Oyun

Apex Legends Sunucu Sorunları ile Karşı Karşıya

Apex Legends sunucu sorunları için yeni önlemler alınmaya başladı.

Oyun dünyasının en iddialı yapımları arasında gösterilen serilerden biri olan Apex Legends, battle royale türünün dikkat çekmesinden sonra daha çok ses getirmişti. PUBG ve Fortnite gibi oyunların önüne geçmeye başlayan yapımın, şu sıralar ise bambaşka bir konu ile gündeme geldiğini söylemek gerekiyor. Öyle ki rüzgar tersine dönmüş durumda. Yapımın sürekli olarak çökme sorunları konuşuluyor.

Oyuncular çok ciddi bir şekilde yapımda sorunla ile karşı karşıya kalıyor. Oyun başlatıldığı zaman yaşanan sunucu sorunlarıyla bir anda bağlantı çökebiliyor ve oyuna girmeden oyundan atılmış oluyorsunuz.

Apex Legends Sorunları Giderilecek

Reddit üzerinden paylaşılan bilgilere göre birçok kullanıcı sunucu sorunları yaşıyor ve oyuna giriş yapamıyor. Sorunun bu kadar uzun süreli devam etmesinin ana nedeni olarak ise yılbaşı gösteriliyor. Bir yandan yılbaşı etkinlikleri nedeniyle oyuna ilgi yüksek oldu bir yandan ise oyunun sorunlarıyla ilgilenen ekibin birçok çalışanının izinli olduğu ortaya çıktı.

Apex Legends

Apex Legends sunucu sorunları için ise harekete geçilmiş durumda. Çok ciddi bir şekilde kullanıcı kaybetmeye başlayan yapımın bundan sonraki süreçte sorunları çözmek adına ciddi bir mesai harcaması bekleniyor. Özellikle güncellemelerle kaybedilen kullanıcıların yeniden kazanılması önemli. Şimdilik Apex Legends sunucu sorunlarının devam ettiğini söylemek gerekiyor.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı