iOS 4.3 Beta Jailbreak Nasıl Yapılır? - PwnageTool Yöntemiyle

Konu, 'Mobil Teknoloji Haberleri' kısmında Eleftra tarafından paylaşıldı.

1. Eleftra

Eleftra Her şey bâtıni!

Konular:
    37.018
    Nereden:
    Eskişehir

iphone 4.3 jailbreak - iOs 4.3 jb yapma - iphone iOs 4.3 beta jailbreak yapma

Dikkat: Yurt dışı cihazlarınıza yüklemeyin. Bu paket içeriğinde unlock yoktur!!

Uyarı: Bu işlemden sonra herhangi bir sorun veya hata ile karşılaşırsanız Main-Board sorumlu değildir. İşleme başlamadan önce cihazınızın backup'ını ve shsh kaydını almanızı hatırlatırız.

iOS 4.3 Jailbreak İşlemi

Adım 1: iTunes son sürümünü indirin ve kurun.

Adım 2: Şimdi cihaz'ınızı USB kablosu ile bilgisayarınızla sekranizasyonunu sağlayın. Uygulamalarınızın, rehberinizi ve tüm önemli verilerinizi yedeklemek için backup alın.

Adım 3: PwnageTool ve iOS 4.3 Beta firmware dosyalarını bilgisayarınıza indirin.

* iOS 4.3 Beta firmware indirmek için tıklayın.
    * PwnageTool indirmek için tıklayın.

Adım 4: PwnageTool uygulamasını kurduktan sonra uygulamayı çalıştırın ve "Expert Mode" yani uzman modu seçin, sağ alttaki mavi ok'a tıklayarak bir sonraki adıma geçin.

< Resme gitmek için tıklayın >

Adım 5: Cihaz için indirdiğiniz iOS 4.3 Beta firmware dosyasının yerini gösteriyoruz.

Adım 6: Dosyayı seçtikten sonra sağ alttaki mavi ok ile bir sonraki işleme geçin.

Adım 7: Gelecek olan ekranda "Build" seçeneğini işaretleyerek mavi ok ile devam edin.

Adım 8: PwnageTool özel firmware oluşturmak için sizi biraz bekletiyor.

Adım 9: Custom firmware oluşturduktan sonra, işlemin tamamlandığını gösteren bur uyarı çıkıyor. Aynı zamanda bir sonraki işlemde Cihazınızı DFU moda almanızı istiyor.

Adım 10: Cihazınızın DFU moda geçtiğinden emin olduktan sonra, iTunes uygulamasını çalıştırın ve iOS yüklü cihazınızı sidebardan seçin. Restore seçeneğine "alt" tuşuna basarak mouse ile tıklayın. Oluşturduğunuz custom firmware dosyasını gösterin. Bundan sonrası için yaslanın ve firmware yükleme işlemini bitirmesini bekleyin.

alıntıdır...

Sayfayı Paylaş