Adsl modem üzerinden ip değiştirme

Konu, 'Bilgisayar ve Network' kısmında OttomanPunch tarafından paylaşıldı.

1. OttomanPunch

OttomanPunch Yeni yorumcu

Konular:
    1
    Nereden:
    Belirtilmedi

Mrb.

Adsl Modemimin İp adresini değiştirmek istiyorum .
    Modemin fişini cekip takma yontemi var fakat ben soyle bir şey istiyorum keyfi adresimi koymak istiyorum Orn: Su anki İp adresim 88.55.31.12 ben bunu değiştirip kendi ip adresimi koymak istiyorum

Yardımlarınızı Bekliyorm .
    Safkan Dişi bunu beğendi.
  2. PedaLiza

PedaLiza "— From Zero to Hero"

Konular:
    1.279
    Nereden:
    İstanbul
    Proxy ayarlarınla oynama yapabilirsin..Bunun için net üzerinden güncel Proxy bulabilirsin..Bu şekilde İp kullanımı yaparsan ve forumlarda farkedilirsen banlanabilirsin lakin bunuda söyliyim :D
  3. Safkan Dişi

Safkan Dişi ahBirDiliOlsadaBir Konuşsa

Konular:
    6.536
    Nereden:
    İslambol
    Valla bi bilgim yok Kuzen :D
  4. OttomanPunch

Konular:
    1
    Nereden:
    Belirtilmedi
    Forumlarla pek alakam yok . Bir Oyun icin istiyorum PedaLiza :)
    Yorum lara Teşekkürler ...
  5. Moses

Moses My Way

Konular:
    2.621
    Nereden:
    İzmir
    o ip sana telekomun verdiği ip otomatik atanır, statik değilse ki değildir muhtemelen modemi açıp kapattıkça değişiyo olması lazım.
  6. OttomanPunch

Konular:
    1
    Nereden:
    Belirtilmedi
    Biliyorum değştigini fakat hep 81 - 85 - 88 li rakamlr arasında gidip geliyor :) ben 212.yle baslamasını ve yahut 188 le istiyorum yani manuel olarak yapılandırmak istiyorum.
  7. Moses

Moses My Way

Konular:
    2.621
    Nereden:
    İzmir
    o yetki sende yok malesef :)
  8. Safkan Dişi

Safkan Dişi ahBirDiliOlsadaBir Konuşsa

Konular:
    6.536
    Nereden:
    İslambol
    Kuzenin kastettiği olay baska sey hacı ama ben anlamam bu tür işlerden ayrı :Çmsnde konusuruk neyse :gul:
  9. abdülhamid

abdülhamid Yeni yorumcu

Konular:
    1
    Nereden:
    Rize
    …ama o konak var ya o konak, ümraniye’deki evden daha büyük bir “Ergenekoncu” karargâhı olarak çalışmıştı bundan 100 yıl önce.
    Osmanlı tarihinde iki Arnavut isyancı meşhurdur. Birincisi 1730’da Lale Devri’ni bitiren Patrona Halil, ikincisi ise Resneli Niyazi’dir.
    Resneli Niyazi, Resne Nahiyesi mevki kumandanıyken 3 Temmuz 1908’de yanına aldığı 160 kişilik çetesiyle birlikte, silah, mühimmat, bomba vs. yanında kışla kasasındaki 550 altın lirayı da alarak dağa çıkmıştır. Köyleri basarak, kasabalarda istediği gibi operasyonlar düzenleyerek, ahaliye yeni vergiler salarak adeta Makedonya havalisinde yeni bir devlet kurmuştur. “Hâtırat-ı Niyâzi” adıyla sağlığında (1911’de) bastırdığı “sansürlü” anılarında (bunu kendisi önsözde itiraf ediyor) para ve mallarına el koyduğu köylülerden ayrıca bir vergi alınmaması için berat bıraktığını dahi söyleyebiliyordu.
    Yüzbaşı Niyazi Bey ile birlikte Kurmay Binbaşı Enver Bey de dağa çıkmış, böylece Abdülhamid’in üzerindeki baskı iyice artmıştır. Sırayla kasaba ve şehirleri işgal ediyorlar ve buralardaki devlet görevlilerini tutuklatarak halka teşhir ediyor, çektikleri telgraflarla Yıldız Sarayı’nı psikolojik bombardımana tabi tutuyorlardı.
    Tabii Abdülhamid’in çok ümit bağladığı Şemsi Paşa’nın Mülazım Atıf [Kamçıl] tarafından öldürülmesi olayı bir dönüm noktası teşkil etmişti. Gönüllü başıbozuklardan oluşan avcı taburları İstanbul’a girmeden önce Abdülhamid hayatının en büyük manevralarından birisini daha yapmış ve Meşrutiyet’i ilan ettirmişti. Böylece iki resim çıkmıştı ortaya. İstanbul ve doğusunda Meşrutiyet’i ilan eden Abdülhamid tebrik ediliyordu, Rumeli’de ise İttihat ve Terakki Cemiyeti mensupları, yani çeteciler. Böylece daha 1908’de Sultan’ı tahttan indirmek isteyenler, Meşrutiyet’i ilan etmiş bir padişahı tahttan indirmeye cesaret edememişler ve böylece 31 Mart oyununa kadar onun ‘gözü’ne tahammül etmek zorunda kalmışlardı.
    Şapkasının üzerinde “Vatan Fedaisi” yazmaktaydı. (Bu unvanı kendisinin verdiğini söylememe gerek var mı?) Adı Enver’le birlikte “kahraman-ı hürriyet”e çıkmştı(ama söyleye bilirizki o beyni sulandırılmış tı hatta ölürken bile “niye bre”demiş kandırıldığını anlamıştı)
    (KAYNAKÇA:MUSTAFA ARMAĞANIN RESMİ SİTESİ/ABDÜLHAMİD’İN KUTLARLA DANSI 2)
  10. wiLtoRd

wiLtoRd .

Konular:
    2.141
    Nereden:
    İstanbul
    abdülhamid hangi alemlerdesin sen :D:D
  11. OttomanPunch

Konular:
    1
    Nereden:
    Belirtilmedi
    Anladım sanırım telekoma müracat etmek gerekiyormus . :)

Thx kuzen yardımlarından dolayı :)

Ayrıca bu ifadeye >>> :dance: kopuyorum ya :D:D
    Safkan Dişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş