Mobil
Trend

AnTuTu Kasım Puanları Açıklandı Zirvede ASUS ROG Phone 2 Var!

2019’un sonuna gelinirken AnTuTu, Kasım ayı puanlarını açıkladı. Kullanıcıların merakla beklediği sonuçlar tüketiciyi pek fazla şaşırtmıyor.

Akıllı telefon almak isteyen kişilerin merakla beklediği AnTuTu puanları açıklandı. Kasım ayında zirvede yer alan telefon kullanıcıları şaşırtmazken sıralamadaki farklılıklar telefon piyasasının yeniden şekillendiğini gösterdi.

AnTuTu’nun yapmış olduğu açıklamaya göre zirvede Asus’un tamamen oyuncular için tasarladığı ASUS ROG Phone 2 yer alıyor. Snapdragon 855+ işlemcisini kullanan ve pek çok özelliğiyle dikkat çeken telefon totalde 496.662 puanla zirvedeki yerini aldı. ROG Phone 2’nin en yakın takipçisi ise 482.811 puanla OnePlus 7T oldu. 

Kasım 2019 AnTuTu test skorlarına göre en performanslı 10 akıllı telefon modeli.

Meizu Hayal Kırıklığı Yaşattı

AnTuTu Kasım 2019 listesi açıklanırken listede Xiaomi, OnePlus, Samsung ve Asus gibi şirketlerin telefonları yer aldı. Ancak her listede kullanıcıların karşısına çıkan Meizu’nun bu sefer listede yer almaması hayal kırıklığı yaşattı. 

Realme Yükselişe Geçti

Ülkemizde telefonlarını yaygın olarak görmek mümkün olmasa bile Kasım 2019 AnTuTu listesinde Realme kendisine yer buldu. Şirketin X2 Pro modeli AnTuTu’dan 476.185 puan alarak dördüncü sıraya yerleşti. Üst segment telefonlar arasında dikkat çeken X2 Pro’nun kullanıcılar tarafından beğeni topladığı da biliniyordu. 

Orta Segmentte Redmi Note 8 Pro Zirvede

AnTuTu yalnızca üst segment için değil, orta segment için de Kasım 2019 listesini açıkladı. Listenin zirvesinde tam bir fiyat performans ürünü olarak gösterilen Xiaomi Redmi Note 8 Pro bulunuyor. 

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı