Yaşam Felsefesi

Konu, 'Felsefe' kısmında ALYOŞA tarafından paylaşıldı.

1. ALYOŞA

ALYOŞA Yeni yorumcu

Konular:
    34
    Nereden:
    İzmir

BİR YERDE OKUDUM ÇOK BEYENDİM SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM,UMARIM SİZDE BEYENİRSİNİZ
    Y A Ş A M F E L S E F E S İ

1.DİNLEME...karşındaki insanı önce dinlemekle başla diyor,dinlemeyi bilmek ve öğrenmek gerekiyor.
    2.SEVGİ.... karşındaki insana sevgi göstermelisin,hareketlerinle,sözcüklerinle bunu hissettirmelisin,hemde içtenlikle,
    3KAHKAHA.....yaşam felsefesinin en güzel şeyi kahkaha atmakmış,herkez öğle yapsın,gülücükler göndersin birbirlerine,
    4.YAZILI BİR NOT.....karşındaki insanlara paylaşımların için küçük notlar yazmalısın,seni özleyeceğim,yemek hirakaydı,uyuyordun uyandıramadım vs vs gibi,bu yazılar onun elinde hatıra olarak kalır,sonraları,
    5.İLTİFAT......karşındaki insana iltifat etmek çok önemli bin düşünce,örneğin,,
    dünyanın en güzel tatlısını benim eşim yapar,veya yemek konusunda eşimin üstüne tanımam veya geçen günkü kırmızı elbisen çok yakışmıştı sana vs gibi,,,,
    6.İYİLİK......insanlara iyilik etmek,insanın kendisini mutlu etmesi demektir,her iyiliğin karşılığını mutlaka birgün görürsün,onun için iyilik yapmalısın,
    7.YANLIZLIK......konuları iyi irdeleyebilmek iyi düşünebilmek için zaman zaman yanlız kalmalısın,düşünmelisin,beynini tazelemelisin,
    8.NEŞELİ BİR YAPI........her daim neşeli olmalısın,karşındaki insana pozitif enerji vermelisin,karşındaki de mutlu olur,
    herkezin yaşam felsefesinde buna benzer birşeylr vardır muhakkak,bende kendi hayatımda birşeyler yakalayabildim,bunları da sizlere paylaşmak istedim, SEVGİLERRRRRRRRRR:kiss:
  2. uMuT_GüNeŞi^^

uMuT_GüNeŞi^^ ~Yağmur'm'~

Konular:
    790
    Nereden:
    Antalya
    hayata dağirden devam ......

Sayfayı Paylaş