Haberler

Amazfit Smart Watch 2 Teknik Detaylar

Amazfit Smart Watch 2 merak edilen tüm özellikleri ve saatin fiyatı!

Akıllı saat alanında iddialı modellerden biri olmasını beklediğimiz Amazfit Smart Watch 2 akıllı saati sonunda tanıtıldı. Serinin ilk versiyonuna oldukça benzer bir tasarımla gelmesine karşın, yetenekleri çok daha arttırılan yeni akıllı saatlerin özelliklerine bakalım.

Amazfit Smart Watch 2 Teknik Özellikleri

Yeni akıllı saat, seramik bir çerçeve ile geliyor. Kullanılan seramik çerçeve oldukça şık bir görüntü sunulmasını sağlıyor. Yine dairesel bir tasarıma yer verildiğini görüyoruz. Bu kısımda önemli bir değişiklik söz konusu değil.

Biraz daha şık bir görüntü sunulmasını sağlayan seramik çerçeve dışında tamamen dairesel çerçeve de oldukça dikkat çekici. Saatin ekran kısmında ise 1.39 inçlik bir panelle beraber geldiğini belirtelim. AMOLED ekranın kullanıldığı serinin işlemci kısmında ise Snapdragon Wear 2500 işlemcilerine yer verdiğini ekleyelim.

Amazfit Smart Watch 2

RAM bellek kısmında da yine iddialı bir model söz konusu. Bu seriyle beraber 4 GB RAM bellek miktarının kullanıldığını görüyoruz. Haliyle hem sensörler kısmında hem de uygulama çalıştırma kısmında çok daha başarılı bir saat sunulmuş durumda.

Amazfit Smart Watch 2 modelinin ilk modelden farklı olarak 4G desteği ve eSIM desteği de mevcut. Ayrıca artık sağlık takibi özelliği genişletilmiş durumda.

Özel bir versiyonlar beraber EKG çekim desteği sunuluyor. EKG çekim desteği, 60 dakikaya kadar EKG verilerinin tutulmasını ve acil durumlarda bildirim gösterilmesini de sağlamakta.

Amazfit Smart Watch 2

Avergers özel versiyonu ve tüm bu özellikleriyle beraber Amazfit Smart Watch 2 akıllı saat modelinin 144 dolar başlangıç fiyatıyla satışa çıktığını göreceğiz. Saatin maksimum fiyatının ise 216 dolar olacağını belirtelim.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı