En iyi Yaşlanma Karşıtı Krem Markaları

Konu, 'Estetik ve Güzellik' kısmında My All. tarafından paylaşıldı.

 1. My All.

  My All. AKP <3

  Kayıt:
  26 Mart 2010
  Mesajlar:
  52.871
  Konular:
  8.656
  Beğeniler:
  1.790
  Nereden:
  İstanbul
          
  En iyi Yaşlanma Karşıtı Krem Markaları
  < Resme gitmek için tıklayın >
  Murad Intensive Wrinkle Reducer / Yoğun ve Hızlı Kırışıklık Azaltıcı
  İlk kullanımda cilt sıkılığını yüzde 40&#8221;a varan oranda artırdığı, 2 haftada cildi yüzde 33&#8221;e varan oranda pürüzsüzleştirdiği, 8 haftada cilt tonunda yüzde 25&#8221;e varan oranda düzelme sağladığı, nem oranını yüzde 37&#8221;ye varan oranda artırdığı, 12 haftada çizgileri yüzde 55&#8221;e varan oranda azalttığı klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.*

  Formülündeki GlycoNutrient Complex ile hücre yenilenmesini hızlandırmaya ve cilt elastikiyetini artırmaya, Glucosamine ile cildin nem dengesini sağlayan Hyaluronic Acid üretimini artırmaya, Lipo-Amino Acid içeren Cinnamon özü ile ciltteki pürüzleri gidermeye, daha aydınlık ve genç bir cilt sağlamaya yardımcı oluyor.

  Vichy Liftactiv Pro Serum C+

  Cildin lif stoğunu güçlendiren yoğun bakım kırışıklıkları doldurur ve cilde ışıltı verir. İçerdiği konsantre fibrocyclamede sayesinde cilde derinlemesine nüfuz eden serum cildi içeriden yüzeye doğru iterek kırışıklık görünümü azaltır. Anında: Basınç kazanan cilt daha sıkı görünür. Cilt dokusu pürüzsüzleşir, düzensizlikler azalır; cilt daha genç ve aydınlık görünür. 1 ay sonunda: Derin kırışıklıklar bile içeriden itilmiş ve doldurulmuş gibi görünür.

  Sothys Global Anti-Age Destressing
  Sothys&#8221;in Hint inciri, soya &#8211; nutriskin ve protein içerikli yeni ürünü Global Anti-Age Destressing Treatement, 21 günlük yoğun bir kür olarak kullanılmak üzere formüle edilmiş. 21 gün sonunda vaad ettiği ise, çizgilerde azalma, dokularda toparlanma ile cildin sıkılaşarak gençlik ışıltısını kazanması&#8230;

  Sisleya Elixir
  Lüks bir kutu içinde ışıl ışıl, üzeri altın yaldızla adının yazıldığı dört şık şişe&#8230; Bu kutuda Sisley&#8221;in bir aylık onarım programı Sisleya Elixir var. Sisleya Elixir hücresel iletişimi güçlendirerek cildin kendikendine temel fonksiyonlarını onarmaya ve kendi eksiklerini düzeltmeye yardımcı yoğun bir onarım programı. Kutudaki her şişe bir haftalık kullanıma yönelik.

  Babor High Skin Refiner
  Babor&#8221;un gençlik iksiri, gizemli altın şekillerle süslenmiş bir küre gibi görünüyor. Üzerinde HSR 28 yazılı! Babor&#8221;un yoğun lifting bakımı High Skin Refiner (HSR), cilde enerji veren 28 ampullük uygulamaya yönelik hazırlanmış bir gençlik kürü.

  Lancome Primordiale Optimum Serum
  30-35 yaş arası ilk yaşlanma izlerini gözle görülür şekilde pürüzsüzleştiren serum. Anında cilt yüzeyini dengeler, çizgileri azaltır ve homojen, ışıltılı bir görünüm sunar.İçindeki gözenek sıkılaştırıcı özel bir ajan olarak Meadowsweet ve çift etkili özel pürüzsüzleştirici ajanlar yer alır. Çevresel faktörlerin ciltte yarattığı zararlı etkilere karşı cilt gençliğini korur.

Sayfayı Paylaş