Coşkun Sabahın eşinin servis takıntısı

Konu, 'Magazin ve Medya Haberleri' kısmında . SpooK . tarafından paylaşıldı.

 1. . SpooK .

  . SpooK . gülümseyinçekiyorum˚

  Kayıt:
  31 Aralık 2006
  Mesajlar:
  38.987
  Konular:
  6.499
  Beğeniler:
  9.990
  Nereden:
  Belirtilmedi
          
  < Resme gitmek için tıklayın >


  < Resme gitmek için tıklayın >  < Resme gitmek için tıklayın >  Coşkun Sabah&#8217;ın eşinin &#8220;servis takıntısı&#8221;, altıncı sınıf öğrencisi kızlarını zor durumda bıraktı. Sabah, kızlarının okuldaki devamsızlığı artınca, çözümü yolları aramaya başladıklarını söyledi.

  Servise vermeye korkuyoruz

  Her anne-baba gibi biz de çocuklarımıza bağlıyız. Ama Ceyda bu konuda biraz daha hassas... Servislere güvenemediği için kızımızı birinci sınıftan beri okula kendisi götürüp getiriyor. Bu yıla kadar bir sorun da yaşamamıştık. Ama ikinci bebeğimiz dünyaya gelince gece uykusuzlukları başladı, sabahları uyanamadı, bu da kızımızın okul devamsızlığının artmasına yol açtı. Kışın bir de ağır grip atlatınca, kızımız okuldan epey uzak kaldı.
  Psikolojik destek alabilir

  Her şeye rağmen kızımız sınıfını geçti ama artık servis problemine bir çözüm bulmamız gerektiğini fark ettik. Ceyda, gerekirse bu takıntısından ve güvensizliğinden vazgeçebilmek için psikolojik destek alacak. Gelecek yıl kızımızı servise vermeyi düşünüyoruz. Eve de bir yardımcı daha aldık. Önümüzdeki eğitim yılında bu konuda hiçbir sıkıntımızın kalmayacağına inanıyorum.
 2. Lal-ü Aşk

  Lal-ü Aşk /Hormonlu Gülücükler/

  Kayıt:
  4 Aralık 2006
  Mesajlar:
  24.779
  Konular:
  3.319
  Beğeniler:
  6.663
  Nereden:
  Eskişehir
  Vahh vahh çok üzüldüm :D insanlar ne "büyük" sıkıntılar çekiyorlar. :p

Sayfayı Paylaş