Dünyanın en iyi İngilizceden-Türkçeye çeviri Programı Sametran104

Konu, 'Gereksiz Mesajlar' kısmında KAPTAN177 tarafından paylaşıldı.

 1. KAPTAN177

  KAPTAN177 Yeni yorumcu

  Kayıt:
  12 Ekim 2007
  Mesajlar:
  11
  Konular:
  8
  Beğeniler:
  4
  Nereden:
  Belirtilmedi
          
  Dünyanın en iyi İngilizceden-Türkçeye çeviri Programı Sametran104
  Neden Sametran?
  < Resme gitmek için tıklayın >

  İngilizce dil içeriğini gerçek zamanda anlayan Yapay Zeka motoru
  Çeviri yaptıkça kendini geliştiren Yapay Zeka sözlüğü
  Sonsuz seviyede iç içe cümleleri çözme tekniği
  Otomatik çeviri üzerinde başarılamamış olan ses uyumuna Yapay Zekayla çözüm
  Türkçe dil bilgisi kurallarına uyum
  Same versiyonlarında %80 ile %100 arasında çeviri kalitesi

  Same Public'den çeviri örneği
  İngilizce Türkçe'ye çevrilmiş hali

  Rich Edit Control Overview
  (from Win32SDK Help)

  A rich edit control is a window in which the user can enter and edit text. The text can be assigned character and paragraph formatting, and can include embedded OLE objects. Rich edit controls provide a programming interface for formatting text. However, an application must implement any user interface components necessary to make formatting operations available to the user.

  Rich edit controls support almost all of the messages and notification messages used with multiline edit controls. Thus, applications that already use edit controls can be easily changed to use rich edit controls. Additional messages and notifications enable applications to access the functionality unique to rich edit controls. For information about edit controls, see Edit Controls.

  An application can send messages to a rich edit control to perform such operations as formatting text, printing, and saving. An application can process notification messages to monitor events in a rich edit control. For example, an application can process notifications to filter keyboard and mouse input, to permit or deny changes to protected text, or to resize the control as needed to fit its content.

  You create a rich edit control by using the CreateWindowEx function, specifying the "RichEdit" window class. Because the common control library registers this window class, you must call the InitCommonControls function to ensure that the library is loaded before the rich edit control is created.

  Rich edit controls support most of the window styles used with edit controls as well as additional styles. You should specify the ES_MULTILINE window style if you want to allow more than one line of text in the control.  Türkçe Çeviri
  Zengin Düzenleme Denetim Genel Bakış'ı (Win32SDK Yardım'ından).

  Bir zengin düzenleme denetimi, kullanıcının, metni girebileceği ve düzenleyebileceği de bir penceredir. Metin, karakter ve paragraf biçimlendirmesini atanabilir , ve yerleşmiş OLE nesnelerini içerebilir. Zengin düzenleme denetimleri, metni biçimlendirmek için bir programlama arabirimini sağlar. Fakat , bir başvuru kullanıcıya kullanılabilir işlemleri biçimlendirmeyi yapmak için gerekli herhangi bir kullanıcı arabirim bileşenini uygulamalı.

  Zengin düzenleme denetimleri, neredeyse çoklu-hat düzenleme denetimleri ile kullanılmış iletiler ve bildirim iletilerinin tamamını destekler. Böylece başvurular, kolayca önceden kullanılış düzenleme denetimleri zengin düzenleme denetimlerini kullanmayı değiştirilebilir. Ilave iletiler ve bildirimler, zengin düzenleme denetimlerine eşsiz işlevselliğe erişmek için başvuruları etkinleştirir. Düzenleme denetimleri hakkında bilgi için , Düzenle Denetim'lerini görünüz.

  Bir başvuru, baskı,, ve kaydetmak metni biçimlendirmek olarak öyle işlemleri icra etmek için bir zengin düzenleme denetimine iletilere gönderebilir. Bir başvuru, bir zengin düzenleme denetiminde olayları izlemek için bildirim iletilerini işleyebilir. Örnek için , bir başvuru klavye ve fare girişini süzmek için bildirimleri işleyebilir , izin vermek yada reddetmek için içeriğini uydurmaya ihtiyaç duyduğu gibi korumalı metni, kontrol yeniden boyutlandırmak için yada değiştirir.

  Sen, pencere "richedit" sınıfını belirtmek, CreateWindowEx işlevini kullanmak ile bir zengin düzenleme denetimini oluşturursun. Çünkü ortak kontrol kitaplığı bu pencere sınıfını kaydedir , zengin düzenleme denetimi oluşturulmadan önce kitaplığın yüklendiğini garantiye almak için InitCommonControls işlevine çağırmalısınız.

  Zengin düzenleme denetimleri, ilave stiller kadar iyi düzenleme denetimleri ile kullanılmış pencere stillerinin en çoğunu destekler. Siz, ES ÇOKLU-HAT pencere stilini belirtmelisiniz eğer kontrolda metnin bir satırından daha fazla müsaade etmeyi isteseniz.

  Download Boyut: 4 MB

  rar pass: ......

  RapidShare: Easy Filehosting
  sendenbaska ve sepultura1 bunu beğendi.
 2. olcx

  olcx Yeni yorumcu

  Kayıt:
  13 Nisan 2009
  Mesajlar:
  3
  Konular:
  0
  Beğeniler:
  0
  Nereden:
  Afyon
  teşekkürler ama link çalışmıyor ilginize
 3. coskunhatay

  coskunhatay Yeni yorumcu

  Kayıt:
  14 Nisan 2009
  Mesajlar:
  1
  Konular:
  0
  Beğeniler:
  0
  Nereden:
  Hatay
  link çalışmıyor tşk.
 4. Majeure

  Majeure Pasif yorumcu

  Kayıt:
  24 Ekim 2006
  Mesajlar:
  29.242
  Konular:
  4.854
  Beğeniler:
  2.737
  Nereden:
  İstanbul
  link öldüğünden konu kapandı

Sayfayı Paylaş