Mobil

3 Ekranlı Samsung Modeli Geliyor

3 Ekranlı Samsung modeli için patent görselleri ortaya çıktı.

Samsung’un yeni akıllı telefonları için çalışmalar devam ediyor. Çok kısa bir süre sonra markanın yeni akıllı telefonları için tanıtımlar yapılacak. Özel bir etkinlik düzenleyecek olan marka, etkinlik kapsamında yani amiral gemisi modelleri sunacak. Bir yandan yeni amiral gemisi serisi akıllı telefonlarını tanıtacak olan markanın bir yandan ise yeni patent görselleri de ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak markanın 3 ekranlı bir Samsung akıllı telefon modeli için patent aldığı ortaya çıktı.

Paylaşılan patent görsellerinde yeni akıllı telefonların çok daha farklı bir yapısının olacağını görüyoruz. Özellikle kullanılabilirlik konusunda fark yaratacak bir telefon söz konusu olacak.

3 Ekranlı Samsung Telefon Neler Sunacak?

Telefonların orta kısmında yine dikdörtgen standart ekran bulunacak. Bunun dışında yuvarlak bir ekran tasarımı göreceğiz. Alt kısımda ve üst kısımda ikinci ve üçüncü ekran parçaları yer alacak. Bir nevi ekran üst ve alt kısımlardan kesilecek ve üst ve alt kısımlardan farklı menüler sunulacak.

3 Ekranlı Samsung

Bu kısımlarda kullanım ve ekranlar değiştirilebilecek. Mesela ekranı kaydırdığınız zaman farklı uygulama ikonlarına geçiş yaptığınızı göreceksiniz. Telefonun hangi seriye dahil olacağı ve özelliklerinin neler olacağı konusunda kesin bilgiler yok ancak şimdilik paylaşılan patent görselleri iddialı bir serinin geleceğini gösteriyor.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı