Bir Kızın Sevgilisine Mektubu

Konu, 'Hayata Dair' kısmında ℓαℓ ' tarafından paylaşıldı.

 1. ℓαℓ '

  ℓαℓ ' zιƒÎ¹ÑÎ¹â„“ιктєη öтє∂є

  Kayıt:
  12 Mart 2011
  Mesajlar:
  5.174
  Konular:
  116
  Beğeniler:
  122
  Nereden:
  Belirtilmedi
          
  Merhaba Aşkım;

  Bu kelimeyi sana söyleme hakkım yok biliyorum, aldın bu hakkı aylar öncesinde benden. Ama ben bu satırları yazmak istiyorum sana, oku okuma, önemli değil ama yazıyorum şu anda.

  Gözlerime bıraktığın o damlaları düşürmemek için ağlayamıyorum, ama her uyandığımda gözlerimi ıslak buluyorum nedense. Ayrılışımızın her ay dönümünde oturuyorum birlikteliğimizi hatırlatacak şeylerin karşısına, ölüm yıldönümü gibi yad ediyorum seni ellerimiyse kaldırıp göğe dua ediyorum senin için.

  Hak etmedim aşkım, cami avlusuna bırakılmayı, içerisine not bırakılmış küçücük bir çantaya hapsedilmeyi sevmedim ben. Kimseye içimde kalmışları, kimseye bana bıraktıklarını da anlatamıyorum. Herkes ne diyor biliyor musun? "Bir erkek için ağlanmaz, güzelsin, bulursun" Susuyorum ben de acizce. Diyemiyorum sadece seni istediğimi işte.

  Evde de durumlar farksız. Her gece seninle sabahlara kadar konuştuğum köşem bomboş. Yaklaşmaya korkuyorum, hele hele Ramazan'lar hiç yaşanası geçmiyor. Her şey biraz seni, herkes biraz seni katıyor bana.

  Sevgilim, canımın acısını tarif edemiyorum sana. Biliyorum diyeceksin, haklısın da yine diyeceksin ki, "sen beni hak etmiyorsun" ah be serserim, seni hak etmeyi isteyen kim, yetecekti aslında sen de benim kadar sevseydin.

  Sevgilim, kızma bana, kıyacağım canıma. Bu mektubu sana bir ablamla gönderiyorum. Bir tek o abla dinliyor seni, o abla da çünkü özlüyor sevgilisini. Okutmadım, emin ol okusa o da göndermezdi, sadece hislerimi yazdım biliyor. Oysa bu veda mektubunu o bile bilmiyor.

  Dayanamıyorum sevgilim, kendimi öldüreceğim. Kimsesizliğime cevap bulduğum seni de kaybettikten sonra yerim yok dünyada. Hem duydum başkası varmış hayatında. Hayırlı olsun, ben hak edemedim, eminim o hak eder mutlaka..

  Bir ailem olsaydı, belki bu kadar zorlanmazdım seni unutmakta. Gece kolları arasında uyuyacağım bir annem, erkek arkadaşımla konuştuğumu gizlemeye çalıştığım bir babam, ayak ucumda dolanan bir kardeşim olsaydı, bu kadar zorlanmazdım seni unutmakta. Hakkımı helal etmiyorum aşkım sana, bu son satırlarım, son sözlerim. O felaket günü enkazın altından tek başıma sağ çıktığım gibi, yine tek başıma kendimi öldüreceğim !

  Hoşça kal aşkım, hoşça kal..
  .''SiLenT''. bunu beğendi.
 2. .''SiLenT''.

  .''SiLenT''. M.J

  Kayıt:
  3 Şubat 2008
  Mesajlar:
  2.257
  Konular:
  199
  Beğeniler:
  251
  Nereden:
  Elazığ
  yine içireceksiniz anlaşıldı
 3. sitaree

  sitaree aylak

  Kayıt:
  4 Nisan 2011
  Mesajlar:
  2.279
  Konular:
  114
  Beğeniler:
  61
  Nereden:
  Belirtilmedi
  duygusuzda olabilirimki ben :kahve:
  etkilenemedim

Sayfayı Paylaş