1. Yorumla.Net Satılıktır!
    Yorumla.net forumları, 11 Haziran 2006 da kurulmuş ve zaman içerisinde günlük 100 Bin tekil ziyaretçiye kadar ev sahipliği yapmış şekilde, kendisine sahip çıkabilecek ve eski günlerindeki aktifliği yakalatabilecek yeni sahibini arıyor. Bilgi ve teklifleriniz için: iletisim@yorumla.net adresine mail atınız.

''Sen benim aşk ararken bulduğum birisi değil, hiç aklımda yokken aşık olduğumsun..''

Konu, 'Günlük, Şiir ve Hayata Dair' kısmında violet tarafından paylaşıldı.

1. violet

violet Yeni yorumcu

''Sen benim aşk ararken bulduğum birisi değil, hiç aklımda yokken aşık olduğumsun'' dediğiniz biri oldu mu hayatınızda?

janjana, Roccozell ve PedaLiza bunu beğendi.
  2. Ömür törpüsü.

Ömür törpüsü. Gönlüm,başımın belası...

''Sen benim aşk ararken bulduğum birisi değil, hiç aklımda yokken aşık olduğumsun''

Evet bugünlerde diyorum...;)

3. PedaLiza

PedaLiza Aktif yorumcu

Olmadı ki olursada böyle olsun ben farkına varmıyım sinsice hayatıma girsin birde bakıyım ki onsuz ne bir günüm geçiyor nede bir gecem :D

Ahh uLen ahh :kahkaha: :D

violet bunu beğendi.
  4. Roccozell

Roccozell Aktif yorumcu

evet oldu.
    :)

5. Cg.dm

Cg.dm Aktif yorumcu

ask denilemez ama oldu ya (:

hatta baslarda inanamiyorsun falan nasil ya bi anda ne oldu diye sorulari cok soruyorsun kendine (: ilginc bir his ,,

6. kronik vaka

kronik vaka Aktif yorumcu

içimdeki o ya hâlâ ve gözyaşımla süzülüyor her gece yanaklarımdan karanlığa...

7. Safkan Dişi

Safkan Dişi Yeni yorumcu

Evet şuan hayatımda varolan kişi aynen bu cümleyi anlatıyor

8. janjana

janjana Yeni yorumcu

evet oldu..hatta öyle bir oldu ki...beni kendisine aşık ve etti ve ardından çekip gitti resmen :) hala yaşıyorum acısını desem yeridir..

9. edel

edel Yeni yorumcu

olmadı hayır.

Sayfayı Paylaş