Haberler
Trend

A101 Bu Kez Honor Band 4 Satışlarına Başlıyor

Honor Band 4 akıllı bileklik modelleri için yeni bir kampanya gündemde. A101 tarafından açıklanan sürpriz kampanyanın detayları.

Market zincirleri tarafından sunulan teknolojik ürünlere alışmaya başladık. Bir yandan Bim, bir yandan da A101 market zincirinin sürekli olarak uygun fiyatlı teknoloji ürün kampanyaları gündeme geliyor. Bu noktada son hamle A101 tarafından geldi. Market zinciri tarafından yapılan son açıklamaya göre önümüzdeki hafta içerisinde yeni ürünler satışa çıkarılacak. Bu kez gündeme gelecek olan model ise Honor Band 4 akıllı bileklik modeli olacak.

Uygun Fiyatlı Honor Band 4 Fırsatı Geliyor

A101 için paylaşılan yeni kataloglar, önümüzdeki hafta içerisinde birkaç yeni teknolojik ürün satışına başlanacağını gösteriyor. Paylaşılan kataloglara göre Honor Band 4 modeli ise fiyatıyla dikkat çekecek. Huawei çatısı altında çalışan Honor markasının kısa bir süre önce tanıtımını gerçekleştirdiği ve tasarımıyla büyük oranda ilgi gören akıllı bileklik modelinin satışlarına başlanacak.

Tabii ki söz konusu akıllı bilekliklerin uygun fiyata satışa çıkacağını da ekleyelim. Söz konusu akıllı bilekliklerin satışı için 199 TL satış fiyatının olacağı açıklandı. Bu rakam peşin satış fiyatı olacak.

Piyasaya göre dikkat çeken bir şekilde indirimli satılacak olan akıllı bilekliklerin, taksitli olarak alınması da mümkün olacak. Bileklikleri taksitli olarak almak için ise 207 TL gibi bir ödeme yapmak gerekecek. Taksitli fiyatın biraz daha yüksek olması dikkat çekici olsa da taksit imkanının sunuluyor olması da beğeni toplamış durumda.

Honor Band 4

Önümüzdeki hafta içerisinde satışa başlayacak olan serinin yanında Honor Play akıllı telefonlarının satışlarının da başlaması bekleniyor. Yine akıllı telefonlarda da 100-200 TL gibi daha aşağı satış rakamlarının sunulması da yine beklentiler arasında. Tüm bunlar bir yana A101 kampanyasıyla Honor Band 4 akıllı bilekliklerini almak isteyen kullanıcılar için bilekliklerin özelliklerinden de bahsedelim.

Kalp sensörüyle dikkat çeken Honor Band 4, 0.95 inç AMOLED ekranla beraber geliyor ve 50 metreye kadar suya dayanıklı bir seri. Uyku izleme teknolojisi, Mesaja yönetimi, kalori takip, aktivite takip, telefonumu bul, hatırlatıcı gibi özellikleri de bulunan bileklik, genel olarak başarılı gösterebileceğimiz modeller arasında yer almakta.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı