Mobil

AnTuTu Mayıs Ayının En İyi Telefonlarını Yayınladı

AnTuTu için yeni derecelendirme açıklandı. AnTuTu tarafından Mayıs ayı için açıklanan akıllı telefonlar hangileri oldu?

Telefonların puanlaması ve telefonlar arasındaki karşılaştırmalar konusunda en iyi adreslerden biri olan AnTuTu, her ay düzenli olarak en iyi akıllı telefonlar için listeleri yayınlıyor. Her zaman olduğu gibi bu ay için de en başarılı akıllı telefonlar açıklandı.

AnTuTu tarafından son olarak Mayıs ayı akıllı telefonlarının açıklandığını gördük. Hemen bu ay için açıklanan en iyi akıllı telefonlara bakalım. Bakalım AnTuTu derecelendirmesine göre lider kim?

AnTuTu Tarafından Açıklanan En İyi Akıllı Telefonlar

Açıklanan listede tam olarak 10 telefon yer alıyor. Listenin başında yer alan modelden başlayalım.

Nubia Red Magic 3

Oyuna yönelik bir akıllı telefon olan Red Magic 3 listenin ilk sırasında yer aldı. Telefonun içerisinde yer alan ekstra soğutucu ve Snapdragon 855 işlemcileri sayesinde AnTuTu üzerinden 380.921 puan alındığı açıklandı.

Axon 10 Pro

Ülkemizde çok fazla bilinen bir model olmasa da ZTE tarafından sunulan başarılı akıllı telefonlardan biri olan Axon 10 Pro modeli de yine listedeki yerini almış durumda. Snapdragon 855 işlemcilerinin kullanıldığı akıllı telefon 376.916 puan almış durumda.

Xiaomi Mi 9 Explorer Edition

Snapdragon 855 işlemcilerinin kullanıldığı bir başka akıllı telefon olan Mi 9 modelinde de 376.092 puan alındığı açıklanmış durumda.

Black Shark 2

Yine bir oyuncu telefonu olan Black Shark 2 modeli de listede kendisine yer bulan akıllı telefon modelleri arasında. Yine oyun odaklı bir seri olan akıllı telefon, 374.736 puan almayı başarmış. Tabi ki işlemci yine Snapdragon 855 serisi.

AnTuTu

Xiaomi Mi 9

Pro modelinde olduğu gibi ana modelinde de başarılı bir performans gösteren Mi 9, 372.422 puan almayı başarmış.

Meizu 16s

Kısa süre önce tanıtılan yeni akıllı telefon, kendisine kalıcı bir yer edinen modeller arasında yer alıyor. 370.315 puan açıklaması yapıldığını ekleyelim.

OnePlus 7 Pro

Amiral gemisi canavarı yeni modelin, listede 7.sırada kendisine yer bulduğunu görüyoruz. 7.sırada yer bulan Pro, 368.834 puan almayı başarmış durumda.

8.sırada Lenovo Z6 Pro, 9. Sırada Samsung Galaxy S10+ ve 10.sırada ise Galaxy S10 modelleri bulunuyor.   

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı