1. Yorumla.Net yayın hayatına son verecektir. Bugüne kadar desteğinden ve katkılarından dolayı herkese teşekkür ederiz.

Karayip Korsanları 4 ( Gençlik Pınarı )

Konu, 'Sinema ve Tiyatro' kısmında Rapmaz tarafından paylaşıldı.

1. Rapmaz

Rapmaz Yeni yorumcu

Nereden:
    Belirtilmedi
    < Resme gitmek için tıklayın >

Hepimizin çok ama çok sevdiği "Karayip Korsanları"; serisinin üçüncüsü bildiğiniz gibi Mayıs 25&#8242;de gösterime girmişti. Walt Disney‘in planladığı seri toplam 3 filmden oluşacaktı. Nitekim film dünyada gerçekten çok tutuldu ve üçüncü film olan Dünya’nın Sonu, tüm dünyada 1.000.000.000 $ hasılat elde etdi. Bu gerçekten çok büyük bir rakam... Yapımcılar, korsanlardaki cevheri devam ettirmek istemiş olacak ki filmin dördüncüsünün üzerinde çeşitli dedikodular dolaşıyor

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, Karayip Korsanları 4&#8242;ün gelip gelmeyeceği hakkında resmi bir açıklama yok. Ancak yapımcı Jerry Bruckheimer, ağzından birkaç cümle kaçırdı. Jerry Bruckheimer, röportajında 4. filmde, Jack Sparrow, Will Turner, Elizabeth Swann‘un dışında çok farklı karakterlerin olacağını ve filmin bu karakterler üzerine gelişceğini söyledi. Hatta 4. film için Johnny Depp ile anlaşılmış bile. Yalnız şu var ki, Elizabeth karakterindeki Keira Knightley ile tam anlaşamamışlar, bu yüzden bu filmde oynamaya ikna etmeye çalışıyolarmış.

4. filmin konusu, Jack’in 3. filmin sonuna doğru haritada baktığı Gençlik Pınarı üzerine kurulu olacağı kesin gibi. hatta 4. filmin isminin "Karayip Korsanları: Gençlik Pınarı"; olacağı yönünde dedikodular da var.

Şuan filmin çekimlerine başlansa bile, film en erken 2009 yılında gösterime girecek. O zamana kadar nasıl bekleyeceğiz dediğinizi duyar gibiyim. O zamana kadar bekleriz, yeter ki bu film gösterime girsin. Johnny Depp’in müthiş oyunculuğunu bu filmde bir daha görmek gibisi olamaz.

Ayrıca şuan internette Karayip Korsanları 4&#8242;ün çıkması için imza kampanyası bile başlatılmış. Eğer siz de bu kampanyaya katılıp imza atmak isterseniz

http://www.youchoose.net/campaign/pirates_of_the_caribbean_4#comments
    Ela Dalgın, Valeria ve GökçeN KıZ bunu beğendi.
  2. scream_029

scream_029 Süper aktif yorumcu

hadi canım dedim okuduktan sonra:D ....keira knightly olsunda ne olursa olsun :D

johnny zaten başka
  3. NarsiL

NarsiL Yeni yorumcu

Nereden:
    Belirtilmedi
    Hepimiz Jack'iz,

Hepimiz korsanız :D
  4. scream_029

başka birşey demiyorum :D
  5. Rapmaz

Rapmaz Yeni yorumcu

Nereden:
    Belirtilmedi
    duyduğum en güzel haberlerden gerçekten
    inş en kısa zamanda başlarlar filmi çekmeye
    sparrow'u sabırsızlıkla bekliyorum
    qanqstastyLe bunu beğendi.
  6. JinguruBeru

JinguruBeru Yeni yorumcu

Nereden:
    Diğer
    Jack olsun ,giden gitsin ama jack olsun.
  7. _AlMiNa_

_AlMiNa_ Misafir

evet biliyorum bu filmi oyunu vardı:Dyenisi çıksada izlesek ama Jack'siz olmaz:D
  8. merlin00

merlin00 Süper aktif yorumcu

Nereden:
    Diğer
    dünyanın sonu filminden sonra böyle bir dilek tutmuştuk:)
  9. jackal

jackal Yeni yorumcu

Nereden:
    İstanbul
    ben geleceğını sanmıyorum :)
  10. Rapmaz

Rapmaz Yeni yorumcu

Nereden:
    Belirtilmedi
    bende aksine çekiliceğine emin gözüyle bakıyorum
    çünkü 3. filmin sonunda bariz bir şekilde belli ettiler :)
  11. scream_029

belli olmaz ya bu kadar traj yapan hasılat yapan bir filmi ölse yine tekrardan yaparlar :D
    KoRn- bunu beğendi.
  12. Eles

Eles Süper aktif yorumcu

Nereden:
    İstanbul
    yaa şu Karayip korsanları dünyanın sonu posterini bulamadım daha.. 4.sü çıkarsa ben 3ü nasıl bulcam yahu.. :D beklesinler bi yıl kadar daha ben bi posteri bulayım sonra ne istiyorlarsa yapsınlar izin veriyorum :kptmya:
  13. semihtarik

semihtarik Yeni yorumcu

Nereden:
    Eskişehir
    yıl 2009 oldu ama karayipleri hala beklemekteyiz :))

biraz acele etseler çok ii olucak yoksa bu filmi görmek nasip olmayabilir :) ya da hadi beni ve benim gibileri boşverde jack amcan normalde 40 küsür yaşında ömrü yarılamış ona bi şey olursa biz naaparız :))

çabuk çeksinler şu filmi :)
  14. Sigmund Freud

Sigmund Freud Aktif yorumcu

Nereden:
    Ankara
    En erken 2011 deniyor. Resmi bi açıklama yok. Ama 4. filmde Orlando Bloom ve Keira Knightley in oynamayacağına dair dedikodular var.
  15. depp4

depp4 Yeni yorumcu

Nereden:
    Belirtilmedi
    arkadaşlar özür dilerim baştan karayip korsanları gençlik pınarı filmi 2009 yılının nisan ayında çekimlere başlanacak ve2011 yada2012 yılında vizyona girecek ve size 2 SÜRPRİZim var 1 karayip korsanları filmi 6 bölümden oluşuyor 2 bölümün ismi aklımda değil ama 2 sürprizim karayip korsanlarında jonny depp yani kaptan jack sparrow her bölümde oynayacak ama diğerleri için karayip korsnlarını izliyorsanız onları bilimem ama kesin olarak cevap vereyim johnny depp 6 bölümdede oynayacak

NOT:yukarıda yazdığım bilgiler sallamazyon, saçmalama vs. şeyler değildir bu biligileri önemli bir yerden aldım yani kesin bir şey nereden aldığımı pek hatırlayamıyorum ama bi sitede johnny deppi arştırırken vidyolarınıda karayip korsanları vardı ve reportajında kendi ağzı ile söyledi.:yahoo::yahoo::yahoo::):dans:

Sayfayı Paylaş