Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat ile Ebru'nun Şarkısı

Konu, 'Kurtlar Vadisi Pusu' kısmında erdemlibjk tarafından paylaşıldı.

1. erdemlibjk

erdemlibjk Yeni yorumcu

Konular:
    85
    Nereden:
    Eskişehir

Kurtlar Vadisinde de çıkan bu parçayı Gökhan Kırdar hazırlamış ve tüm dinleyenlerine ücretsiz olarak sitesinden paylaşıma açmıştır...

'Dayan Kalbim'

Söz-Müzik-Aranje-Solist : Gökhan KIRDAR

...Kırık Kalpler Yaşar
    Gülen Yüzler Solar
    Zaman Durmaz Akar
    Dayan Kalbim Dayan..

Az önce açtığım konuyu bilip bilmeden kaldıran arkadaşıda anlayamadım... Sanki burda illegal bir *** paylaşımı yapıyoruz... Gökhan Kırdar kendisi bunu ücretsiz kullanıma açmıştır. Kanıtı aşağıdadır.. ben Yorumla.net kullanıcıları Dayan Kalbim adlı parçaya daha rahat ulaşsınlar diye rapid linki verdim... bir hatam varsa yine ben özür dilerim... Neyse.. Arkadaşlar Bu *** lere ulaşmak için Gökhan Kırdarın sitesine üye olmanız yeterli... ayrıca bende linkleri burada veriyorum... Bu linkler tamamen yasaldır.. Kaçak *** felan değil...

Free Mobil Album Download

LOOPUS

Free Demotrack Download

LOOPUS

DEĞERLİ GRUP ÜYESİ ARKADAŞLARIM,

UMARIM PAZAR GÜNÜNDEN İTİBAREN ÜCRETSİZ HEDİYE ETMEYE BAŞLADIĞIMIZ YENİ ALBÜM ÇALIŞMAMLA İLGİLİ GRUP MESAJI ELİNİZE
    ULAŞMIŞTIR...

DAHA BASIN ÇALIŞMASINI BİLE GERÇEKLEŞTİRMEDEN SİZLERİN SEVGİSİNE KARŞILIK OLARAK YENİ ALBÜM ÇALIŞMAMI BÜYÜK BİR MUTLULUKLA HEDİYE ETMİŞ BULUNMAKTAYIM...

SİZLERDEN TEK İSTEĞİM...

LÜTFEN KENDİ MESAJ KUTUNUZDAN PROFİLİNİZDEKİ ARKADAŞLARINIZIN MESAJ KUTUSUNA ALBÜMÜN ÜCRETSİZ HEDİYE EDİLDİĞİNİ BELİRTEREK VE AŞAĞIDAKİ GRUP LİNKİNİ DE YAZARAK 'OQLUB' GRUP SAYFAMIZA DAVET ETMENİZ...

Facebook | Welcome to Facebook

PAYLAŞIM VEYA GRUP DAVETİ YÖNTEMLERİ MALESEF BİR SÜRÜ MESAJ ARASINDA GÖZDEN KAÇABİLMEKTEDİR.BİR MESAJI 20 ARKADAŞINIZA BİRDEN TEK SEFERDE GÖNDEREBİLECEĞİNİZİ UNUTMAYINIZ...

DİNLEYENLERİMİ BU GRUP SAYFASI ALTINDA BULUŞTURMAYA ÇALIŞMAMIN SOMUT BİR SEBEBİ BULUNMAKTA.BU SİZLERE BUNDAN
    SONRA SIRASIYLA YİNE ÜCRETSİZ OLARAK HEDİYE ETMEYE DEVAM EDECEĞİM ÇALIŞMALARIMDAN HIZLICA VE DÜZENLİ ŞEKİLDE HABERDAR
    OLMANIZI SAĞLAMAKTIR...

RİCALARIMI CİDDİYE ALACAĞINIZA VE ÇOK AZ VAKİT AYIRARAK
    BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ OLAN BU İSTEĞİMİ YERİNE GETİRECEĞİNİZE
    İNANCIM SONSUZ...

GÜZEL PAYLAŞIMLAR İÇİN SİZLERİ ÖRGÜTLEMEYE ÇALIŞTIĞIMA EMİN OLMANIZI İSTERİM.BU GRUP SAYFASI ÜZERİNDE NE KADAR ÇOK
    SİZLERİ GÖREBİLİRSEM BU BENİM SİZLERLE İLETİŞİMDE KALMAM
    VE DEVAM ETMEM İÇİN EN ÖNEMLİ SEBEP OLACAKTIR...

TÜM HAYRANLARIMA VE DİNLEYENLERİME SEVGİLERİMLE...

HAYRANINIZ,

GÖKHAN KIRDAR
  2. speerless

speerless Yeni yorumcu

Konular:
    9
    Nereden:
    Isparta
    hani nerede . . .

Sayfayı Paylaş