Beyaz çamaşırlar beyazlığı

Konu, 'Soru - Cevap' kısmında S.HoLMeS tarafından paylaşıldı.

1. S.HoLMeS

S.HoLMeS Gülmeyi dene

Konular:
    180
    Nereden:
    Ankara

Bayanlara yönelik bir sorudur bu ama bilen erkeklerde cevaplıyabilirler tabi.
    Arkadaşlar şimdi sıkıntı şu şekilde , beyazları ayırıyorum ve makinada "ön yıkamalı pamuklu" şeklinde yıkatıyorum.Yıkatırken o yumuşatıcı konulan göze bastım çamaşır suyunu ama istediğim gibi beyaz olmuyor yine :D Neyapacağız ayşe teyzeye gitmeden sizlere bi soruyum dedim.Benim için çok sıkıntı bu cidden , perdeleri yıkıyorum mesela , ertesi gün eve gelen birisi olunca ne çok sigara içiyosun perdeler saprası diyor , halbuki daha dün yıkamışım.Buna bir çare lütfen ?
  2. KARTAL!CE

KARTAL!CE Uzun ADAM

Konular:
    1.005
    Nereden:
    Uzay Üssü
    İlk önce perdeler için kısa pamuklu ve 30 derece en çok 40 da yıkayabilirsin ayrıca yumuşatıcı gözüne sadece yumuşatıcı koyabilirsin elindeki çamaşır suyun matik değil ise asla makinede kullanma daha çok çamaşırların yıpranır.
    beyaz için ön yıkama yapacağın zaman ilk suyuna asla deterjan koyma ilk pis suyu gitsin 2. suyuna eklersin veeeeee son olarakda her markanın programı farklı oluyor sende hangisi var ablası :kahkaha: :D
  3. My All.

My All. AKP <3

Konular:
    8.656
    Nereden:
    İstanbul
    He abla bende dedim ama anlamadı beni.Sen bilmiyosun vs diyo bide :hıh:
  4. Çürük Vişne

Çürük Vişne yerçekimli karanfil.

Konular:
    15
    Nereden:
    İstanbul
    dur annemi çağırıyorum ona soralım... anneeeeeeeeeeee!
    S.HoLMeS bunu beğendi.
  5. S.HoLMeS

S.HoLMeS Gülmeyi dene

Konular:
    180
    Nereden:
    Ankara
    Eldeki çamaşır suyu domestos yeşilinden :D ya abla ilk suyu ne ikinci suyu ne bilmiyorumki ben :D Bende arçelik 3300 var , A seviyesinde basıyorum çamaşırları ( işte ön yıkamalı falanından) , abla şimdi 3 göz var makinada , 1. si ufak zaten oraya az deterjan kokuyorum , 2. göz birazda büyük orada 1 ölçek basıyorum (soldan sağa sayıyorum) , sonra 3. göz var oraya normalde yumuşatıcı yapardım ama dedim çamaşır suyu olsun etkili olsun :D bastım orayı alabildiğinde çamaşır suyunu.Ama yok olmuyor abla istediğim beyazlık yok :D

Bitanem bendeki makina eski ondan öyle oldu

Süper yorum :D

Sayfayı Paylaş