GALATASARAY la ilgili birkaç söz

Konu, 'Galatasaray' kısmında süperisi tarafından paylaşıldı.

1. süperisi

süperisi Yeni yorumcu

Konular:
    30
    Nereden:
    İstanbul

BIR GÜN HERKES FENERLI OLACAK , GERI KALAN 364 GÜN ISE GALATASARAYLI

HERKES FENERLI DOGACAK AMA BIRGÜN HERKES CIMBOMLU ÖLECEK

GERÇEKLERI TARIH YAZAR, TARIHIDE GALATASARAY

NASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARSA KADAR SANLI GALATASARAY

NASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARSA KADAR SANLI GALATASARAY

ASLAN TERBIYE EDEN FENERBAHÇELI TARAFTARIN NE HALE GELDIGINI BIRAK TÜRKIYEYI DÜNYA GÖRDÜ. SEN KI KÜÇÜK BIR KANARYASIN ASLANLA UGRASMAK SENIN NEYINE

CIM BOM BOM´UM BENIM BIRICIK SEVGILIM, SÖYLE SENDEN BASKA KIMIM VAR BENIM, SENINLE AGLARIM SENINLE GÜLERIM, SÖYLE SENDEN BASKA KIMIM VAR BENIM

KIMIM VAR BENIM, SENINLE AGLARIM SENINLE GÜLERIM, SÖYLE SENDEN BASKA KIMIM VAR BENIM

AVRUPA FATIHISIN GALATASARAY..TÜRKIYENIN GURURUSUN GALATASARAY.. GÖKTE YILDIZSIN GÖNÜLLERDE AY, BU SENEDE SAMPIYONSUN GALATASARAY

BULGARISTANDA YAYLA KUPASI VARMIS, HAYDI FENERE DE BIR ALKIS

1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ

Devlet demir yollari. Cimbom atti golleri. 5 den fazla atmayin. feneri aglatmayin.

Imparator Neron Nasil yakmissa Roma´yi Cimbom um ugruna yakariz dünyayi

KALPLERDE YILDIZ, GÖNÜLLERDE AY, ŞAMPIYONSUN GALATASARAY

ADANA CEYHAN HERKES CIMBOMLU HADE SENDE UYAN..

FENERLI OLMAK AYIP DEĞIL, YETERKI ÇAKTIRMA..

SAPSARIYLA KIRMIZI KALBIMIZIN YILDIZI , SAMPIYON OL CIMBOMBOM AL BIZIM CANIMIZI...

NASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY, YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...

ISTERSEN EĞLENELIM DAVULLARLA ZURNALARLA. ISTERSEN GIRIŞELIM ZINCIRLERLE SOPALARLA... LAYLAY LAYLAY LAYLAY..

ASLAN TERBIYE EDEN FENERBAHÇELI TARAFTARIN NE HALE GELDIĞINI BIRAK TÜRKIYEYI DÜNYA GÖRDÜ. SEN KI KÜÇÜK BIR KANARYASIN ASLANLA UĞRAŞMAK SENIN NEYINE..

CIMBOMBOM DIYEREK SANA YUZ KOYDUK, SARININ YANINA KIRMIZI KOYDUK, YILLARDAN BERIDIR HEP SENIN OLDUK, CIMBOMBOM SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN

AVRUPA FATIHISIN GALATASARAY..TÜRKIYENIN GURURUSUN GALATASARAY.. GÖKTE YILDIZSIN GÖNÜLLERDE AY, BU SENEDE SAMPIYONSUN GALATASARAY..

BIZ ALIŞTIK AVRUPADA KUPA GÖRMEYE, SIRA SENDE FENERBAHÇE. BULGARISTANDA YAYLA KUPASI VARMIŞ, HAYDI FENERE DE BIR ALKIŞ.

1905 TE DOGDU ASKIMIZ , SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ, CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP SENIN YANINDAYIZ

CIMBOMLU ARKADAŞLAR..FENERLILER BIZE MÜTEŞEKKIR..BIZ OLMASAK AVRUPA TAKIMLARINI SEYREDEMEYECEKLER...

BIR GÜN HERKES FENERLI OLACAK , GERI KALAN 364 GÜN ISE GALATASARAYLI...

HERKES FENERLI DOĞACAK AMA BIRGÜN HERKES CIMBOMLU ÖLECEK...

FENERBAHÇELI MISIN? ALLAH BAŞKA DERT VERMESIN(!)

GERÇEKLERI TARIH YAZAR, TARIHIDE GALATASARAY.

Arkadaşlar bazı sözler birkaç kere yazılmış olabilir . Bunun için şimdiden özür dilerim .

EN BÜYÜK CİMBOM
    ŞAMPİYONSUN SEN ASLANIM YÜRÜ ARKANDAYIZ...

:bonus:

Sayfayı Paylaş