Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor

Konu, 'TV Programları' kısmında DHeMLy-CHaY tarafından paylaşıldı.

1. DHeMLy-CHaY

DHeMLy-CHaY Curcuna

Konular:
    23.929
    Nereden:
    4815162342

< Resme gitmek için tıklayın >

N. Hatipoğlu Cevaplıyor H.içi Hergün 09:10 Star

Hemen her konuda merak ettikleriniz,cevabını bulamadığınız sorular, aklınıza takılanlar. hepsi bu programın konusu...

Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu, hayata dair tüm sorularınızı canlı yayında cevaplıyor...
  2. DHeMLy-CHaY

DHeMLy-CHaY Curcuna

Konular:
    23.929
    Nereden:
    4815162342
  3. DHeMLy-CHaY

DHeMLy-CHaY Curcuna

Konular:
    23.929
    Nereden:
    4815162342
  4. DHeMLy-CHaY

DHeMLy-CHaY Curcuna

Konular:
    23.929
    Nereden:
    4815162342
    [FONT=Tahoma, Times New Roman, Times, serif]Beyaz Nihat Hoca'ya konuk

Beyaz, Nihat Hatipoğlu'nun sohbet programının bayram özel bölümüne konuk oluyor.

[/FONT][SIZE=-1] [/SIZE][SIZE=-1]

Ünlü şovmen Beyaz, Star TV'deki programı ilgiyle izlenen Nihat Hatipoğlu'nun sohbet programının bayram özel bölümüne konuk oluyor.

Bayramın birinci gecesi saat 20.00'de canlı olarak ekrana gelecek olan programda yaşlılar da konuk edilecek. Programda ayrıca Hz. Muhammed'in haccı da anlatılacak.
    [/SIZE]
  5. DHeMLy-CHaY

DHeMLy-CHaY Curcuna

Konular:
    23.929
    Nereden:
    4815162342
    [FONT=Tahoma, Times New Roman, Times, serif]Beyaz'dan ince gönderme

Beyazıt Öztürk, Ramazan'da kurulan çadırlarda vatandaşa iftar yemeği veren ve daha sonra bunu çeşitli yollarla duyuranlara sert tepki gösterdi.

[/FONT][SIZE=-1] [/SIZE][SIZE=-1] Star TV'de Nihat Hatipoğlu'nun programına konuk olan Beyaz, manevi içeriği yoğun bir sohbetle, izleyenlerle farklı bir yönünü de paylaştı.

Ramazan ayı geldiğinde iftar çadırlarında iftar yemeği veren ünlülerin ve tanınan kişilerin televizyonları da çağırmalarına tepki veren Beyazıt Öztürk, "Ramazan bayramlarında televizyonlarda, iftar sofrası hazırlayıp da yoksullara, garibanlara, 100 kişiyi 500 kişiyi bir çadırda toplayıp, ayrıca bu güzel bir şey, ama 'Bu yemeği size ben veriyorum' deyip de herkesten önce oraya gidip oturan, elini öptüren, tokalaşan insanlar için ne söylüyorsunuz merak ediyorum" diyerek Hatipoğlu'na sordu.

Nihat Hatipoğlu da bu tür davranışların doğru olmadığını belirterek, "Denir ki eskiler verirken sağ elin verdiğini sol el görmesin diye arkasına saklarmış, ama biz bugün iyilik yaparken kameraları çağırır, televizyonlara haber veririz. Burada iftariyelik dağıtıyorum deriz, 1000 kişiye iftar yemeği veren falanca kişi denir. Bırak o kişilerin sayısını Allah bilsin. Hesabını o yapsın sen değil" ifadesini kullandı.

Beyaz da kendi düşüncelerini şöyle özetledi: "Bir iyilik yapıyorsanız bunun görünmemesi gerekmiyor mu? Benim hayatta dayandığım en önemli noktalardan birisi vicdan. Bundan daha önemli bir şey var mı?"

Televizyon Gazetesi
    [/SIZE]
  6. DHeMLy-CHaY

DHeMLy-CHaY Curcuna

Konular:
    23.929
    Nereden:
    4815162342
    [FONT=Tahoma, Times New Roman, Times, serif]Beyaz az kalsın doğalgaz yutacaktı!

Beyazıt Öztürk, Kanal D'deki şov programında konuklarına helyum gazı veriyor. Ancak Beyaz, katıldığı bir programda az kalsın helyum yerine doğalgaz şakasına kurban gidecekti!

[/FONT][SIZE=-1] [/SIZE][SIZE=-1]

Bayramın ilk günü, Nihat Hatipoğlu'nun Star TV'deki programına konuk olan Beyazıt Öztürk, bayramların önemi, insan ilişkilerindeki samimiyet ve dürüstlüğün konu edildiği programda, farklı bir yanıyla ekran başındakilerle buluştu.

Nihat Hatipoğlu ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren Beyaz, Hatipoğlu'nun program öncesinde hazırlanan ancak kendisinin vicdanı elvermediği için yapmadıkları şakanın içeriğini duyunca çok güldü.

Kanal D'deki programında konuklarına program sonunda helyum gazı vererek ekran başındakileri bir hayli güldüren Beyaz'a, benzer bir şaka yapılmak istenmişti. Hatipoğlu, Beyaz'ı bu şakadan nasıl kurtardığını şöyle anlattı:

"Bugün aslında sana bir şaka yapacaklardı da benim gönlüm razı olmadı, müsaade etmedim. Dediler ki, 'bir hortum alalım, içine doğalgaz koyalım'. Akabinde bir de ellerine çakmak alacaklarmış. Ben de dedim ki, 'Bir tane Beyazımız var."

Bu sözler üzerine Beyaz da işi espriye vurup doğalgaza gelen zamma atıfta bulunarak, şöyle konuştu: "Valla doğalgaz koyacaksanız o pahalı bir şaka olurmuş bu zamanda. Kömür yerdim hiç değilse daha iyi olurdu. O şaka değil, bayağı öldürmeye kastetmişler! Hangi arkadaşımızdı o?"

Televizyon Gazetesi
    [/SIZE]
  7. DHeMLy-CHaY

DHeMLy-CHaY Curcuna

Konular:
    23.929
    Nereden:
    4815162342
    [FONT=Tahoma, Times New Roman, Times, serif]İşte Beyaz'ı sevdiren özelliği

Beyazıt Öztürk, televizyon şovuna katılan ünlülere, türlü şakalar ve espriler yapsa da ince bir noktayı atlamamak için gayret gösterdiğini söyledi.

[/FONT][SIZE=-1] [/SIZE][SIZE=-1] Kanal D'de uzun yıllardır 'Beyaz Show' programını yapan Beyazıt Öztürk, ağırladığı yüzlerce insana soru sorarken veya espri yaparken bazı konulardan uzak kalmaya çalıştığını söyledi.

Nihat Hatipoğlu'nun Star TV'deki programına konuk olan Beyaz, babasını kaybettikten sonra, attığı her adımda onun kendisini bir yerlerden izlediği düşüncesiyle hareket ettiğini anlattı. Beyaz, yalnızca ailesini düşünerek değil, iş yaptığı, karşılaştığı insanlarla iletişim kurarken de onlara karşı nasıl bir ruh haline sahip olduğunu şu sözlerle dile getirdi:

"Gün içinde karşılaştığınız, tanıştığınız, sohbet ettiğiniz, konuştuğunuz insanların da bir hayatlarının olduğuna, onların da bir ailelerinin olduğuna, onların da hayatlarında acı çektiğine, keyif aldığına, ağladığına, üzüldüğüne ama sonuç olarak boş gelmiş bir bedeni doldurmaya çalıştığına inanmanız ve onlara öyle davranmanız lazım."

Programına gelen konukları kendi evine gelen misafirler gibi algıladığının altını çizen Beyaz, kendisine güvenen konuklarını rencide etmemek için nasıl bir çizgide durduğunu da şöyle anlattı:

"Sanatçı bir kız geliyor programa mesela. Kızla ilgili de bir olay olmuş o hafta biliyoruz diyelim. Normalde konuşmak istemiyor. Başka programa çıksa o soru sorulacak. Benim işim de soru sormak. Fakat ben o soruyu sorarsam üzülecek. Bu kıza sorarsam, annesi babası da izliyorsa ve onların komşuları da izliyorsa, o komşu ertesi sabah gidip kızın annesi ve babasına 'Gördünüz mü Beyaz sizin kıza nasıl laf söyledi?' derse, bu onun anne ve babasını çok üzer. Ben benim başıma gelmesini istemediğim şeyi kesinlikle başkasına yapmıyorum. Oradaki otokontrolüm başka bir türlü."

Televizyon Gazetesi
    [/SIZE]
  8. mustafa ak

mustafa ak Yeni yorumcu

Konular:
    0
    Nereden:
    Belirtilmedi
    sayın hocam

Sayfayı Paylaş