Erkin Koray kızı okula göndermemiş

Konu, 'Magazin ve Medya Haberleri' kısmında AbrahamLincoln tarafından paylaşıldı.

1. AbrahamLincoln

AbrahamLincoln Pasif yorumcu

Konular:
    6.996
    Nereden:
    Gaziantep

Kadıköy Moda'daki Özel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi'ni ziyaret eden ve öğrencilerle biraraya gelen rock müziğin Türkiye'deki efsane ismi Erkin Koray'a okulun müzik grubu büyük bir sürpriz yaptı ve Erkin Koray'ın yıllar önce meşhur ettiği Arapsaçı şarkısını, büyük ustanın karşısında seslendirdi.

Okul kurucusu Murat Özteke'nin elinden bir de plaket alan Erkin Koray, dünyanın en küçük sopranosu olarak lanse edilen ve henüz lise2. sınıf öğrencisi olan Asude Cemre İnci'nin performansını beğenerek izledi.

Star Tv'de yayınlanan Mega Magazin'in sorularını da yanıtlayan Erkin Koray, Ayaklıgazete.com'un haberine göre, şimdilerde yirmili yaşlarda olan kızı Damla'yı okula göndermediğini, okuma-yazmayı kızına evde kendisinin öğrettiğini açıkladı. Yaptığı davranışın yanlış olduğunu söyleyen Erkin Koray; 'Ben biraz garip bir adamım, kimse beni örnek almasın, eğitim çok önemli bir konu, herkes çocuğunu okutsun' demeyi de ihmal etmedi.

Erkin Koray'ın açıklamalarını, resimlerin altındaki videodan izleyebilirsiniz.​

Sayfayı Paylaş