Haberler

2020 Nissan Juke Tanıtımı Yapıldı

2020 Nissan Juke için tanıtım yapıldı. 2020 Nissan Juke yeni kasa ile geliyor.

En çok satışı yapılan SUV sınıfı araçlardan biri olan Nissan Juke, uzun süre devam eden kasası kısmında sonunda değişiklik yapmaya karar verdi. Bu sene tanıtılacak olan araç modellerinde yeni kasaya geçiş yapması beklenen markanın, beklendiği gibi kasayı değiştirdiği açıklandı. 2020 Nissan Juke için tanıtımın yapılmasıyla beraber merak edilen detaylarda ortaya çıkmış oldu.

2020 Nissan Juke için yapılan ilk değişiklik kasanın keskin hatları oldu. Yeni seri araçlarda çok daha keskin hatlara yer verilmiş durumda. Bunun dışında far kısmında da değişiklikler söz konusu. Biraz daha küçültülen farların, çok daha net bir yapı ile güncellendiği görülüyor.

2020 Nissan Juke Geliyor

Yeni kasayla beraber 2020 Nissan Juke modelinin motor seçeneklerinin de değiştirildiği ortaya çıktı. Yeni seride 1.0, 3 silindir motor seçeneği karşımıza çıkacak.

Hem dizel hem benzinli olmak üzere farklı motor seçenekleri sunulacak olan yeni serinin diğer motor seçeneklerinin de kısa süre sonra açıklanması bekleniyor.

2020 Nissan Juke

Ülkemizde de hem otomatik hem de manuel seçeneklerinin satışa çıkması beklenen serinin tam olarak satışlarının ne zaman başlayacağı ve yeni modelin fiyatının ne olacağı konusunda da net bilgileri elde edemedik.

2020 Nissan Juke

Şu an için bu konuda yapılacak olan açıklamaları takip etmek gerekiyor. Özellikle ülkemiz fiyatları için detayları merakla bekliyoruz. Eski kasaya göre nasıl bir değişiklik olduğunu göreceğiz.    

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı