Oyun
Trend

Apex Legends için Güncelleme Yayınlandı

Apex Legends için büyük güncelleme yayınlandı. Apex Legends güncellemesi ne gibi yenilikleri getirdi?

Battle Royale yapımlarına yeni katılan ve ciddi bir rekabet ortamı oluşturan Apex, şu sıralar yeni güncelleme ile gündemde. Kısa süre önce yayınlanan ve oyunun önemli değişiklikler almasını sağlayan Apex Legends 1.1 güncellemesinin detaylarına ve güncellemenin getirdiği sistem değişikliklerine bakalım.

Apex Legends Güncellemesi Neler Getiriyor?

Güncellemenin getirdiği yenilikleri bir kenara koyalım. Apex Legends 1.1 sürümüyle dikkat çeken ilk kısım hata düzenlemeleri oldu. Güncelleme oyun içinde yaşanan birçok sorunun önüne geçiyor. Güncellemeler sonrasında ilk olarak oyundan atma sıkıntısının önüne geçildiğini görüyoruz. Oyundan atma, siyah ekran sorunları, çalışmayı durdurdu sorunları gibi sorunların tamamen önüne geçildiğini gördük.

Güncellemenin bunun dışında getirdiği birçok yenilik var. Bu yeniliklerden birisi de Son kadro özelliği. Son kadro özelliği, maç yaptığınız takım arkadaşlarınızı kayıt altına alıyor. Bu özellik sayesinde, son maç yaptığınız takım arkadaşlarınızla bir kez daha maç yapabiliyorsunuz.

Apex Legends

Beklenen özelliklerden biri olan son kadro özelliğinin zaman içerisinde geliştirmesi de bekleniyor. Şu an için bu mod versiyon 1 olarak yayınlandı. Yeni versiyonun yayınlanmasının ardından ne gibi değişikliklerin geleceğini göreceğiz.

Bunun dışında güncelleme sonrasında yapılan bazı mini düzenlemeler var. Mesela artık giriş ekranındaki müzikler için sessize alma seçeneğini kullanabiliyorsunuz. Taretler için ve giriş ekranı için düzenlemeler yapıldı. Ayrıca hilecilerin önüne geçmek adına yeni önlemlerde alınmış durumda.

Tüm bunlar bir yana güncellemeler sonrasında Apex Legends kullanıcılarına bir de uyarı yapıldığını ekleyelim. Bazı kullanıcılar güncelleme yapmalarının ardından hesaplarının sıfırlandığı yönünde bilgiler verdi. Bu yönde bir açıklamada yapıldı.

Güncellemenin sonrasında hesapların sıfırlanabildiği konusu bir nevi doğrulandı. Bunun için mini bir düzenleme yapılması bekleniyor. Sıfırlanan hesapların geri gelip gelmeyeceği kesin değil ancak bu konuda düzenlemenin kısa süre sonra yayınlanması bekleniyor.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı