''Tsubasa'' Türk Olsun,Milli Takımda Oynasın Diyenler [Fan]

Konu, 'Fan Kulüpler' kısmında wiLtoRd tarafından paylaşıldı.

1. wiLtoRd

wiLtoRd Aktif yorumcu

Nereden:
    İstanbul
    Nankatsu takımının efsane yıldızı Japon futbolcu Tsubasa'nın, Türk vatandaşı olup ay yıldızlı formayı giymesini isteyen herkes bu çatı altında toplansın.Tsubasa Ozora'nın, Mehmet Aurelio ya da Mert Nobre'den farkı olmadığını herkese gösterelim.=)
    --------------------------------------------------------

Tsubasa Ehliyet alarak bir ilke imza attı.

İçişleri Bakanlığı Tsubasanın Türk olması halinde alacağı nüfus cüzdanının bir örneğini yayınladı.
    Lütfen Tsubasanın bir an önce Türk vatandaşı olması için elimizden geleni yapalım.Desteğimizi arttıralım Tsu Türk OLSUN !!!!Nüfus Cüzdanının örneğine Bakabilirsiniz

ÇARŞI Tsu'ya da KARŞI

Beşiktaş'ın taraftar grubu ÇARŞI nın yaptığı basın açıklamasında Tsubasa'nın Türk olmasıyla Milli takımın güçleneceğine inandıklarına, ancak Tsu'nun çektiği bir şutun kaleye ortalama 45-50 dakika içerisinde gitmesinden dolayı takım performansının büyük ölçüde düşeceğine, bu yüzden Tsubasa Ozora'nın Milli Takımda oynamaması gerektiğine inandıklarını belirttiler...

FLAŞ FLAŞ FLAŞ !!!

Tsubasa Türk olmayı kabul edecek mi?İşte Tsubasa'nın beklenen cevabı !

Nankatsu'nun yıldız futbolcusu Tsubasa Ozora, Nankatsu Takasahi tesislerinde düzenlediği basın toplantısında Türk vatandaşlığına geçip geçmeyeceği konusunda açıklama yaptı.

İşte Tsubasa'nın açıklamaları:

"MİLLİ TAKIM KOLAY, ADIMI DEĞİŞTİRMEK ZOR!.."

"Ben de açıkçası gazetelerden ve facebook dan takip ediyorum bu konuyu. Şu ana kadar
    bana resmi olarak gelmiş hiçbir teklif yok. Ama teklif gelirse çok gurur verici olacak iyi bir futbolcusunuz ki bir Milli Takım'dan size teklif geliyor demektir. Eğer böyle bir teklif gelirse yakınlarımla beraber oturur konuşurum" dedi.

ADIMI DEĞİŞTİRMEK ZOR OLUR

Tsubasa'nın, Türk vatandaşlağına geçmesinde çekindiği tek bir durum var. O da isim değişikliği... Türk Milli Takımında oynamak benim için zor olmaz, diyen Tsubasa, "Zor olan adımı değiştirmek olur ama teklif gelirse bunu ciddi biçimde düşünürüm" dedi.

Tsubasa kimdir?

Nankatsu takımıyla Japonya Şampiyonası'na katılan, sahaya çıktığında attığı gollerle tribünleri coşturan "Tsubasa Ozora" gemi kaptanının oğlu olarak dünyaya geldi.
    Futbol topu boyundayken kamyonun çarpmasıyla 100 metre uçan ancak topun üzerine düşünce kazadan sağ olarak kurtulan Tsubasa kısa bir süre içerisinde önce Japonya'da sonra tüm dünyada ün yaptı.

Başta melek kadar temiz olan Tsu, bölümün sonlarına doğru eve kız bile atmaya başlamıştı.

Özellikleri:
    Kale direkleri üzerinde yürüyüp gol atabilir.
    Kartal vuruşunu anlatmaya gerek yok :D
    Arkadaşının kafayla gol atması için ayaklarına destek de bulunur.
    Kafes taktiği denilen rakip takımın bütün taktiklerini yok eder.
    Kafası atarsa topla fileleri deler.
    Kale çizgisinden rovöşata ile top çıkarır.

Özetle, Tsubasa Türk olsun Milli takımın formasını giysin o zaman özlemini çektiğimiz Dünya Kupası ya da Avrupa Şampiyonalarına belki gideriz.Evet Sayın Fatih hocam söz sizde...

Şok şok şok ! Tsubasa MÜSLÜMAN Oldu !

Nankatsu'nun efsane yıldızı Tsubasa Ozora, kendisinin Türk vatandaşı olacağı hakkında söylentiler dolaşırken inanılmaz bir olay gerçekleştirdi.
    Hiç beklenmedik bir anda önce Müslüman olup hemen kısa bir süre içerisinde sünnet oldu.
    Sünnet sırasında yüzünün sarardığı da dikkatlerden kaçmazken Tsubasa Ozora'nın amcası Takashiyu Ozora "Bizler müslüman olmasak bile Tsubasa'nın düşüncelerine son derece saygılı olduğumuzu belirtmek isteriz.Tsu kendisinin Türk olması ile ilgili haberler ortaya çıktığı andan itibaren müslüman olmayı kafaya koymuştu.Bir gün eve gelip kendisinin müslüman olduğunu ve düşüncelerine saygı ile yaklaşmamız gerektiğini belirtti.Biz de son derece saygılıyız." şeklinde konuştu.

Flaş Flaş Flaş....Türk vatandaşı olup Türk milli takımında oynaması gündemde olan hatta bunun için sünnet bile olan tsubasa holoskodan sonra, beşiktaş formasını giyen bir başka futbolcu oldu ,japonyada bir spor kanalına yaptığı açıklamada youtubedan izleme şansı bulduğu çarşıdan çok etkilendiğini,daha önce böyle bi taraftar görmediğini,japonyada taraftarların osturuk gibi kaldığını,3'lüye bayıldığını belirtti ve ayrıca kartal gol gol gol tezahüratı ile kartal vuruşunu 3 kat etkiye çıkarıp rakiplerin,sahanın,kalecilerin aq cağını ,kırmadık kale direği kalmayacağını iddia etti ve röportaj sonrası sırtına geçirdiği bjk formasıyla kartal vuruşu çalışmalarına başladı.

Daha önce tsuya karşı olan Çarşı grubunun bu olaylar sonrasındaki tepkisi merak konusu !!!

< Resme gitmek için tıklayın >

Şok Şok Şok ! Flaş Flaş Flaş !
    Tusu can Türk vatandaşı olduktan sonra Ehliyet alarak bir ilke daha imza attı.
    Ehliyet sınavının ilk aşamasından sonra basın mensuplarına açıklama yapan Tusu Can "Motorda çok zorlandım az kalsın kalacaktım ama Elhamdülillah geçtim." diyerek tüm sevenlerini mutlu etti. Sınavda Tusubasa ile aynı sınıfta olan A.Ö. "Tsubasa'ya gözetmen yardım etti." diye bir iddiada bulunmasına rağmen Tsubasa polemiğe girmeyeceğini belirtti.Evet Tsubasa ya da Tusucan "Sünnet oldun Türk vatandaşı oldun ehliyetini de aldın. Şimdi sırada ne var bakalım. Çok yakında !!!!

iştee bombaaaa..efsane geri geliooooo,ilker tahsin tsubasa hatrına bizlerle

ilker tahsin:D veeeeeee
    goooollllll...dk.90+21:20,çorum old trafford olimpiyat stadında türkiye attıı,tsu attıı,1 olduuu,işte buuu,daha durun siz fark gelio farkk maçın başıındayız dahaaa,ümitler tükenmesin,bu maç öncesi amacımız şüphesiz 3 puandı,ama bugün çok çalıştı tsuu 5 puan aldık ,ee ikide bende vardıı 7,bu durumda gruptan averajla 1.patagonya unitedın ardından ,4.takımın karekökü statüsünden 2.olarak uefa kupasına,ordan midye-enez hattının güneyinden cebelitarık boğazına ulaşma hakkı elde ediyoruzz..haydi hayırlısıııı türkiyem dökülün sokaklaraaa..kutlayın bu zaferii...

ve işte o an..sonunda tsucan maraton programında da gündeme yerleşti... erman hoca ve şansal büyüka,tsunun milli takımda oynamasını tartışıyolar...

şansal b. :erman hozam, ne diyosun bu olaya tsu
    geldi hemen türk yaptık milli takıma kattık,
    oldu mu bu ?
    erman t. :şimdi argadajj,onu türk yaptık oldu bunu türk
    yaptık oldu,bu çojuğun nesi eksik onlardan,hem biz misafirperver insanlarız argadajj,geldiyse hojgeldi
    şansal b:iyide hozam bugün tsu geldi yarın şeker kız
    kendi gelmesin,onuda mı kabul edelim yani
    erman t: edelim argadajjj,hatta robinsonun jumada
    gelsin oda benim gibi konuşuyo zatenn...bu
    arada ankaragücü şampiyon olur bu sene
    argadajjj...

özel görüntülerrrr...yıl 2002 yer japonya,fifa dünya kupası 2.tur eleme maçı japonya-türkiye maçı öncesi soyunma odası hatırası....meğerse tsucan daha o dönemden milli formaya göz kırpmış...imzalı türkiye forması... :D

BunLar Sulak Yerde Yetişmiş=)

Tsucanın sünnetinden bir kare,
    Melih Gökçekin de teşrif ettiği sünnet şöleni, mehter marşları eşliğinde sona erdi, hadi hayırlısı...

İçişleri Bakanlığı Tsubasanın Türk olması halinde alacağı nüfus cüzdanının bir örneğini burada yayınladı.
    Lütfen Tsubasanın bir an önce Türk vatandaşı olması için elimizden geleni yapalım.Desteğimizi arttıralım Tsu Türk OLSUN !!!!

al.. daha ilk mactan costurdunuz cocugu.. :(
    basini bagladik derken yedigi nanenin belgesi..
    "TSUCAN ALEMDE"

tsubasa da olsa istanbul bozuyor boyle yildizlari.. ::DD

Şok Şok Şok.... Tsubasa Oscar Ödül Töreninde ünlü aktris ve tüm dünyanın Brad Pitt' in sevgilisi olarak bildiği Angeline Jolie' yle yakalandı.Kameralardan kaçmak yerine beraber poz veren ünlü futbolcu ile ünlü aktris beraber olduklarını ilk kez Feysbuk:D Magazine Açıkladılar.....

Bu da kapak olsun.. :D

Muradimiza erdik ahali.. :D

ŞOK ŞOK ŞOK !!!
    Ünlü futbolcu Tsubasa Ozora'ya küçükken çarpan Kamyonun şoförünü bulduk.
    Tsu daha ufacık bir çocukken kendi boyu kadar olan futbol topuyla sokakta oynarken kendisine çarpan kamyonun sürücülüğünü yapan Türk şoför Mehmet Kayık "Çok alkollüydüm ne yaptığımı bilemedim.Frene basmama rağmen çarptım.Neyseki bir şey olmadı.Çok pişmanım bir daha olmayacak yemin ederim." şeklinde konuştu.Tsubasa ve Mehmet Bey'e geçmiş olsun diyoruz.Umarız bir daha böyle bir olay olmaz...

Olan oldu biricik veledimiz gönlümüzün sultanı TSUBASA ucundan accık aldırdı..

Tsubasa "sözün bittiği andayız" dedi.
    Sünnetinden sonra yattığı yerden kısa bir basın açıklaması yapan Tsubasa kendisinin çok mutlu olduğunu, en kısa zaman içerisinde Türk olup olmayacağıyla ilgili kararı açıklayacağını belirtirken müslüman olmasındaki nedeni de şu sözlerle belirtti." Küçükken geçirdiğim kamyon kazası sırasında top ile yere düştüğümde kulaklarımda bir ses duymuştum.Ancak bu sesin ne olduğunu yıllarca çok merak ediyordum.İstanbul'a tatile gittiğimde o sesi dört bir yandan duyunca şok oldum.Meğersem duyduğum ses ezan sesiymiş.Ezan sesini duyar duymaz gözyaşları içerisinde otel odasına kapandım.Mutluluktan bütün gece uyuyamadım.Meğersem aradığım huzur islamiyet ve müslümanlıktaymış." dedi

tsubasa'ya küçükken kamyon çarptığı ve futbol topu sayesinde ölümden döndüğü an :)

futbol topu kadarki zamanlarından bi enstantane,
    bu hareketi hep yapmaya calıstım ama bir kere bile muvaffak olamadım :p

daha futbol topu büyüklüğündeyken geçirdiği kazanın hemen sonrası...şok,korku,dehşet gözlerinden okunmakta..Allah seni bize bağışladı Tsu..

Üyeler

wiLtoRd
    Rockipsiz
    Siyah_Oje
    GökçeN KıZ
    DaisieStr, GökçeN KıZ ve Siyah_Oje bunu beğendi.
  2. Yorumsuz

Yorumsuz Yeni yorumcu

Küfürlü resim silinmiştir.Ayrıca bu asparagas haber değil bir fan kulüp olarak açılmıştır.
  3. Rockipsiz

Rockipsiz Süper aktif yorumcu

Nereden:
    İstanbul
  4. KaMaN

KaMaN Misafir

bu da benden :)
    [YT]14MAgMbUVvE[/YT]
  5. Siyah_Oje

Siyah_Oje Süper aktif yorumcu

Nereden:
    Zonguldak