Oyun

Apex Legends Gibraltar için Güncelleme Yayınlayacak

Apex Legends Gibraltar karakterinde yer alan hatanın giderileceği açıklandı. Yeni güncelleme ne zaman gelecek? Sorun nasıl çözülecek? Hatanın nedeni ne? İşte detaylar.

Battle Royale türünün en iddialı yapımlarından biri olma yolunda ilerleyen Apex Legends, bir yandan oyuncu sayısını arttırıyor bir yandan da güncellemelerle gündeme geliyor. Yapımın uzun soluklu bir güncelleme maratonu içerisine gireceğini biliyoruz. Yeni karakterlerin dahil edilmesi beklenen oyunda, birçok hatanın da düzeltilmesi bekleniyor.

Tüm bunlar bir yana şu sıralar bir hayli tartışılan bir konu var. Apex Legends Gibraltar karakterinde yer alan bir hata, tartışmaların ana nedeni. Yapılan açıklamalara baktığımız zaman ise bu hatanın güncellemelerle giderileceğini görüyoruz.

Apex Legends Gibraltar Hatası Son Buluyor

Yayınlanacak olan güncellemenin ilk odak noktası hatalar olacak. Bu detaylara geçmeden önce Apex Legends Gibraltar hatasından biraz söz edelim.

Oyuncular tarafından fark edilen hatada, Apex Legends Gibraltar kalkanına tüm envanterlerin takıldığı görülüyordu. Diğer oyuncuların ve etrafta yer alan envanterlerin kalkana takılması, ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oluyordu.

Aslında tüm oyuncuların bu durumdan rahatsız olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Öyle ki bu hatadan keyif alan ve oyunu daha eğlenceli hale getirdiğini düşünen oyuncular bile bulunuyor. Söz konusu hatanın giderilmesi için ise çalışmalar çoktan başlamış durumda. Yapım tarafından yapılan açıklamaya göre bu hatanın devam etmesi mümkün değil.

Apex Legends Gibraltar

Hatanın her ne kadar oyunu biraz daha eğlenceli hale getirdiği düşünülse de yapım konu hakkında yaptığı açıklamalarda, bu hatanın ileride daha büyük sorunlara neden olabileceği konusunda bilgi veriyor.

Bu nedenle yeni güncellemelerle beraber sorunun çözüme kavuşturulacağı bilgisi verilmiş durumda. Güncellemenin ne zaman yayınlanacağı ise kesin olarak açıklanmadı.

Ayrıca güncelleme takvimine göre daha ne gibi değişikliklerin yapılacağı da bilinmiyor. Bunun için bir süre daha gelişmeleri takip etmek gerekiyor. Güncelleme sürüm notları açıklandığı zaman detayları paylaşacağız.    

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı