Atatürk Neden İçerdi

Konu, 'M.Kemal Atatürk' kısmında Feniks tarafından paylaşıldı.

1. Kırık Kalem

Kırık Kalem Pasif yorumcu

Konular:
    201
    Nereden:
    Kırıkkale

yanlışları varsa ben bu yanlış yolda ilerlemeye razıyım.

sayısını bilmiyorum ama varlığını bu cümle kanıtlıyor.
  2. Sena

Sena -

Konular:
    794
    Nereden:
    Almanya
    Büstünü koymak ne zaman put oldu? Bayrakda bu ülkenin insanlarını $ehitlerimizin kanlarını temsil ediyor hadi onuda kaldıralım? Bu kadarda olmaz pes !
    edel bunu beğendi.
  3. Sena

Sena -

Konular:
    794
    Nereden:
    Almanya

Dinsiz değildi ama masonmuydu! Allahım sen kullarını ıslah et yarabbim.! Ben söyleyecek söz bulamıyorum!!
    Eleftra bunu beğendi.
  4. Noyan

Noyan Gold Üye

Konular:
    10.968
    Nereden:
    Ankara
    Çoluk çocuk. Yaş 25 beyin 5.
    Eleftra bunu beğendi.
  5. edel

edel kıllanıcı kontrol paneli

Konular:
    3.710
    Nereden:
    İstanbul
    Sen ancak mason videolarından Atatürk'ü tanırsan Ancak bu kadar Anlayabilirsin işte Atatürk'ü :) Putlaştırmışlar mış... Lafa bak. Putlaştırmak.. Ne kadar büyük bir ayıptır.

İki cümleyi bir araya getiremiyorsun. Bir noktan virgül'ün bile yok Anlaşılan o ki Tarih derslerine girmediğin gibi Edebiyat'ı da kaçırmışsın..

Atatürk içermiş! Konu nerelere getirildi.. Atatürk Neden Namaz kılar diye bir konu açılsa bu seferde çıkar derlerdi ki Dini kullanıyor.

Mustafa Kemal'de elbette Seninde benim de gittiğim gibi Tuvalete de giderdi..

Aç cuma günleri akşamdan Haberleri..Bugün başbakanın nerede kaç tane korumayla namaz kılmış onların reklamını izle.. Çok garip..

Cidden çok üzücü..

маѕаŁ bunu beğendi.
  6. KoJiRo

KoJiRo Herşey Bitti

Konular:
    34.056
    Nereden:
    Kocaeli
    Peki bunun cevabını verin atatürkü peygamber ilan ettiler tanrı dediler ne iştir bu bana bunun cevabını verde öyle gel bakalım taş değilmi o heykel taştan millet bunu o kadar yüceltiyorki sümme haşa peygamber ilan ediyorlar tanrı ilan ediyorlar arkadaşım ilk önce kemalist toplumundaki insanların bunu yapması çok ayıp ne demek ya peygmaber ilan etmek kalkıp bana laf sokuşturuyon geçende aynısını yaptın ben kimseye kırıcı ve yahutta rencide edici laf söylemiyorum artı o lafı kimseye söylemedim ama demekki yaran varmış neyse ben güzellikle yorum yazdım

bu arada taştan heykel değilmi sonuçta ben kötü yada hakaret edicek bişi demedim adam allaha sövüyor peygambere sövüyor ayıp olmuyorda kimse bişey demiyorda bi put dedim diyemi ayıp bence alakası yok ...

Sayfayı Paylaş