MSN'den gelen kutusuna giremiyorum

Konu, 'Soru - Cevap' kısmında Thunder tarafından paylaşıldı.

1. Thunder

Thunder Yeni yorumcu

Konular:
    21
    Nereden:
    Belirtilmedi

Arkadaşlar msn'i açtıktan sonra gelen kutusuna git ikonuna tıkladığımda internet explorer "Bu web sitesinin güvenlik sertifikasında sorun var." diye uyarı veriyor ve sayfayı açmıyor,ne yapmam lazım?

Not:İnternet Explorer 7 kullanıyorum.

İnternet Explorer'in verdiği hata şöyle:

Bu web sitesinin güvenlik sertifikasında sorun var.

Bu web sitesi tarafından sunulan güvenlik sertifikası güvenilir bir sertifika yetkilisi tarafından verilmedi.

Güvenlik sertifikası sorunları, sizi aldatmaya ya da sunucuya gönderdiğiniz verileri ele geçirmeye yönelik bir girişimin göstergesi olabilir.
    Bu web sayfasını kapatmanızı ve bu web sitesini kullanmamanızı öneririz.
    Bu web sayfasını kapatmak için burayı tıklatın.
    Bu web sitesine devam et (önerilmez).
    Ek bilgi

Bu sayfaya bir bağlantıyı tıklatarak ulaştıysanız, beklediğiniz adres olduğundan emin olmak için adres çubuğundaki Web sitesi adresini denetleyin.
    Https://example.com gibi bir adresi olan Web sitesine giderken, https://www.example.com örneğindeki gibi, adrese 'www' eklemeyi deneyin.
    Bu hatayı yoksayıp devam etmeyi seçerseniz, Web sitesine özel bilgiler girmeyin.

Daha fazla bilgi için Internet Explorer Yardımı'nda "Sertifika Hataları" bölümüne bakın.
  2. xhakanx

xhakanx Pasif yorumcu

Konular:
    1.587
    Nereden:
    Ordu
    explorer 7 de sayfa açılırken extra bi denetleme programı var galiba önceden kullanmıştım şuan sildim tam olarak bişey söyleyemiceğim ama o kapatılabilen bir özellik sanırım ya onu kapayacaksın yada firefox da falan açabilirsin...
  3. Thunder

Thunder Yeni yorumcu

Konular:
    21
    Nereden:
    Belirtilmedi
    Firefox veya Opera kullandığımda yine "Bu sitenin güvenlik sertifikasında sorun var"sertifikayı yüklemek ister misin diye bir uyarı veriyor,yükle dediğimde sorun çözülüyor,ama msn'de gelen kutusuna tıkladığımda ie7 çalıştığı için şu anda ne gelen kutuma ne de spacelere girebiliyorum.
  4. xhakanx

xhakanx Pasif yorumcu

Konular:
    1.587
    Nereden:
    Ordu
    o zmn ya exp7 yi kaldıracaksın yada firefoxu açıp oradan hotmail.com dan mail kutuna giriş yapacaksın.space içinde aynı durum oluyor.firefoxa adresi yazıp girebilirsin.explorer engelliyor çünkü açmanı...
  5. Thunder

Thunder Yeni yorumcu

Konular:
    21
    Nereden:
    Belirtilmedi
    bunu düzeltme şansımız yok mu exp7'de?Eskiden olmuyordu çünkü bu sorun,yeni sistem kurulunca böyle bir sorun çıkmaya başladı.
  6. xhakanx

xhakanx Pasif yorumcu

Konular:
    1.587
    Nereden:
    Ordu
    explorer 7 nin açılan siteleri denetleme ayarlarını bulup kapayabilirsen olabilr.

Sayfayı Paylaş