Simdi Gina Lisa'yı konuşur!

Konu, 'Magazin ve Medya Haberleri' kısmında Narko tarafından paylaşıldı.

1. Narko

Narko Pasif yorumcu

Konular:
    30
    Nereden:
    Belirtilmedi

Onun, geçmiş haftalar esnasında telaş için ne bıraktığı, Almanya'nın sonraki en üst örnek adayı Gina Lisa Lohfink. Ve kibirli her şey içeride. Ondan beri neyin her şeyin olduğu, bakışların, herhangi bir şekilde bulunmamak olduğudur! Bu, Gossipgirlz'i buldu. Dün sadece de — şahsen baharatlı sosisten. Freiburg'da VIP'in kuaförü Franceki'yle onun ziyareti (Örneğin, ıskanın özel üslupçusu, Almanya seçenekleridir), zamanı bulmadan önce, bütünüyle açıklaması için bizim için Gina Lisa, söylenti çıkarır.
    Gina Lisa'nın, sırıttığı seks görüntüsü muzipçe ve kısaca, benim, onlara sözde Internet'te tur atmalı olan seks bandına çektiğim zaman yerde tutmaya bakar. On gün önce ilk haberler, gözükmüştü, Gina Lisas'ta eski-arkadaş, kırıldı. Av: Kısmen çıplak vücutta görüntüler ve fotoğraflar, Gina Lisa, ve yarım-çıplak, işaret etmeliydi. "Bild" gazetesi, (Sakin bugün, buraya bakar) yalnız ilk fotoğrafları buldu, görüntü, yarım Internet'e baktıktan sonra. Bütünüyle tek olanı PR tıkacı? Gina Lisa, sırıtır
    Ben burada, üzerinde tek menkul değerler borsasının hayır, sırıttığı çizgiyi alırım, ama benim, tek bir menkul değerler borsası Gina Lisa'da onun profiline soruyu koyduğum zaman habersiz büyük ölçüde. Ben, birinin, Internet'te inandığı ona açıklarım, biri, onları bilmeyi olabilir, c3c4ten sonra bu bir küçük bilinmeyen tek menkul değerler borsasında bir bakış olurken. Yeniden Gina Lisa'nın gülüşü. "Benim, Internet için hiçbir zamanım yok. Ve ben hem de, herhangi bir şekilde bunun, nasıl gittiğini bilmem." Son şüpheler hem de açmak, ben, yeniden kesinlikle üzerinde sorarım. Öyle
    Soru kalırken adamlar ve seks, sonra sonra nasıl adamların, bilmeyi olduğu Gina Lisa'nın olduğu? Internet'te, değildir. Günlük yaşamda? "Eğer benim, zamanım var idiyse, tabii!" Yine de, o, çok fazla dağıtır ki bir adam için hiçbir zaman, kalmaz. "Benim daha önce, bir seks yaşamım vardı — bugün değil. Ama sen şimdi, bunu yazmazsın. Ben, sana gazetecileri bilirim!" Orada, Gina Lisa'ya güler, ve o, beni gerçekten iyi bilir. Eğer oradaysa, yine de, adamlar orada seksice kendini beğenmiş Gina Lisas'a yıkmaya giden açık hava, onlar, gitmek zorundaydı
    İyi, Francek'e o, schonmalın olduğu herhangi bir olayda çok güzeldi. Ondan o hem de, onun uzun saçını döndü. Onun gerçekten, iyi durmayı istemediği ("Onun sooosuna kısa saç! ), o, bir Foto-vurmadan geçen gece sonra (Hangi saç için uzatırken, birkaç saat dışarı, gitmek zorunda olduğu için) az saatte Gina Lisas saçını uzattı. Ara sıra, birkaç küçük gözlük şampanyası ve Grölerei'nin çoğu vardı &#8212; Gina Lisa, Alman futbol-ulusal takımı sever, ve Sahib-ti,<<< Sunlarda Bikmadilar benim Ismimi Kulanmakdan :lol:
    Onun, gözlükler olmadan bir fotoğraf alınmayı istediği değil gerçek, sahipti, neyse, hem de bir sebep. Ve o, hiçbir şeyle ilaçlara uğraşmaz &#8212; ama kötü mizaçla. "Onlar, vurma için ben böylece nuttigi yaptı. Parıltıyla ve bu kadar yolda. Ben, bu wegmacheni isterim!" Maalesef, Wegmachen, uzun prosedürsüz idare etmedi. Gina Lisa, bize izin ver, bir test fotoğrafı buna rağmen, bazen, yapar mı, ve kamerada o, gerçekten öyle kötüye bakıp bakmadığı görür mü? Ve orada yeniden mahkum edilir, Gina Lisas karanlığı, dumanlı, kirli

Sayfayı Paylaş