Bu Hafta Sonu Burçlar Neler Diyor?

Konu, 'Astroloji' kısmında ege_incisi tarafından paylaşıldı.

 1. ege_incisi

  ege_incisi Pasif yorumcu

  Kayıt:
  7 Ağustos 2006
  Mesajlar:
  5.937
  Konular:
  2.250
  Beğeniler:
  888
  Nereden:
  Belirtilmedi
          
  Hafta sonunu Oğlak burcunda karşılayan Ay, Cumartesi ve Pazar günlerinde Kova burcunda olacak. Kısacası bu hafta sonunu sosyalleşmek, dostlarla geçirmek için programlamalısınız. Güneş ile birlikte Merkür de Yay burcunda olduğu için, entellektüel faaliyetlere her zamankinden çok zaman ayırabilirsiniz. Güneş, Merkür ve Jüpiter arasında meydana gelen üçgen, Güneş ve Pluto arasındaki kavuşum, liderlik ve güç kavramlarının gündemde olacağına işaret ediyor. Yine de Jüpiter'in geri hareket etmeye başlaması varılan yargıların yanlış ya da fazlaca iyimser olabileceğinin habercisi. Akrep burcunda birlikte ilerleyen Venüs ve Mars ikilisi ise, ihtirasların, arzuların ve cinselliğin hayatımızda çok yoğun olduğunun habercisi.

  Koç (21 Mart – 19 Nisan)
  Sosyal olarak kurallara uymak zorunda kaldığınız ve zaman zaman sıkıldığınız bir Cuma gününden sonra, hafta sonunda arkadaşlarınızla ve dostlarınızla birlikte olabilme şansını yakalamak sizi çok rahatlatacak. İstediğiniz gibi, rahatça giyinebilir, davranabilir ve konuşmayı sevdiğiniz konuları onlarla paylaşabilirsiniz. Bu hafta sonunda, düşüncelerinizin daha berrak olması yeni planları daha kolay şekillendirmenize yardımcı olacaktır.

  Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)
  Hafta sonunun getirdiği esneklikle kendinizi pozitif hissetmeniz, tüm ilişkilerinizde daha yapıcı olmanıza yardımcı olacaktır. Bugün aklınıza gelen fikirleri bir kenara not etmelisiniz. Hafta sonunda biraz daha yoğun bir temponun yaşantınıza hakim olması biraz yorulmanıza ve gerilmenize neden olabilir. Ama yeni tanışacağınız insanlar amaçlarınıza ulaşmanızda size yardımcı olacaklar. Dolayısıyla gerginliğinizi ve yorgunluğunuzu saklamanız önemli.

  İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)
  Bugün maddi problemlerinizi çözmek için yapacağınız konuşmaların amacına erişmesi çok kolay olacak. Dolayısıyla hafta sonunu mükemmel bir ruh haliyle geçirmeniz mümkün. Bu hafta sonunda zihinsel enerjinizi kanalize edecek ve verimli şekilde kullanabilecek alanlara yönelmelisiniz. Yeterli konsantrasyona ve zamana sahip olmak, uzun zamandır birikmiş okumalarınızı bitirmenizi sağlayabilir. Dostlarınızla fikir alış-verişinde bulunmak için de son derece uygun günlerdesiniz.

  Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)
  Bugün kendinizi her zamankinden de duygusal hissetmek, sevgiye duyduğunuz ihtiyacın her şeyin önünde olması sizi rahatsız etmemeli. Hafta sonunda ise, finansal konularda size yardımı olacak yeni insanlar tanıyabilir, farklı teknikleri öğrenebilirsiniz. Bu arada fiziksel paylaşım ihtiyacınızın yoğunluğu da birlikte olduğunuz insanın iyice baştan çıkmasına neden olacaktır.

  Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)
  Bugün kendinizi biraz güçsüz hissederek uyansanız bile, sakın kaygılanmayın. Çünkü iyi bir kahvaltı ve güzel bir yürüyüş sizi kendinize getirecek. Hafta sonunda duygusal olarak zengin deneyimler yaşamaya çok açıksınız. Bir dönemdir kafanızı kurcalayan soruyu, sevdiğiniz insanla paylaşabilirsiniz. Vereceği cevapların netliği ve açıklığı, ilişkinizde hissettiğiniz tereddütlerin tamamıyla ortadan kalkmasına yardımcı olacak.

  Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)
  Kendinizi muhteşem hissedeceğiniz bir Cuma sizi bekliyor. Pozitif ruh halinizin yansımalarını etrafınızdan da alacaksınız. Eğlenmek ve rahatlamak için ideal bir gün. Hafta sonunda kendinize zaman ayırabilmek, evde birikmiş işleri yoluna koymak da sizi çok rahatlatacak. Bir tanıdığınızla ilgili alacağınız hastalık haberini büyütmeyin. Çünkü o kolayca eski sağlığına kavuşacak.

  Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)
  Bugün zamanınızın büyük bir kısmını ailenize ve özellikle ebeveynlerinize ayırmalısınız. Birlikte olmak sizi de onları da çok mutlu edecek. Hafta sonunda ise, hobilerinizle ilgilenebilir, genç insanlarla sıcak paylaşımlar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız varsa, onlarla zaman geçirebilmek sizi de memnun edecek. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu dönemde, ince zevkinizle, çok hoş şeyler üretebilirsiniz.

  Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)
  Bugünü, yakın çevrenizle geçirmek için planlamalısınız. Kardeşleriniz ve dostlarınızla beraber evde oyun oynamak çok zevkli olabilir. Hafta sonunda evde büyük bir temizlik yapmak ve yeni bir düzen oturtmak mümkün. Bunun için birlikte olduğunuz kişiden ya da ailenizden yardım isteyebilirsiniz. Evinizde birikmiş pek çok şeyin artık hiç kullanılmadığını ya da işe yaramadığını fark edeceksiniz. Bunlardan kurtulmanız hayatınıza daha fazla enerji dolmasına yardımcı olacaktır.

  Yay (22 Kasım – 21 Aralık)
  Bugün kendinizi fazlaca harcama yapmamak konusunda disipline etmeniz şart. Aksi halde sonradan çok pişman olabilirsiniz. Hafta sonunda yapacağınız ufak bir gezi kendinizi tazelenmiş ve rahatlamış hissetmenize yardımcı olacaktır. Pazar gününü ise, okumaya ve televizyon seyretmeye ayırmalı, birikmiş postlarınızı da cevaplamalısınız.

  Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)
  Bugün kendinizi biraz yorgun ve bıkkın hissetseniz bile, sakın bırakmayın. Özellikle akşam saatleriyle beraber eski neşenize ve enerjinize kavuştuğunuzu göreceksiniz. Hafta sonunda da maddi konularda konuşmaktan ve plan yapmaktan geri durmalısınız. Özellikle yaşamınızı paylaştığınız kişinin bu tür konuları gündeme getirmek istemesi, aranızda tartışmaların yaşanmasına neden olabileceği için onu da uyarmaktan çekinmemelisiniz.

  Kova (20 Ocak – 18 Şubat)
  Kendinizi hiç bir konuda sıkmamaya çalışmalısınız. Canınızın her istediğini yapmak hakkını kendinize tanımanız gereken bir gündesiniz. Hafta sonunda da aynı şekilde kendinizi özgür bırakmalı ve spontan programlara açık olmalısınız. Kuralsız ve gündemsiz bir hafta sonu, her zaman ihtiyacınız olan özgürlük duygusunu yaşamanıza yardımcı olacaktır. Pazar gününü dinlenmek ve kişisel ihtiyaçlarınızla ilgilenmek için ayırırsanız iyi olur.

  Balık (19 Şubat – 20 Mart)
  Bugün arkadaşlarınızla birlikte olmak size büyük keyif verecek. Uzun zamandır olmadığı kadar eğlenecek ve çok şey konuşacaksınız. Hafta sonunda ise sizi bekleyen durgun ruh halinden kurtulmak için bugünden program yapmalısınız. İçinizden hiç bir şey gelmese bile, yataktan çıkıp, sosyalleşmeye çalışmanız pozitif etki yaratabilir. Bu dönemde her zamankinden daha alıngan olduğunuz için, olayları da büyütmemek konusunda disiplinli olmalısınız.
  KmVtSnR bunu beğendi.
 2. uMuT_GüNeŞi^^

  uMuT_GüNeŞi^^ ~Yağmur'm'~

  Kayıt:
  2 Kasım 2006
  Mesajlar:
  22.078
  Konular:
  790
  Beğeniler:
  1.079
  Nereden:
  Antalya
  paylaşim Için Saol...
 3. KmVtSnR

  KmVtSnR Pasif yorumcu

  Kayıt:
  15 Ocak 2007
  Mesajlar:
  7.397
  Konular:
  342
  Beğeniler:
  1.219
  Nereden:
  Denizli
  paylasım için saol

Sayfayı Paylaş