Haberler

Angry Birds Movie 2 Resmi Fragman Yayınlandı

Angry Birds Movie 2 filmi için merakla beklenen fragman yayınlandı. Angry Birds Movie 2 ne zaman vizyona giriyor? Bu kez hikaye nasıl? İşte paylaşılan son fragman ve açıklanan yeni detaylar.

Bir oyunun nerelere gelebileceğinin en büyük örneği olan Angry Birds, dokunmatik akıllı telefonların ilk oyunları arasında yer alıyor. Dokunmatik özelliğini tam olarak öne çıkaran ve kızgın kuşlarla domuz kalelerini vurarak yıkma üzerine kurulan olan oyun, şimdilerde ciddi bütçelerle sunduğu sinema filmlerinde gündem oluyor.

Figürleri yapılıp satılan, yeni oyunları yayınlanan yapımın şu sıralar sinema perdelerine geri dönmesi bekleniyor. Geri dönmesi bekleniyor diyoruz çünkü bu kez ikinci film vizyona girecek. İlk filme göre biraz daha kapsamlı bir hikayeye sahip olacak Angry Birds Movie 2 için merakla beklenen fragmanda yayınlanmış durumda.

Angry Birds Movie 2 Fragmanı Geldi

Serinin ikinci filmi olarak karşımıza çıkacak olan Angry Birds Movie 2 yapımında dikkat çeken bir detay var. Bu kez kızgın kuşlarla aynı adada yaşayan domuzlar karşı karşıya gelmeyecek. Her zaman mücadele ettiğini gördüğümüz iki taraf, yeni filmle beraber ilk kez bir arada mücadele edecek.

Aynı adada yaşayan domuzla ve kızgın kuşları bir araya getiren ise ortak bir düşman olacak. Adada yer alan yaşamı yok etmek için saldırılarda bulunan Zeta’ya karşı birleştiğini göreceğimiz iki tarafın bu kez ciddi yardımcıları da olacak.

Angry Birds Movie 2 fragmanında yer alan bir başka detay ise yeni karakterler. Fragmana baktığımız zaman Chuck’ın kız kardeşi olarak yeni bir karakterin seriye dahil olduğu görülüyor Silver karakterinin de dahil olacağı yapımda seslendirmeleri ise yine ünlü isimlerin üstlendiğini görmemiz mümkün olacak.

Animasyon alanının iddialı yapımlarından biri olarak sinemaseverlerin karşısına çıkacak Angry Birds Movie 2 için vizyon tarihi de belli oldu. Filmin vizyon tarihinin 16 Ağustos olduğu açıklandı. Fragmanı yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Etiketler

Gökhan ÇAKIN

1990 Trabzon doğumluyum. KTÜ Beşikdüzü Meslek Yüksek Okulu'nda öğrenimimi tamamladım. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı