıfta kaldığı da gözlerden kaçmadı. 

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı