Oyun

Acer Predator CG437K P Monitör Tanıtıldı

Acer Predator CG437K P ekranları için beklenen tanıtım yapıldı. Acer Predator CG437K P özellikleri neler?

Acer, bugün düzenlediği bazın toplantısında birçok yeni ürünü için tanıtım yaptı. İlk dikkat çeken ürünler, yeni bilgisayar modelleri oldu. 3 boyutlu tasarımcılar için özel olarak sunulan laptop modelleri ve performans odaklı laptop modellerinin dışında bir de oyuncu monitörü tanıtıldı. Acer Predator CG437K P adıyla tanıtılan yeni oyuncu monitörlerinin özellikleri de bir hayli etkileyici bulundu. Hemen yeni serinin özelliklerinden söz edelim.

Acer Predator CG437K P Nasıl Bir Monitör?

Acer’ın CEO’su Jason Chen tarafından tanıtımı yapılan monitör, oyuncuların bir hayli eğlenmesini sağlayacak özelliklere sahip. Monitörün ilk dikkat çeken kısmı boyutu. Tam 43 inçlik boyuta sahip olan Acer Predator CG437K P, 4K çözünürlük değerine sahip.

Hem boyut kısmında hem de çözünürlük değeri kısmında fark yaratan serinin yenileme hızı ise 144 Hz olarak açıklandı. Benzerlerinden farklı olarak düz panelle gelen dev monitörün HDR desteği de öne çıkan özellikleri arasında.

Acer Predator CG437K P

HDMI girişi, DP ve Type-C portlarına sahip olan ekranın satış fiyatı da açıklanmış durumda. Kuzey Amerika bölgesi için açıklanan satış fiyatı 1.299 dolar.

Fiyatların Avrupa bölgesinde ise 1.499 dolar olacağının bilgisi verildi. Ülkemizde de satışa çıkacak olan Acer Predator CG437K P ekranlarının ülkemizde ne kadar fiyatla satışa çıkacağı belli değil.

Acer Predator CG437K P

Resmi olmayan rakamlara ve güncel kur durumuna göre değerlendirecek olursak, bu modelin ülkemiz fiyatı 10 bin TL gibi bir aralıkta olacak. Acer’ın diğer oyuncu ekipmanlarında olduğu gibi bu seri için de yakın zamanda yeni bir fiyat açıklaması gelecektir. Modellerin ülkemiz satış fiyatının açıklanmasının ardından sitemizde resmi satış rakamlarına yer vereceğiz. Şu an satış tarihi konusunda da resmi bir bilgi olmadığını belirtelim.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı