Tomris Giritlioğlu'nun 3 iddialı dizi projesi

Konu, 'Yerli Dizi Haberleri' kısmında Trakonya tarafından paylaşıldı.

 1. Trakonya

  Trakonya ..obsesif..

  Kayıt:
  19 Kasım 2007
  Mesajlar:
  85.748
  Konular:
  5.488
  Beğeniler:
  2.726
  Nereden:
  İstanbul
          
  Asis Yapım'ın sahibi Tomris Giritlioğlu, 3 yeni dizi ile sezona güçlü bir giriş yapacak.
  Bugüne kadar ekrana taşıdığı başarılı dizilerle adından söz ettiren Asis Yapım'ın sahibi Tomris Giritlioğlu, 'Hatırla Sevgili', 'Asi' gibi yapımların elde ettiği başarıyı katlayacak 3 yeni dizi projesi ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
  Kül ve Ateş
  Star TV'de ekranlara gelecek olan 'Kül ve Ateş' isimli dizi için bir süre önce Antakya'da çekimlere başlandı. Geçen sezon Asi dizisini yine Antakya'da yapan Giritlioğlu, bu diziye büyük bir önem veriyor. İddialı dizinin çalışmaları aralıksız devam ederken tanıtımları da Star TV ekranlarına yansıdı. İzleyiciler Kül ve Ateş ile 7 Eylül'de tanışacak.
  Kül ve Ateş'in oyuncu kadrosu da bir hayli dikkat çekici. Şerif Sezer ve Serap Aksoy'u yeniden bir araya getirecek olan dizide Serhat Tutumluer, Başak Köklükaya, Hakan Balamir, Merve Boluğur, Mehmet Aslan ve Erkan Bektaş isimleri de dikkat çekiyor.
  Kasaba
  Tomris Giritlioğlu'nun bir diğer iddialı projesi ise Kasaba... atv'de ekrana gelecek olan Kasaba dizisi için de yoğun bir çalışma yapılıyor. Kasaba'nın senaryosunu Nilgün Öneş ve Mümtazer Türköne birlikte yazıyor. Başrollerde ise Barış Koçak, Talat Bulut ve Lale Yavaş var. Dizinin konusu şöyle: İtalya'da yaşayan Yağmur, annesi, babası ve ablası ölünce Türkiye'ye döner. Küçük yeğeni Eylül ortada kalmıştır. Yağmur, babadan kalan tek arsanın tapusunu ve yeğenini de yanına alıp arsayı satmak üzere kasabaya gider. Bu sırada kasabadan geçmekte olan mevsimlik işçiler vardır. Yağmur, muhafazakâr ama entelektüel dul bir adam ile bir işçinin aşkı arasında kalır.
  Bu Kalp Seni Unutur mu?
  Asis Yapım'ın Show TV için hazırladığı Hatırla Sevgili'nin devamı olan yeni dizi de bir hayli iddialı. Hatırla Sevgili 2 olarak anılsa da 'Bu Kalp Seni Unutur mu?' ismi verilen dizide Giritlioğlu'nun ilk diziden daha başarılı bir sonuç elde etmeyi amaçladığı ve bunun için de büyük bir titizlik gösterdiği gelen bilgiler arasında. Bülent İnal, Melis Birkan, Berrak Tüzünataç, Okan Yalabık ve Bülent Alkış, dizinin as oyuncuları. Bu isimlerin yanı sıra tiyatro ve sinema dünyasının önemli isimleri de dizide çeşitli rollerde yer alacak. 12 Eylül 1980 ihtilali sonrasında yaşananlar, toplumsal sıkıntılar, politik süreç, ortak acılar bir aşk hikayesinin etrafında şekillenecek.

Sayfayı Paylaş