Haberler

Amazfit T-Rex Görselleri Ortaya Çıktı

Amazfit T-Rex görselleri paylaşıldı. Amazfit T-Rex nasıl bir tasarımla gelecek?

CES 2020 fuarında birçok yeni teknoloji tanıtılacak. Tüketici elektroniği fuarı kapsamında tanıtılacak olan ürünler içerisinde sadece akıllı telefonlar yer almayacak. Bunun yanında daha birçok yeni teknolojiyi göreceğiz. Bunlardan birisi de Amazfit T-Rex akıllı saatleri olacak. Xiaomi ile Huawei arasındaki akıllı saat yarışını yeni bir boyuta getirecek olan yeni akıllı saatler için detaylar da belli olmaya devam ediyor.

Son olarak Amazfit T-Rex akıllı saat modelinin görseli yayınlandı. Paylaşılan görsellerde yer alan detaylara göre yine tam dairesel bir tasarıma yer verilecek. Tam dairesel olarak kullanılacak olan tasarımın dışında da dikkat çeken detaylar göreceğiz.

Amazfit T-Rex Tasarımı Fark Yaratacak

Yeni akıllı saat modellerinin tıpkı Samsung modellerinde olduğu gibi geniş bir çerçeve sunulacak. 1.39 inçlik ekranda 4 adet düğmenin öne çıktığını da eklemek gerekiyor. Biraz daha kalın bir tasarımla geleceği görülen serinin sanal asistan desteği bulunacak ve aktif takip sistemine sahip bir akıllı saat gelecek.

Amazfit T-Rex

Bu sayede kalp atış sensörlerini de kullanarak saatin tüm spor verilerini okuması sağlanacak. Yürüyüş, tırmanış, koşu, bisiklet sürme gibi aktiviteleri takip edebilecek olan akıllı saatin, fiyatı ve içerisinde yer  alacak olan işlemci modellerinin neler olacağını ise CES 2020 fuarında görmek mümkün olacak. Fiyatın nasıl olacağı ise en büyük soru işareti.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı