Galatasarayda da bedava oynar mıydın?

Konu, 'Galatasaray' kısmında mcmv tarafından paylaşıldı.

1. mcmv

mcmv Pasif yorumcu

Konular:
    1.500
    Nereden:
    İstanbul

Sarı-Kırmızılı bir taraftar, kulübün resmi internet sitesinde Necati’ye bir sözünü hatırlatıp, bu soruyu sordu ve...

Cola Turka ile Soru-Cevap
    Kulübün resmi internet sitesinde düzenlenen Cola Turka ile Soru-Cevap’a katılan taraftarlar, Necati Ateş’e merak ettiklerini sordu, golcü oyuncu yanıtladı. Taraftarlardan birinin sorusu ve gelen yanıt hayli ilginçti! Bayhan Ekici: “Bir Telegol programında Galatasaraylı olmadığını ve Real Madrid’te bedava oynayabileceğini söylemiştin. Galatasaray’da da bedava oynar mısın acaba?” Ateş: “Real Madrid’te ücretsiz oynamayı hangi futbol oyuncusu kabul etmez ki...”

‘Fener’i hiç düşünmedim’
    Necati, şöyle devam etti: “Galatasaray’ın çıkarına olacaksa, elbette seve seve bedavaya oynarım. Şampiyon olduğumuz maçtaki o 16 dakika, 16 yıl gibi geldi. Uzadıkça uzadı o gece. Bitmek bilmedi. Galatasaray’dan ayrılmayı hiç düşünmedim. Hakan Şükür’e ne kadar yakınsam, Ümit Karan’a da o kadar yakınım. Hasan Şaş ile aramızda sorun yok. Fenerbahçe’ye gitmek hiç aklımdan geçmedi. Öyle olsa, 2010’a kadar sözleşme yapar mıydım? Sahaya çıkar, elimden geleni yaparım.”
    AQUİLA bunu beğendi.
  2. ahmet_61

ahmet_61 Pasif yorumcu

Konular:
    212
    Nereden:
    Trabzon
    yaff ben olsam oynamam ama o takımı canımdan çoq seciosam tabikiş hatta ömür boyu.....

Sayfayı Paylaş