1. Yorumla.Net yayın hayatına son verecektir. Bugüne kadar desteğinden ve katkılarından dolayı herkese teşekkür ederiz.

2012 yılında aşk hayatınızı neler bekliyor?

Konu, 'Kadınlara Özel' kısmında Nemesis tarafından paylaşıldı.

 1. Nemesis

  Nemesis Kedidir kedi

  Kayıt:
  12 Eylül 2008
  Mesajlar:
  57.633
  Beğeniler:
  670
  Nereden:
  İstanbul
  Koç

  Ocak ayına başlarken duygularınızı ve aşk hayatınızı ilgilendiren konularda şans sizden yana olacak. Bu dönemde hareketlenen sosyal hayatınız sayesinde yeni çevrelere girebilir sempatik ve sıcak tavırlarınızla başkaları tarafından aranan biri haline gelebilirsiniz.

  Bulunduğunuz ortamlarda yeni ilişkiler kurmanız veya devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha sıcak aşamalara taşımanız mümkün. Bu dönemi iyi değerlendirin çünkü ayın ikinci yarısında sebebini pek anlamadığınız nedenlerden ötürü kendiniz yalnız ve karamsar hissedebilirsiniz.
  Gereksiz endişeler ve kuruntular yüzünden karamsarlığınız daha da artabilir. Bu arada gizli düşmanlıklar ve gizlenmesi gereken ilişkiler gündeme gelebilir veya duygularınızı herkesten gizleme ihtiyacı duyabilirsiniz.

  Bu günlerde olayları ne kadar kontrol etmeye çalışsanız da bunu başarmanız güç olabilir. Bu karamsar dönem 9 Şubat’tan itibaren değişiyor. Daha sıcak, sevgi dolu ve kibar bir kimliğe bürünebilir, olumlu tavırlarınızla herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Bu da yeni ilişkiler kurmanız açısından şansınızı oldukça arttırıyor.

  Sevdiğinizle yaşadığınız sorunları düzeltmek için de oldukça uygun bir dönemde olacaksınız. Mart ayında tutkularınız ve sahip olma arzularınız artarken, Nisan ayının ikinci haftasına doğru şimdiye kadar pek önem vermediğiniz kişilere ilgi duymaya başlayabilir, onların da size ilgi duyması için harekete geçebilirsiniz.
  Nisan ayının ikinci yarısında, yakın çevrenizle olan ilişkileriniz önem kazanacak. Yakın arkadaşlar, okul arkadaşları, komşular veya çalışma arkadaşlarınızla duygusal yakınlaşmalar içine girebilirsiniz.

  Gene bu dönemde yakın çevrenizden kişiler veya günlük hayatınızla ilgili olaylar yüzünden ilişkilerinizde sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunlar çok önemli gibi görünmese de ilerleyen günlerde tekrar karşınıza çıkarak sizi rahatsız edebilir.
  Mayıs ayının ikinci yarısından itibaren geri giden Venüs etkisiyle aşkı ve sevgiyi bulmak için daha fazla çaba göstereceksiniz.

  Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir. Fakat geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir.

  Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.

  Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da ilişkileriniz ve ilişki anlayışınızla ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde yeni başlangıçlar yapmamayı tercih etmek yararınıza olabilir.

  27 Haziran’dan itibaren direkt hareketine dönen Venüs, ilişkilerle ilgili yaşadığınız sorunların da düzeleceğini müjdeliyor. Bu tarihten itibaren sevgiliniz ya da eşinizle birlikte tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda duygularınızı etkileyen kişilerle tanışabilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.
  Evli olanlar için Temmuz ve Ağustos ayları ilişkiler konusu da biraz zorlayıcı geçebilir. Bu dönemde tartışmacı tavırlardan ve eşinize karşı eleştirici tavırlardan kaçınmanız gerekiyor.

  Ağustos'un ilk günlerinden itibaren aile içinde ilişkiniz kabul göreceği bir dönemde olacaksınız. Bu günlerde sevgilinizi ailenizi tanıştırabilir, onların onayını alabilirsiniz.

  8 Eylül'den itibaren Aslan burcuna geçen Venüs, size aşk hayatınızda mutluluk veren gelişmeler vadediyor. Bu dönemde mutluluğunuza daha fazla önem verecek ve duygusal anlamda sizi mutlu edecek biriyle birlikte olmayı daha fazla arzu edeceksiniz.

  Bu dönemde aradığınız kişiyi bulma şansınız yükseliyor. Yeni bir aşka kalbinizi açabilir veya devam eden ilişkinizi sizi mutlu edecek bir geleceğe doğru taşıyabilirsiniz.

  Ağustos’un son günlerinden itibaren tutkularınız artıyor. Ekim ayına kadar olan dönemde cinsellik hayatınızda daha ön planda olabilir. Aynı zamanda bu dönemde daha kıskanç ve sahiplenici bir tavır içine girebilirsiniz.

  Gereksiz endişe ve kuruntularla sevdiğinize ve kendinize hayatı zehir etmemelisiniz. Öte yandan Ekim ayında günlük işlerinizle daha fazla uğraşmak zorunda kalabilir ve sevdiğinizi biraz ihmal edebilirsiniz.

  29 Ekim – 23 Kasım döneminde, evlilik, nişan gibi konular daha fazla gündeme gelebilir veya ilişkinizi resmileştirmek amacıyla yeni adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde başlayan yeni ilişkilerinizi evliliğe kadar götürmeyi düşünebilir, sevdiğinize karşı son derece olumlu duygular içinde olabilirsiniz. Bu tarihlerde evliliğinizde yaşanan sorunları çözmek için de barışçı adımlar atabilirsiniz.
  23 Kasım-17 Aralık arasında duygularınızı derinden etkileyen kişiler ve olaylarla karşılaşabilir, kıskançlık, endişe, kuruntu gibi sizi olumsuz ruh haline sokacak duygular içine girebilirsiniz. Öte yandan çekiciliğinizin de oldukça artacağı bu dönemde tutkulu bir cinsel yaşantınız olabilir.

  17 Aralık’tan yılsonuna kadar olan dönemde tatil programları yapabilir, katıldığınız uzun yolculuklarda sevdiğinizle birlikte oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  Macera arzularınızın artacağı bu günler yeni aşk maceraları yaşamak için uygun gözüküyor. Bulunduğunuz ortamlarda sizi duygusal anlamda heyecanlandıracak yabancılarla karşılaşmanız ve hoş maceralar içine girmeniz mümkün.
 2. Nemesis

  Nemesis Kedidir kedi

  Kayıt:
  12 Eylül 2008
  Mesajlar:
  57.633
  Beğeniler:
  670
  Nereden:
  İstanbul
  Boğa

  2012 yılının ilk altı ayında aşk ve ilişkiler konusu çok fazla gündeminizde olacak. Özellikle 2 Mart'a kadar olan dönemde eski ilişkileriniz veya ilişkinizde yaşadığınız sorunlarla yoğun bir şekilde uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu süreç sizin için ilişkide ve aşk hayatınızda şimdiye kadar yolunda gitmeyen problemleri çözmek için fırsatlar sunacak. Bu dönemde eski sevgilinizle tekrar karşılaşabilir ve ona karşı tekrar yoğun duygular besleyebilirsiniz.

  Eski gönül ilişkinizin canlanması kapandığını sandığınız yaralarınızı tekrar açabilir ve canınızı acıtabilir veya unutamadığınız eski aşkınızın artık sizi hiç etkilemediğini fark ederek huzura kavuşabilirsiniz.

  Ocak ayının ilk yarısında ilişkilerinizle göz önünde olacaksınız. Bu dönemde bir projede yer alabilir ve sevdiğinizle birlikte yapacağınız çalışmalarla toplumun dikkatini çekebilirsiniz. Veya işinize yönelik hedeflerinizle ilgili bir konuda çalışırken duygularınızı harekete geçiren biriyle karşılaşabilirsiniz.

  Ocak ayının ilk yarısında ilişkinizle ve bulunduğunuz konumla ilgili başkalarının dikkatini çekecek önceden koyduğunuz hedeflerinize ulaşma fırsatı yakalayacaksınız.

  Ocak ayının ikinci yarısında sosyal hayatınız hareketleniyor. Farklı çevrelere girebilir davranışlarınızla başkalarının dikkatini çekebilirsiniz.

  Sempatik ve sıcak tavırlarınızla kısa sürede kabul göreceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda aranan bir kişi olmanız sizi karşı cins açısından için cazip biri haline getirecek. Böylece bulunduğunuz ortamlarda yeni ilişkiler kurmanız veya devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha sıcak aşamalara taşımanız kolay olacak.

  Fakat 9 Şubat'tan itibaren olayları fazla kontrol edemediğiniz hissi ağır basabilir. Çok fazla anlamlandıramadığınız nedenlerden ötürü kendinizi karamsar duygulara kaptırabilir, yalnızlık çekebilirsiniz. Aniden ortaya çıkan gelişmeler endişeleriniz ve kuruntularınızı daha da arttırabilir.

  Bu arada gizli düşmanlıklar ve gizlenmesi gereken ilişkiler de gündeme gelebilir. Bu dönemde gizli kapaklı kalan ne varsa açığa çıkma potansiyeli ilişkileri koparma noktasına getirebilir.

  Gizlemek istediğiniz konular varsa temkinli hareket etmekte fayda var. Bu karamsar dönem 7 Mart’tan itibaren değişiyor. Bu günlerde sıcak, sevgi dolu ve kibar bir kimliğe bürünebilir.

  Olumlu tavırlarınızla herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Bu da yeni ilişkiler kurmanız açısından şansınızı oldukça arttırıyor. Özellikle 6-18 Mart arasında Sevdiğinizle yaşadığınız sorunları düzeltmek için de oldukça uygun bir dönem. Aslında bu dönemde her türlü konuda şansınız yükseliyor. Karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın.

  4 Nisan’dan itibaren tutkularınız ve sahip olma arzularınız artıyor. Bu dönemde sizin için o güne kadar çok önemli olmayan kişiler birden dikkatinizi çekmeye başlayabilir ve onları elde etmek için harekete geçebilirsiniz.
  15 Mayıs’tan sonra geri hareket etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle eski gönül meseleleriniz sık sık gündeme gelebilir. Aradığınız aşkı ve sevgiyi bulmak için daha fazla çaba gösterebilirsiniz.

  Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir.

  Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.
  Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da ilişkileriniz ve ilişki anlayışınızla ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde ilişkilerle yeni başlangıçlar yapmamayı tercih edebilirsiniz.

  Venüs 27 Haziran’dan itibaren düzeliyor. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız.
  8 Ağustos’tan itibaren yakın çevrenizle olan ilişkileriniz hareketleniyor. Yakın arkadaşlar, okul arkadaşları, komşular veya çalışma arkadaşlarınızla duygusal yakınlaşmalar içine girebilirsiniz.

  Bu tarihten itibaren sevgiliniz ya da eşinizle birlikte tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda duygularınızı etkileyen kişilerle tanışabilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

  Ağustos’un son günlerinden Ekim’in 7’sine kadar olan dönemde itibaren ikili ilişkiler hayatınızda çok yer tutmaya başlayacak. Bu dönemde biraz kıskanç ve tartışmacı bir tavır içinde olabilir sevdiğiniz kişiyi zorlayabilirsiniz. Tartışmalardan uzak kalmakta fayda var.

  8 Eylül’den itibaren aile hayatına daha fazla değer verecek ve ailenizle daha yakın olacaksınız. Bu dönemde sevdiğinizi ailenizle tanıştırabilir onların da yakınlaşmalarını sağlayabilirsiniz.

  4 -29 Ekim arasında mutluluğunuz sizin için çok önem kazanacak. Bu dönemde aşk hayatınızla ilgili hareketli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte güzel hareketli ortamlarda bulunabilir, duygusal paylaşımlarınızı daha yüksek bir aşamaya getirebilirsiniz. Bu dönemde Venüs size aşkta mutluluk vaat ediyor. Şimdiye kadar aradığınız aşkı bulma şansınız fazla. Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın.

  Bu dönemde mutluluğunuza daha fazla önem verebilir ve duygusal anlamda sizi mutlu edecek biriyle birlikte olmayı daha fazla arzu edebilirsiniz. Eğer kalbiniz boş değilse devam eden ilişkinizi sizi daha mutlu edecek bir geleceğe doğru taşıyabilirsiniz.

  29 Ekim-23 Kasım döneminde sağlık konuları ve günlük işlerinizle biraz daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bu dönemde sevdiğiniz ihmal edildiğini düşünebilir. Üstelik 13 Kasım’da yaşanacak tutulma ilişkileriniz üzerinde etkili olacağı için sevdiğinizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tutulmanın etkisiyle ilişkilerinizde değişimler yaşayabilirsiniz.

  23 Kasım-17 Aralık evlilik, nişan gibi konular daha fazla gündeme gelebilir veya ilişkinizi resmileştirmek amacıyla yeni adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde başlayan yeni ilişkilerinizi evliliğe kadar götürmeyi düşünebilir, sevdiğinize karşı son derece olumlu duygular içinde olabilirsiniz. Bu tarihlerde evliliğinizde yaşanan sorunları çözmek için de barışçı adımlar atabilirsiniz.

  17 Aralık’tan yıl sonuna kadar olan dönemde tutkularınız artıyor. Bu tarihlerde cinsellik hayatınızda daha ön planda olabilir. Aynı zamanda bu dönemde daha kıskanç ve sahiplenici bir tavır içine girebilirsiniz.

  Gereksiz endişe ve kuruntularla sevdiğinize ve kendinize hayatı zehir etmemelisiniz. Öte yandan çekiciliğinizin de oldukça artacağı bu dönemde karşı cinsin ilgisi üzerinizde olacak.
 3. Nemesis

  Nemesis Kedidir kedi

  Kayıt:
  12 Eylül 2008
  Mesajlar:
  57.633
  Beğeniler:
  670
  Nereden:
  İstanbul
  İkizler

  2012 yılında İkizler Burcu'nun aşk hayatında neler olacak? Aradığınız mutluluğu yakalayabilecek misiniz? Aşk hayatınız ne zaman hareketleniyor? Yeni yıldaki aşk hayatınıza dair tüm yorumlar Mahmure.com'da!

  2012 yılına başlarken, ilişkilerinizle ilgili değişimler yaşamaya da hazırlanın. Bu yıl tutulmalar sizi en çok bu alanda etkileyecek. Özellikle Mayıs- Haziran ve Kasım- Aralık döneminde bu etkileri daha fazla hissedebilirsiniz. Bu değişimler yepyeni bir ilişkiye adım atmak olabileceği gibi mevcut ilişkinizin farklı bir yönde ilerlemesi şeklinde de olabilir. Siz de ilişkileriniz aracılığıyla daha olgun ve farklı bir bilinç haline geçerek aşama kaydedeceksiniz.

  Ocak ayının ilk yarısında yurt dışı bağlantılı konular, yolculuklar, eğitim ve hukuksal konular daha fazla gündeminizde olabilir. Bu dönemde olayları ilişkilerinizle bağlantılı olarak yaşayabilirsiniz.

  Sevgiliniz veya eşinizle tatil programları yapabilir, katıldığınız uzun yolculuklarda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  Macera arzularınızın artacağı bu günler yeni aşk maceraları yaşamak için uygun gözüküyor. Bulunduğunuz ortamlarda sizi duygusal anlamda heyecanlandıracak yabancılarla karşılaşmanız ve hoş maceralar içine girmeniz mümkün.

  Ocak ayının ikinci yarısında ilişkilerinizle göz önünde olacaksınız. Bu dönemde yapacağınız iş ve kariyerinize yönelik çalışmalarda çevrenizin dikkatini çekebilirsiniz. Veya hedeflediğiniz amaçla ilgili bir konu üzerinde çalışırken duygularınızı harekete geçiren biriyle karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde ilişkinizle ve bulunduğunuz konumla ilgili başkalarının dikkatini çekecek önceden koyduğunuz hedeflerinize ulaşma fırsatı yakalayacaksınız.

  9 Şubat'tan itibaren sosyal hayatınız hareketleniyor. Farklı çevrelere girebilir davranışlarınızla başkalarının dikkatini çekebilirsiniz.

  Sempatik ve sıcak tavırlarınızla kısa sürede kabul görebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda aranan bir kişi olmanız sizi karşı cins açısından için cazip biri haline getirecek. Böylece bulunduğunuz ortamlarda yeni ilişkiler kurmanız veya devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha sıcak aşamalara taşımanız kolay olacak.

  5 Mart- 4 Nisan arası sizin için biraz sıkıntılı geçebilir. Bu dönemde gizlenmesi gereken konular ve ilişkiler gündeme gelebilir.

  O güne kadar dost bildiğiniz kişilerin düşmanlıkları ile karşılaşabilirsiniz. Olayları fazla kontrol edemediğiniz bir dönem yaşayabilir bu dönemde çaresizlik hissiyle kendinizi kurban gibi hissedebilirsiniz. Veya duygusal anlamda sevdiğiniz için çok fazla fedakârlık yapmak zorunda kalabilir sonra da bu yüzden kendinizi suçlayabilirsiniz. Bu dönemde manevi arayışlara yönelmeniz rahatlamanızı ve iç sıkıntılarınızı kolay atlatmanıza yardımcı olabilir.
  Bu karamsar dönem 4 Nisan’dan itibaren değişiyor. Bu günlerde sıcak, sevgi dolu ve kibar bir kimliğe bürünebilir.

  Olumlu tavırlarınızla herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Bu da yeni ilişkiler kurmanız açısından şansınızı oldukça arttırıyor. Devam eden ilişkilerinizle ilgili de çok olumlu gelişmeler yaşama potansiyeliniz yüksek.

  15 Mayıs’tan sonra geri hareket etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle eski gönül meseleleriniz sık sık gündeme gelebilir.

  Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir.
  Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Aslında olaylara uzlaşmacı bir tavırla yaklaşırsanız. sevdiğinizle barış yapmak ve sorunlarınızı çözümlemek için çok uygun fırsatlar bulabilirsiniz.

  Bu arada Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, yeni bir ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.

  Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da ilişkileriniz ve ilişki anlayışınızla ilgili değişimlere sebep olabilir.

  Bu dönemlerde de ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmamayı tercih edebilirsiniz. Venüs 27 Haziran’dan itibaren düzeliyor.

  Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız. Yeni ilişkileriniz açısından da gelişmelerin daha rahat ilerleyeceği bir süreç içinde olacaksınız.

  4 Temmuz- 23 Ağustos arası aşk hayatınız oldukça hareketlenebilir. Yoğunlaşan duygular yüzünden istediğinizi elde etmek konusunda acele edebilirsiniz. Bu dönemde sevgiliniz için rekabet etmenizi gerektiren durumlar karşınıza çıkabilir. Fakat mücadele gücünüz de arttığı için sonunda kazanan taraf siz olabilirsiniz.

  Özellikle 8 Ağustos’tan itibaren tutkularınız ve sahip olma arzularınız artıyor. Bu dönemde sizin için o güne kadar çok önemli olmayan kişiler birden dikkatinizi çekmeye başlayabilir ve onları elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Bu arada ilişkileriniz yüzünden yapacağınız harcamalar biraz huzurunuzu bozabilir.

  8 Eylül- 4 Ekim arasında yakın arkadaşlar, okul arkadaşları, komşular veya çalışma arkadaşlarınızla duygusal yakınlaşmalar içine girmeniz mümkün. Gene bu tarihlerde sevgiliniz ya da eşinizle birlikte tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda karşılaştığınız kişilerden etkilenmeniz ve duygusal yakınlaşmalar yaşamanız da mümkün olabilir.

  4-29 Ekim arasında aile hayatına daha fazla değer verecek ve ailenizle daha yakın olacaksınız. Bu dönemde sevdiğinizi ailenizle tanıştırabilir onların da yakınlaşmalarını sağlayabilirsiniz.

  8 Ekim- 18 Kasım arasında ise ikili ilişkileriniz oldukça önem kazanıyor. Bu tarihlerde evliliğiniz veya devam eden ilişkilerinizle ilgili olaylar sizi tartışmacı uzlaşmaz bir tavır içine sokabilir.

  Sevdiğinizi kırmak istemiyor ya da ilişkinizin yara almasını istemiyorsanız daha hoşgörülü ve serinkanlı olmaya çalışmalısınız.

  29 Ekim-23 Kasım arasında mutluluğunuz sizin için çok önem kazanacak. Bu dönemde aşk hayatınızla ilgili hareketli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

  Sevdiğinizle birlikte güzel hareketli ortamlarda bulunabilir, duygusal paylaşımlarınızı daha yüksek bir aşamaya getirebilirsiniz.

  Bu dönemde Venüs size aşkta mutluluk vaat ediyor. Şimdiye kadar aradığınız aşkı bulma şansı yakalayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın.

  Bu dönemde mutluluğunuza daha fazla önem verecek ve duygusal anlamda sizi mutlu edecek biriyle birlikte olmayı daha fazla arzu edeceksiniz.
  23 Kasım-17 Aralık döneminde sağlık konuları ve günlük işlerinizle biraz daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bu dönemde sevdiğiniz ihmal edildiğini düşünmesine fırsat vermeyin. Üstelik 28 Kasım’da yaşanacak tutulma sizin ve ilişkileriniz üzerinde etkili olacağı için sevdiğinizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tutulmanın etkisiyle ilişkiye bakışınız değişebilir.

  17 Aralık’tan yılsonuna kadar olan dönemde evlilik, nişan gibi konular daha fazla gündeme gelebilir veya ilişkinizi resmileştirmek amacıyla yeni adımlar atabilirsiniz.

  Bu dönemde başlayan yeni ilişkilerinizi evliliğe kadar götürmeyi düşünebilir, sevdiğinize karşı son derece olumlu duygular içinde olabilirsiniz. Bu tarihlerde evliliğinizde yaşanan sorunları çözmek için de barışçı adımlar atabilirsiniz.
 4. Nemesis

  Nemesis Kedidir kedi

  Kayıt:
  12 Eylül 2008
  Mesajlar:
  57.633
  Beğeniler:
  670
  Nereden:
  İstanbul
  Yengeç

  Ocak ayının ilk yarısında yoğunlaşan duygular ve artan istekler tutku dolu beraberlikler yaşamanıza neden olabilir. Bu etki altında partnerinize aşırı sahiplenici davranabilir, gereksiz endişe ve kuruntular yüzünden kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz.

  Bu tavrınızın, onu sizden uzaklaştıracağını aklınızdan çıkartmayın. Neyse ki Ocak ayının ikinci yarısında bu haliniz değişiyor.

  Daha iyimser ve kabullenici olmanız ilişkinizi olumlu yönde etkileyecek. Bu günlerde yurt dışı bağlantılı konular, yolculuklar, eğitim ve hukuksal konular daha fazla gündeminizde olabilir.

  Sevgiliniz veya eşinizle tatil programları yapabilir, katıldığınız uzun yolculuklarda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  Macera arzularınızın artacağı bugünler yeni aşk maceraları yaşamak için uygun gözüküyor. Bulunduğunuz ortamlarda sizi duygusal anlamda heyecanlandıracak yabancılarla karşılaşmanız ve hoş maceralar içine girmeniz mümkün.
  9 Şubat- 5 Mart arasında duygusal anlamda yeni başlangıçlar yapmaya hazır bir ruh hali içine olacaksınız.

  Bu dönemde gözü kara davranabilir hedeflediğiniz kişiyi elde etmek için fazla düşünmeden harekete geçebilirsiniz. Fakat amacınıza ulaştıktan sonra onun doğru kişi olmadığını düşünmeniz de mümkün. Sizin duygusal arayışlarınız başkalarının da gözünden kaçmayacak.

  İlişkilerinizle çevrenizin ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Bu dönemde iş ve kariyer hedeflerinize yönelik çalışmalarınızla da dikkat çekmeniz mümkün. Bu amaçla çalışırken duygularınızı harekete geçiren ilginç kişiler de karşınıza çıkabilir. Dikkatli olun.

  5 Mart- 4 Nisan arasında sosyal hayatınız hareketleniyor. Farklı çevrelere girebilir davranışlarınızla başkalarının dikkatini çekebilirsiniz.

  Sempatik ve sıcak tavırlarınızla kısa sürede kabul görebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda aranan bir kişi olmanız sizi karşı cins açısından için cazip biri haline getirecek. Böylece bulunduğunuz ortamlarda yeni ilişkiler kurmanız veya devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha sıcak aşamalara taşımanız kolay olacak.

  4 Nisan’dan itibaren biraz sıkıntılı bir dönem geçirebilirsiniz. Bu dönemde gizlenmesi gereken konular ve ilişkiler gündeme gelebilir.

  O güne kadar dost bildiğiniz kişilerin düşmanlıkları ile karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde gizli ilişkiler gündeme gelebilir veya o güne kadar gizlenmiş bilgiler açığa çıkabilir.

  Olayları fazla kontrol edemediğiniz için kendinizi oldukça huzursuz hissedebilirsiniz. En iyisi size huzur verecek ortamlarda bulunmayı tercih etmeli ve olaylara fazla kendinizi kaptırmamalısınız.

  15 Mayıs’tan sonra geri hareket etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle eski gönül meselelerinizi ve gizli kalması gereken konuları gündeme taşıyabilir. Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.

  Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir. Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Aslında olaylara kendinizi kaptırmak yerine uzlaşmacı bir tavırla yaklaşmalısınız.
  Genellikle Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, yeni bir ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.

  Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da duygularınız üzerinde etki meydana getirebilir ve ilişkilerinizle ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde de ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmamayı tercih edebilirsiniz.

  Venüs 27 Haziran’dan itibaren düzeliyor. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız. Yeni ilişkileriniz açısından da gelişmelerin daha rahat ilerleyeceği bir süreç içinde olacaksınız.
  Bu karamsar dönem devam ederken 4 Temmuzdan itibaren aile bireyleriyle olan ilişkilerinizde de dikkatli olmalısınız. Tartışmalar ve anlaşmazlıklar canınızı sıkabilir.

  8 Ağustos- 7 Eylül arasında ise size karamsarlık ve sıkıntı veren olaylardan kurtuluyorsunuz. Bu günlerde sevimli, sıcak, sevgi dolu ve kibar bir tavır içine girebilir, olumlu halinizle herkesin sevgisini kazanabilirsiniz. Bu da yeni ilişkiler kurmanız açısından şansınızı oldukça arttırıyor. Devam eden ilişkilerinizle ilgili de olumlu gelişmeler yaşama potansiyeliniz yüksek.

  8 Eylül- 4 Ekim arası tutkularınız ve sahip olma arzularınız artıyor. Yoğunlaşan duygular yüzünden istediğinizi elde etmek konusunda acele edebilirsiniz. Bu dönemde sizin için o güne kadar çok önemli olmayan kişiler birden dikkatinizi çekmeye başlayabilir ve onları elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Bu arada ilişkileriniz yüzünden yapacağınız harcamalar biraz huzurunuzu bozabilir.

  4-29 Ekim arasında yakın arkadaşlar, okul arkadaşları, komşular veya çalışma arkadaşlarınızla duygusal yakınlaşmalar içine girmeniz mümkün. Gene bu tarihlerde sevgiliniz ya da eşinizle birlikte tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda karşılaştığınız kişilerden etkilenmeniz ve duygusal yakınlaşmalar yaşamanız da mümkün olabilir.

  29 Ekim-23 Kasım tarihlerinde aile hayatına daha fazla değer verecek ve ailenizle daha yakın olacaksınız. Bu dönemde sevdiğinizi ailenizle tanıştırabilir onların da yakınlaşmalarını sağlayabilirsiniz.

  23 Kasım- 17 Aralık arasında mutluluğunuz sizin için çok önem kazanacak. Bu dönemde aşk hayatınızla ilgili hareketli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte güzel hareketli ortamlarda bulunabilir, duygusal paylaşımlarınızı daha yüksek bir aşamaya getirebilirsiniz.

  Bu dönemde Venüs size aşkta mutluluk vaat ediyor. Şimdiye kadar aradığınız aşkı bulma şansı yakalayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın. Bu dönemde mutluluğunuza daha fazla önem verecek ve duygusal anlamda sizi mutlu edecek biriyle birlikte olmayı daha fazla arzu edeceksiniz.

  18 Kasım- 27 Aralık arasında ise ikili ilişkileriniz oldukça önem kazanıyor. Bu tarihlerde evliliğiniz veya devam eden ilişkilerinizle ilgili olaylar sizi tartışmacı uzlaşmaz bir tavır içine sokabilir.

  Sevdiğinizi kırmak istemiyor ya da ilişkinizin yara almasını istemiyorsanız daha hoşgörülü ve serinkanlı olmaya çalışmalısınız.

  17 Aralık’tan yılsonuna kadar olan dönemde sağlık konuları ve günlük işlerinizle biraz daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bu dönemde sevdiğiniz ihmal edildiğini düşünmesine fırsat vermeyin.
 5. Nemesis

  Nemesis Kedidir kedi

  Kayıt:
  12 Eylül 2008
  Mesajlar:
  57.633
  Beğeniler:
  670
  Nereden:
  İstanbul
  Aslan

  Ocak ayının ilk yarısında ikili ilişkiler sizin için ön planda olacak. Bu günlerde evlilik, nişan gibi önemli konularda kararlar alabilir, ilişkinizi resmileştirmek amacıyla yeni adımlar atabilirsiniz.

  Sevdiğinizin veya eşinizin size karşı olumlu tavırlar takınacağı bu dönemde uzun vadeli ilişki planları yapmanız veya ilişkinizin temellerini sağlamlaştırmanız mümkün. Bu tarihlerde evliliğinizde yaşanan sorunları çözmek için de barışçı adımlar atabilirsiniz.

  Ocak ayının ikinci yarısında ise duygusal anlamda oldukça hassas ve romantik bir hal alabilirsiniz. Bu da zaman zaman acı çekmenize neden olabilir. Bu hassasiyet altında yoğunlaşan duygular ve artan istekler tutku dolu beraberlikler yaşamanıza neden olabilir.

  Bu etki altında partnerinize aşırı sahiplenici davranabilir, gereksiz endişe ve kuruntular yüzünden kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz. Bu tavrınızın, onu sizden uzaklaştıracağını aklınızdan çıkartmayın.

  Fakat 9 Şubat- 5 Mart arasında oldukça hareketli neşeli ve canlı bir hal içinde olacaksınız. Bu durumun size cinsel çekicilik kazandırması mümkün. Bu değişim ilişkinizi olumlu yönde etkileyecek. Bu günlerde yurt dışı bağlantılı konular, yolculuklar, eğitim ve hukuksal konular daha fazla gündeminizde olabilir

  Sevgiliniz veya eşinizle tatil programları yapabilir, katıldığınız uzun yolculuklarda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Macera arzularınızın artacağı bugünler yeni aşk maceraları yaşamak için uygun gözüküyor. Bulunduğunuz ortamlarda sizi duygusal anlamda heyecanlandıracak yabancılarla karşılaşmanız ve hoş maceralar içine girmeniz mümkün.

  5 Mart – 4 Nisan arasında ise duygusal anlamda güvence arayışında olacaksınız. Bu dönemde sahip olduklarınızı kaybetmek istemeyebilir ve bu amaçla kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Özellikle rahatınızı ve maddi değerlerinizi daha ön planda tutacağınız bu tarihlerde bu tanıma uygun kişiler size cazip gelebilir.

  Sizin bu arayışlarınız başkalarının da gözünden kaçmayacak. İlişkilerinizle çevrenizin ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Bu dönemde iş ve kariyer hedeflerinize yönelik çalışmalarınızla da dikkat çekmeniz mümkün.

  4 Nisan- 8 Haziran arasında sosyal hayatınız hareketleniyor. İletişim becerilerinizin artması sizin farklı çevrelerde kabul görmenizi sağlayacak.

  Bulunduğunuz ortamlarda aranan bir kişi olmanız sizi karşı cins açısından cazip biri haline getirecek. Böylece bulunduğunuz ortamlarda yeni ilişkiler kurmanız veya devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha sıcak aşamalara taşımanız kolay olacak.

  15 Mayıs’tan sonra geri hareket etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle eski gönül meselelerinizi ve gizli kalması gereken konuları gündeme taşıyabilir.

  Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir.

  Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Aslında olaylara kendinizi kaptırmak yerine uzlaşmacı bir tavırla yaklaşmalısınız.

  Genellikle Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, yeni bir ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.

  Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da dost çevreniz, sosyal hayatınız ve aşk hayatınızla ilgili konularda sizi etkileyecek.

  Bu olaylar duygularınız üzerinde etki meydana getirebilir ve ilişkilerinizle ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde de ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmaktan kaçınmanız daha olumlu olabilir.

  Venüs 27 Haziran’dan itibaren düzeliyor. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız. Yeni ilişkileriniz açısından da gelişmelerin daha rahat ilerleyeceği bir süreç içinde olacaksınız.

  9 Ağustos- 7 Eylül arasındaki dönem sizin için sıkıntılı ve karamsar bir dönem olabilir. Bu günlerde yalnızlık hissi artabilir, duygularınızı kendinize dahi itiraf etmekten kaçınabilir, içinize dönük bir ruh hali içine girebilirsiniz.

  Aslında bu konuda belki de haklı olabilirsiniz. Çünkü gizli düşmanlıklarla karşılaşmanız ve bugüne kadar dost bildiğiniz kişilerin arkanızdan çevirdiği dolapları fark etmeniz mümkün. Bu dönemde gizli ilişkiler gündeme gelebilir veya o güne kadar gizlenmiş bilgiler açığa çıkabilir.

  Olayları fazla kontrol edemediğiniz için kendinizi oldukça huzursuz hissedebilirsiniz. En iyisi size huzur verecek ortamlarda bulunmayı tercih etmeli ve olaylara fazla kendinizi kaptırmamalısınız.

  8 Eylül- 4 Ekim arasında ise size karamsarlık ve sıkıntı veren olaylardan kurtuluyorsunuz. Bu günlerde kendinizi oldukça cesaretli, kararlı hissedecek, bulunduğunuz ortamlarda bir güneş parlayacaksınız.

  Kendinize güvenli ve sıcak tavırlarınızla herkesin ilgi odağı olabilirsiniz. Bu da yeni ilişkiler kurmanız açısından şansınızı oldukça arttırıyor. Devam eden ilişkilerinizle ilgili de olumlu gelişmeler yaşama potansiyeliniz yüksek.
  4-29 Ekim arası tutkularınız ve sahip olma arzularınız artıyor. Fakat bu konuda oldukça seçici davranabilir, yoğunlaşan duygulara rağmen istediğinizi elde etmek konusunda çok acele etmeyebilirsiniz.

  Bu dönemde sizin için o güne kadar çok önemli olmayan kişiler birden dikkatinizi çekebilir fakat oldukça eleştirici yaklaştığınız için bu kişilerin sizden uzaklaşmalarına neden olabilirsiniz. Bu arada ilişkileriniz yüzünden yapacağınız harcamalar biraz huzurunuzu bozabilir.

  29 Ekim-23 Kasım arasında yakın arkadaşlar, okul arkadaşları, komşular veya çalışma arkadaşlarınızla duygusal yakınlaşmalar içine girmeniz mümkün. Gene bu tarihlerde sevgiliniz ya da eşinizle birlikte tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda karşılaştığınız kişilerden etkilenmeniz ve duygusal yakınlaşmalar yaşamanız da mümkün olabilir.

  23 Kasım- 17 Aralık arasında tarihlerinde aile hayatına daha fazla değer verecek ve ailenizle daha yakın olacaksınız. Bu dönemde sevdiğinizi ailenizle tanıştırabilir onların da yakınlaşmalarını sağlayabilirsiniz.

  17 Aralık’tan yılsonuna kadar mutluluğunuz sizin için çok önem kazanacak. Bu dönemde aşk hayatınızla ilgili hareketli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

  Sevdiğinizle birlikte güzel hareketli ortamlarda bulunabilir, duygusal paylaşımlarınızı daha yüksek bir aşamaya getirebilirsiniz. Bu dönemde Venüs size aşkta mutluluk vaat ediyor.

  Şimdiye kadar aradığınız aşkı bulma şansı yakalayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın. Bu dönemde mutluluğunuza daha fazla önem verecek ve duygusal anlamda sizi mutlu edecek biriyle birlikte olmayı daha fazla arzu edeceksiniz.
 6. Nemesis

  Nemesis Kedidir kedi

  Kayıt:
  12 Eylül 2008
  Mesajlar:
  57.633
  Beğeniler:
  670
  Nereden:
  İstanbul
  Başak

  Bu yılın ilk altı ayında, burcunuzda hareket eden Mars, enerjinizi ve çekiciliğinizi arttırıyor. Bu aylarda oldukça hareketli ve cesaretli olacaksınız.

  Bu transitin verdiği enerji ile her konuda gayretli olabilirsiniz. Fakat gücünüzü göstermek amacıyla hareket edebilir, sinirli ve kavgacı bir tavır takınabilirsiniz. Bu tutum her türlü ilişkinizi zora sokabilir. Özellikle 23 Ocak-14 Nisan arasında geri giden Mars’ın etkisiyle ilişkilerinizde sorunlar artabilir.

  Ocak ayının ilk yarısında, sağlık konuları ve günlük işleriniz daha fazla ön planda olacak. Bu koşuşturmaca içinde sevdiğinize de zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz.

  Ocağın ikinci yarısında, ikili ilişkileriniz sizin için daha fazla önemli olacak. Eşinizin veya sevdiğinizin fedakârca tavırları sayesinde ilişkilerinizi ciddi boyutlara taşıyabilir evlilik, nişan gibi konular için harekete geçebilirsiniz. Veya bu dönemde başlayan yeni ilişkilerinizi evliliğe kadar götürmeyi düşünebilir, sevdiğinize karşı son derece olumlu duygular içinde olabilirsiniz. Bu tarihlerde evliliğinizde yaşanan sorunları çözmek için de barışçı adımlar atmak ilişkilerinize son derece olumlu yansıyacak

  9 Şubat- 5 Mart arasında duygusal anlamda heyecanlı ve tutkulu olacaksınız. İstediğinizi elde etmek için baştan çıkarıcı bile davranabilirsiniz. Fakat amacınıza ulaştıktan sonra duygularınızın eskisi kadar güçlü olmadığını fark edebilirsiniz. Bu halinizi karşınızdaki kişiyi olduğu kadar sizi de şaşırtabilir. Veya son derece yoğun duygular mantıklı düşünmenize engel olabilir ve kıskançlık yüzünden hem kendinize hem de sevdiğinize hayatı zehir edebilirsiniz.

  Daha sonra da bunun kuruntudan ibaret olduğunu anlayabilirsiniz. Bu yüzden kendinizi duygularınızın yoğunluğuna kaptırmadan önce her zamanki temkinli tavrınızla bir muhasebe yapmalı çok aceleci davranmamalısınız.

  5 Mart- 4 Nisan arası oldukça keyifli bir dönem olacak. Kendinizi rahat ve huzurlu hissedecek aradığınız duygusal güvenliği bulduğunuzu düşüneceksiniz. Bu durum sizi oldukça neşelendirebilir. Bu günlerde yurt dışı bağlantılı konular, yolculuklar, eğitim ve hukuksal konular daha fazla gündeminizde olabilir.

  Sevgiliniz veya eşinizle tatil programları yapabilir, katıldığınız uzun yolculuklarda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  Yeni arayışlar için de olduğunuz bugünler, yeni aşk maceraları yaşamak için uygun gözüküyor. Bulunduğunuz ortamlarda sizi duygusal anlamda heyecanlandıracak yabancılarla karşılaşmanız ve sizin için hoş macera sayılabilecek ilişkiler içine girmeniz mümkün.

  4 Nisan- 8 Ağustos arasında ise duygusal anlamda huzursuz bir yapı içine girebilirsiniz. Bugünlerde koyduğunuz hedefe ulaşma çabaları, duygularınızın değişkenliği ve sinirli tavırlarınız ilişkinizi olumsuz yönde etkileyebilir.

  Öte yandan çok göz önünde olmanız veya başkalarının ilişkinize müdahaleci yaklaşımları da yaşayacağınız sorunlarının başlıca nedenlerinden olabilir. Zaten Mayıs ayında ve Haziran başında yaşanacak tutulmalardan alacağınız etki de yaşayacağınız değişimlerin habercisi. Artık kendinize yeni hedefler koyma zamanının geldiğini fark edeceksiniz.

  15 Mayıs’tan sonra geri hareket etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle eski gönül meselelerinizi ve gizli kalması gereken konuları gündeme taşıyabilir.

  Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir.
  Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Aslında olaylara kendinizi kaptırmak yerine uzlaşmacı bir tavırla yaklaşmalısınız.

  Genellikle Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, yeni bir ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.

  Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da dost çevreniz, sosyal hayatınız ve aşk hayatınızla ilgili konularda sizi etkileyecek. Bu olaylar duygularınız üzerinde etki meydana getirebilir ve ilişkilerinizle ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde de ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmaktan kaçınmanız daha olumlu olabilir.

  Venüs 27 Haziran’dan itibaren düzeliyor. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız. Yeni ilişkileriniz açısından da gelişmelerin daha rahat ilerleyeceği bir süreç içinde olacaksınız.
  9 Ağustos- 7 Eylül arasında sosyal hayatınız hareketleniyor. Farklı çevrelere girebilir davranışlarınızla başkalarının dikkatini çekebilirsiniz.

  Sempatik ve sıcak tavırlarınızla kısa sürede kabul görebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda aranan bir kişi olmanız ve herkesi sahiplenici şefkatli tavırlarınız sizi karşı cins açısından için cazip biri haline getirecek. Böylece bulunduğunuz ortamlarda yeni ilişkiler kurmanız veya devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha sıcak aşamalara taşımanız kolay olacak.

  8 Eylül- 4 Ekim arasındaki dönem sizin için sıkıntılı ve karamsar bir dönem olabilir. Bu günlerde yalnızlık hissi artabilir, duygularınızı kendinize dahi itiraf etmekten kaçınabilir, içinize dönük bir ruh hali içine girebilirsiniz. Aslında bu konuda belki de haklı olabilirsiniz. Çünkü gizli düşmanlıklarla karşılaşmanız ve bugüne kadar dost bildiğiniz kişilerin arkanızdan çevirdiği dolapları fark etmeniz mümkün

  Bu dönemde gizli ilişkiler gündeme gelebilir veya o güne kadar gizlenmiş bilgiler açığa çıkabilir. Olayları fazla kontrol edemediğiniz için kendinizi oldukça huzursuz hissedebilirsiniz. En iyisi size huzur verecek ortamlarda bulunmayı tercih etmeli ve olaylara fazla kendinizi kaptırmamalısınız.

  4-29 Ekim arasında ise size karamsarlık ve sıkıntı veren olaylardan kurtuluyorsunuz. Bu günlerde kendinizi oldukça cesaretli, kararlı hissedecek, bulunduğunuz ortamlarda bir güneş parlayacaksınız. Kendinize güvenli ve sıcak tavırlarınızla herkesin ilgi odağı olabilirsiniz.

  Bu da yeni ilişkiler kurmanız açısından şansınızı oldukça arttırıyor. Devam eden ilişkilerinizle ilgili de olumlu gelişmeler yaşama potansiyeliniz yüksek.
  29 Ekim-23 Kasım arası tutkularınız ve sahip olma arzularınız artıyor. Fakat bu konuda oldukça seçici davranabilir, yoğunlaşan duygulara rağmen istediğinizi elde etmek konusunda çok acele etmeyebilirsiniz.

  Bu dönemde sizin için o güne kadar çok önemli olmayan kişiler birden dikkatinizi çekebilir fakat oldukça eleştirici yaklaştığınız için bu kişilerin sizden uzaklaşmalarına neden olabilirsiniz. Bu arada ilişkileriniz yüzünden yapacağınız harcamalar biraz huzurunuzu bozabilir.

  23 Kasım- 17 Aralık arasında yakın arkadaşlar, okul arkadaşları, komşular veya çalışma arkadaşlarınızla duygusal yakınlaşmalar içine girmeniz mümkün. Gene bu tarihlerde sevgiliniz ya da eşinizle birlikte tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda karşılaştığınız kişilerden etkilenmeniz ve duygusal yakınlaşmalar yaşamanız da mümkün olabilir.

  17 Aralık’tan yılsonuna kadar aile hayatına daha fazla değer verecek ve ailenizle daha yakın olacaksınız. Bu dönemde sevdiğinizi ailenizle tanıştırabilir onların da yakınlaşmalarını sağlayabilirsiniz.
 7. Nemesis

  Nemesis Kedidir kedi

  Kayıt:
  12 Eylül 2008
  Mesajlar:
  57.633
  Beğeniler:
  670
  Nereden:
  İstanbul
  Terazi

  Ocak ayının ilk yarısında size mutlu olma arzularınız ön plana çıkıyor. Kalbiniz boşsa âşık olmak veya sevdiğinizle daha yoğun paylaşımlar için içinizden yükselen arzular sizi harekete geçirecek.

  Duygusal anlamda biraz daha özgür olmayı isteyebilir, hatta zaman zaman isyankârca hareket edebilirsiniz. Bu dönemde her zaman yaptıklarınızdan farklı şeyleri deneyebilir, ilginç ortamlara, ilginç gruplara katılabilirsiniz.

  Bu hareketlilik sizi arzuladığınız aşka veya sevgilinizle daha coşkulu bir beraberliğe götürebilir. Bu dönemde ilginç ve sıra dışı kişilere kapılabilir veya sevdiğinizle ilişkinizi daha coşkulu yaşayabilirsiniz. Bu arada isyankâr duygularınız sizi başkalarının onaylamadığı ilişkilere de yöneltebilir veya düzgün devam eden ilişkiniz bir anda bitirmek isteyebilirsiniz.

  Ayın ikinci yarısı sizin için ilk yarısı kadar eğlenceli ve hareketli geçmeyecek. Yapmak zorunda olduğunuz yoğun günlük işlerinize dönebilirsiniz.

  Sağlık konuları ve sizden yardım isteyen kişiler yoğunluğunuzu arttırabilir. Bu arada sağlık kuruluşunda çalışan kişilerle yakınlaşabilir, duygusal kıpırdanmalar hissedebilirsiniz.

  8 Şubat – 6 Mart arasında ikili ilişkileriniz önemli olmaya başlıyor. Eşiniz veya sevdiğinizle sevgi dolu paylaşımlarda bulunabilir, ilişkilerinizde uzlaşmacı davranabilirsiniz. Bu arada ilişkilerinizde zorlayıcı durumlar yaşanması da mümkün. Özellikle 8-17 Şubat tarihlerinde ilişkilerinizle ilgili beklenmeyen durumlarla karşılaşma riskiniz var. Ayrılıklar, kopmalar yaşanabilir.

  Mart ayında ise kıskanç ve sahiplenici bir tavır içinde olabilir olayları gereksiz yere büyütebilirsiniz. Bu arada cinsellik ve tutku dolu duygularda ön planda olacak. Nisan ayının başlarında bazı gizli kapaklı konular veya eski problemler yüzünden sıkıntılar yaşayabilir fakat bunu çabuk atlatabilirsiniz.

  Nisan ayının ikinci yarısında, biraz daha maceracı bir ruh haline bürünebilirsiniz. Değişik yerler görmek değişik kişilerle tanışmak size cazip gelecek.

  Uzun yolculuklar, eğitim amaçlı seyahatler bu döneme denk gelebilir. Bu arada kendinizi kişisel ve ruhsal yönden geliştirmek isteyebilir bu amaçla yeni öğretilerle tanışabilirsiniz. Sonuç olarak bulunduğunuz ortamlarda tanışacağınız hoş yabancılar sizi etkileyebilir.

  Onlarla sadece dostluk amaçlı güzel ilişkiler kurabilirsiniz tabii ki ama yeni bir aşkın heyecanına kendinizi kaptırmanız da çok mümkün. Eğer kalbiniz boş değil ve güzel giden bir ilişkiniz varsa bütün bu etkinlikleri sevdiğinizle birlikte yapmak ilişkinizi olumlu yönde ilerletecek.

  15 Mayıs’tan itibaren geri giden Venüs etkisiyle macera arayışlarınız biraz daha devam edecek. Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde aşkı ve sevgiyi bulmak için daha fazla çaba gösterebilirsiniz.

  Yurt dışında veya yolculuk sırasında başlamış fakat tamamlanmamış bir aşk macerasının tekrar gündeme gelmesi mümkün.

  Bu süreçte özellikle eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir. Fakat geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir.

  Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.

  Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da ilişkileriniz ve ilişki anlayışınızla ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde yeni başlangıçlar yapmamayı tercih etmek yararınıza olabilir.

  27 Haziran’dan itibaren direkt hareketine dönen Venüs, ilişkilerle ilgili yaşadığınız sorunların da düzeleceğini müjdeliyor. Bu tarihten itibaren sevgiliniz ya da eşinizle birlikte tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda duygularınızı etkileyen kişilerle tanışabilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

  Temmuz ve Ağustos ayları sizin için biraz zorlayıcı geçebilir. Bu dönemde enerjiniz ve cesaretinizin yanı sıra agresif ve öfkeli tavırlarınız da artıyor. Buna bir de iş hayatınızda ki sorunlar eklenince ilişkilerinizi etkileyen bir ruh hali içine girebilirsiniz. etkilenebilir. Bu dönemde tartışmacı tavırlardan ve eşinize karşı eleştirici tavırlardan kaçınmanız gerekiyor.

  8 Eylül’den itibaren Aslan burcuna geçen Venüs, sosyal hayatınızın hareketleneceğini işaret ediyor. Kalabalık ortamlara girebilir burada tanışacağınız gösterişli kişilere ilgi duyabilirsiniz. Organizasyonlar, etkinlikler, dost davetleri iyi ilişkiler kurmanızı sağlayacak imkânları size sunuyor. Bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

  Ağustos’un son günlerinden itibaren sahip olmaya yönelik tutkularınız artıyor. Bu maddi konularda olduğu kadar sevdiğiniz beğendiğiniz her şeye sahip olmak isteyeceğiniz anlamına geliyor.

  Bu günlerde biraz daha sahiplenici ve egoist olabilir, beklentilerinize ulaşmak için gizli planlar yapabilirsiniz. Veya gizemli, karizmatik kişilerle karşılaşabilir onları hayatınıza sokmayı arzu edebilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemde daha kıskanç ve sahiplenici bir tavır içine girebilirsiniz. Gereksiz endişe ve kuruntularla sevdiğinize ve kendinize hayatı zehir etmemelisiniz.

  Biraz yalnızlık, biraz karamsarlık, biraz kuruntu. İşte Ekim ayının özeti. Bu günlerde duygularınızı açıklamakta zorlanabilir hatta saklamayı bile tercih edebilirsiniz. Başkaları tarafından anlaşılmadığınızı düşünecek ve kendinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. Bu sizin seçiminiz. Ama isterseniz insan içine karışabilir, bir karşılık beklemeden başkalarına yardım edebilirsiniz veya sanat faaliyetleri ile uğraşabilir kendinize acımaktan vazgeçebilirsiniz.

  Bu arada kendinize acımanız gizli düşmanlarınızı harekete geçirebilir. Haberiniz olsun. Zaten bu ruh haliniz sevdiklerinizi de bir süre sonra bıktırabilir. Dikkatli olun.
  29 Ekim – 23 Kasım arasında harika bir döneme giriyorsunuz. Son derece sıcakkanlı, sevimli ve olumlu olacaksınız. Bu haliniz bir anda çevrenizdeki insan kalabalığınız arttırabilir. Herkese çekici gelebilir, son derece iyi ilişkiler içinde olabilirsiniz.

  Yeni aşklar için uygun bir dönem. Özellikle Kasım başlarında birdenbire başlayan sürpriz aşklar veya sürpriz kararlar olabilir. Bu dönemi iyi değerlendirebilirseniz sevdiğinizle de çok olumlu ilişkiler içinde olacaksınız. Öte yandan eğer haritanız da sert etkiler varsa ani ayrılıklar, ani gerginlikler gibi bazı olumsuzluklar da mümkün.

  23 Kasım-17 Aralık arasında duygularınızı derinden etkileyen kişiler ve olaylarla karşılaşabilir, kıskançlık, endişe, kuruntu gibi sizi olumsuz ruh haline sokacak duygular içine girebilirsiniz. Öte yandan çekiciliğinizin de oldukça artacağı bu dönemde tutkulu bir cinsel yaşantınız olabilir.

  17 Aralık’tan yıl sonuna kadar olan dönemde kısa tatil programları yapabilir, sevdiğinizle birlikte oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. İletişim gerektiren konularda oldukça başarılı olacağınız bu günlerde yakın çevrenizde bulunan kişilerle olumlu ilişkiler kurmanız da mümkün.
 8. Nemesis

  Nemesis Kedidir kedi

  Kayıt:
  12 Eylül 2008
  Mesajlar:
  57.633
  Beğeniler:
  670
  Nereden:
  İstanbul
  Akrep

  2012 yılının ilk altı ayında sosyal hayatınız, dostluklar ve arkadaş çevreniz çok fazla gündeminizde olacak. Özellikle 2 Mart'a kadar olan dönemde bu çevrelerden tanıştığınız kişilerle olan ilişkilerinizde yaşadığınız sorunlarla yoğun bir şekilde uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

  Bulunduğunuz kalabalık ortamlarda eski sevgilinizle tekrar karşılaşabilir ve ona karşı hiç de boş olmadığınızı fark edebilirsiniz. Veya bu karşılaşma canınızı acıtabilir. Bir diğer olasılık da, unutamadığınızı sandığınız eski aşkınızın artık sizi hiç etkilemediğini fark ederek huzura kavuşabilirsiniz.

  Bu arada devam eden ilişkilerinizle ilgili de sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir, bulunduğunuz ortamlarda ilişkileriniz yüzünden birileri ile mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.

  Ocak ayının ilk yarısında aile içindeki ilişkileriniz önem kazanıyor. Onlarla daha yakın ve sıcak ilişkiler içinde olabilir sevdiğinizi veya eşinizi ailenizle kaynaştırabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin artık aileden biri sayılması siz çok mutlu edebilir.

  Ocak ayının ikinci yarısında mutluluk arzularınız artıyor. Bu dönemde aşk hayatınızla ilgili hareketli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

  Sevdiğinizle birlikte eğlenceli ortamlara gidebilir keyif alacağınız aktiviteler yapabilirsiniz. Bu hareketlilik duygularınızı coşturabilir ve birbirinizi daha fazla sevmenizi sağlayabilir. Eğer hayatınızda biri yoksa bu dönemde Venüs size aşkta mutluluk vaat ediyor.

  Şimdiye kadar aradığınız aşkı bulma şansı yakalayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın. Bu dönemde mutluluğunuza daha fazla önem verecek ve duygusal anlamda sizi mutlu edecek biriyle birlikte olmayı daha fazla arzu edeceksiniz.

  9 Şubat'tan itibaren kendinizi günlük hayatın akışına kaptırabilir ve aşk ve gönül meselelerini arka plana itebilirsiniz. Fakat aşkın sizi ne zaman bulacağı hiç belli olmaz belki de gittiğiniz bir sağlık kuruluşunda veya sıkıcı bir formaliteyi halletmek için gittiğiniz resmi bir dairede sürpriz karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bu arada eğer sert etkiler altında iseniz çabuk değişen duygularınız ilişkilerinizi de değiştirebilir ve sürpriz ayrılıklar yaşanabilir.

  6 Mart’tan itibaren ikili ilişkiler çok fazla ön plana çıkabilir. İlişkilerinizi daha ciddi bir boyuta taşıyabilir, evlilik, nişan gibi bir kararla resmileştirebilirsiniz.

  Bugünlerde başlayan yeni ilişkiniz varsa bu ilişki uzun süreli olabilir ve çok hayırlı bir şekilde neticelenebilir. Bu günlerde sıcak, sevgi dolu ve kibar bir kimliğe bürünebilir.

  Olumlu tavırlarınızla sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Özellikle 6-18 Mart arasında Sevdiğinizle yaşadığınız sorunları düzeltmek için de oldukça uygun bir dönem. Aslında bu dönemde her türlü konuda şansınız yükseliyor. Karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın.

  4 Nisan’dan itibaren biraz daha sahiplenici ve kıskanç bir tavır içine girebilirsiniz. İlişkinizi bozmamak adına biraz daha duygularınıza hâkim olmanızı öneriyorum.

  Bu dönemde gündeme gelen yasak aşklar da sizi epey bir süre uğraştırabilir. Bu aşkın getireceği sonuçlara Ağustos ayına kadar katlanmak zorunda kalabilirsiniz. 15 Mayıs’tan sonra geri hareket etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle eski gönül meseleleriniz sık sık gündeme gelebilir.

  Aradığınız aşkı ve sevgiyi bulmak için daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir.

  Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.

  Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da ilişkileriniz ve ilişki anlayışınızla ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde ilişkilerle yeni başlangıçlar yapmamayı tercih edebilirsiniz. Venüs 27 Haziran’dan itibaren düzeliyor. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız.

  8 Ağustos’tan itibaren daha maceracı duygular içinde olacaksınız. Bu dönemde eğitim, iş veya sadece yeni yerler görmek amacıyla uzaklara gitmek isteyebilir, çıkacağınız yolculuklarda tanışacağınız kişilerle duygusal yakınlaşmalar içine girebilirsiniz.

  Bu tarihten itibaren sevgiliniz ya da eşinizle birlikte tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda yeni başlangıçlara hazır olun.

  Ağustos’un son günlerinden Ekim’in 7’sine kadar olan dönemde enerjiniz ve kendinize güveniniz artıyor. Bu dönemde istekleriniz ve beklentileriniz çok artabilir, bunlara ulaşmak için mücadeleci bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat öte yandan aceleci ve tartışmacı davranışlarınızla sevdiklerinizi zorlayabilirsiniz. Tartışmalardan uzak kalmakta fayda var.

  8 Eylül’den itibaren işiniz, kariyeriniz, gelecek hedefleriniz ön planda olacak. Bu konuda yapacağınız çalışmalarla öne çıkabilirsiniz.

  Hedefleriniz için bu çevrelerde tanınma ihtiyacı duyacak ilişkileriniz için de onay bekleyeceksiniz. Amacınız bu olmasa bile yanınızdaki kişilerle çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. Bu günlerde devam eden ilişkilerinizle ilgili de değişen durumları ve aldığınız kararları etrafınıza ilan edebilirsiniz.

  4 -29 Ekim arasında sosyal hayatınız ve sosyal paylaşımlarınız ön plana çıkıyor. Çeşitli organizasyonlara katılabilir, farklı çevrelere girebilir davranışlarınızla etrafınızdakilerin dikkatini çekebilirsiniz.

  Sempatik ve sıcak tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. Aynı zamanda becerikli ve mantıklı haliniz de sizi cazip hale getirebilir. Eğer çok seçici olmazsanız bulunduğunuz ortamlarda yeni ilişkiler kurmanız veya devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha sıcak aşamalara taşımanız kolay olacak.

  29 Ekim-23 Kasım dönemi sizin için biraz sıkıntılı geçebilir. Kendinizi yalnız ve karamsar hissedebilirsiniz. Gereksiz endişeler ve kuruntular içine girebilir kendi kendinizi üzebilirsiniz. Bu arada gizli düşmanlıklar ve gizlenmesi gereken ilişkiler gündeme gelebilir veya duygularınızı herkesten gizleme ihtiyacı duyabilirsiniz.

  Bu günlerde olayları ne kadar kontrol etmeye çalışsanız da bunu başarmanız güç olabilir. Üstelik 13 Kasım’da yaşanacak tutulma sizi etkileyeceği için yaşadığınız sorunlar ilişkilerinize kadar uzanabilir. Bu tutulmanın etkisiyle ilişkilerinizde değişimler yaşayabilirsiniz.

  23 Kasım-17 Aralık arasında karamsar duygularınız yerini sıcak, sevgi dolu ve samimi duygulara bırakıyor. Bugünlerde oldukça çekici ve cazip biri haline gelebilirsiniz.

  Üstelik kibar tavırlarınız başkalarının sizi daha çok beğenmesine neden olacak. Bu da yeni ilişkiler kurmanız açısından şansınızı oldukça arttırıyor. Sevdiğiniz ve devam eden ilişkileriniz de bu olumlu halinizden etkilenecekler.

  17 Aralık’tan yılsonuna kadar olan dönemde maddi konulara odaklanacaksınız. Bu arada sevdiğiniz beğendiğiniz her şeye sahip olmak isteyebilirsiniz. Bu günlerde beklentilerinize ulaşmak için maceracı bir tavır takınabilir, aradığınızı bulmak için uzak yerlere gidebilirsiniz.
 9. Nemesis

  Nemesis Kedidir kedi

  Kayıt:
  12 Eylül 2008
  Mesajlar:
  57.633
  Beğeniler:
  670
  Nereden:
  İstanbul
  Yay

  2012 yılına başlarken, ilişkilerinizle ilgili değişimler yaşamaya da hazırlanın. Bu yıl tutulmalar sizi en çok kişisel alanlar ve ilişkiler konularında etkileyecek. Sizin veya karşımızdaki kişinin hayatında önemli başlangıçlar ve girişimler söz konusu olabilir. Birbirinizi karşılıklı olarak etkileyebilirsiniz.

  Özellikle Mayıs- Haziran ve Kasım- Aralık döneminde bu etkileri daha fazla hissedebilirsiniz. Bu değişimler yepyeni bir ilişkiye adım atmak olabileceği gibi mevcut ilişkinizin farklı bir yönde ilerlemesi şeklinde de olabilir. Siz de ilişkileriniz aracılığıyla daha olgun ve farklı bir bilinç haline geçerek aşama kaydedeceksiniz.

  Ocak ayının ilk yarısında iletişim konuları ön plana çıkıyor. Bu dönemde yakın çevrenizle ilgili ilginç gelişmeler olabilir. Yakın arkadaş, komşu, çalışma arkadaşı gibi kişilerle duygusal yakınlıklar kurabilirsiniz. Veya yakın çevreden birinin ilişkileriniz üzerinde etkisi olabilir.

  Bu günlerde sevgiliniz veya eşinizle kısa yolculuk programları yapabilir, birlikte oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Veya bulunduğunuz ortamlarda sizi duygusal anlamda heyecanlandıracak kişilerle karşılaşmanız da mümkün.

  Ocak ayının ikinci yarısında aileniz ve özel hayatınıza yönelik konular ön planda. Bu dönemde ailenizle daha yakın ve sıcak ilişkiler içinde olabilir sevdiğinizi aile bireyleriyle tanıştırabilir veya eşinizle daha yakın ilişkiler olmasını sağlayabilirsiniz. Kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.

  9 Şubat'tan itibaren aşk hayatınız hareketleniyor. Duygusal olarak oldukça heyecanlı ve atak olacağınız bugünlerde hoşlandığınız kişilerle kolayca iletişim kurabilirsiniz.

  Bulunduğunuz neşeli ortamlarda son derece doğal ve çocuksu halinizle dikkat çekeceksiniz. Yeni ilişkiler ve yeni başlangıçlar için uygun bir dönemdesiniz ama duygularınız çok hızlı değişim gösterebilir ve verdiğiniz kararlardan kısa bir süre sonra vazgeçebilirsiniz.

  5 Mart- 4 Nisan arası sizin için biraz sıkıntılı geçebilir. Bu dönemde günlük işler ve sağlık konularıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yoğunluk yüzünden sevdiğinizi ihmal etmemelisiniz.

  Bu sıkıntılı dönem 4 Nisan’dan itibaren değişiyor. Bu günlerde ilişkilerinize tekrar gereken önemi vereceksiniz.

  Olumlu tavırlarınızla sevdiğinizi mutlu edebilir, bir süredir devam eden ilişkinizle ilgili evlilik, nişan gibi önemli kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde eğer ilişkinizle ilgili bir sorun yaşıyorsanız barışı sağlamak için de harekete geçebilirsiniz.
  15 Mayıs’tan sonra geri hareket etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle eski gönül meseleleriniz sık sık gündeme gelebilir.

  Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir.

  Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Aslında olaylara uzlaşmacı bir tavırla yaklaşırsanız, sevdiğinizle barış yapmak ve sorunlarınızı çözümlemek için çok uygun fırsatlar bulabilirsiniz.

  Bu arada Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, yeni bir ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.

  Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da ilişkileriniz ve ilişki anlayışınızla ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde de ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmamayı tercih edebilirsiniz.

  Venüs 27 Haziran’dan itibaren düzeliyor. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız. Yeni ilişkileriniz açısından da gelişmelerin daha rahat ilerleyeceği bir süreç içinde olacaksınız.

  4 Temmuz- 23 Ağustos arası sosyal hayatınız oldukça hareketlenebilir. Pek çok çevreye girebilir bir sürü kişiyle tanışabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda çekiciliğinizle göz dolduracaksınız fakat rakiplerinizin de sahnede olacağını unutmayın. Belki de beğendiğiniz kişiler için mücadele etmeniz gerekebilir.

  8 Ağustos’tan itibaren tutkularınız ve sahip olma arzularınız artıyor. Yoğunlaşan duygular ve artan istekler tutku dolu beraberlikler yaşamanıza neden olabilir. Bu etki altında partnerinize karşı aşırı sahiplenici davranabilir, gereksiz endişe ve kuruntular yüzünden kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz. Bu tavrınızın, onu sizden uzaklaştıracağını aklınızdan çıkartmayın.

  8 Eylül- 4 Ekim arasında daha maceracı duygular içinde olacaksınız. Bu dönemde eğitim, iş veya yeni yerler görmek amacıyla uzaklara gitmek isteyebilir, çıkacağınız yolculuklarda tanışacağınız gösterişli kişilerle duygusal yakınlaşmalar içine girebilirsiniz.

  Bu tarihlerde sevgiliniz ya da eşinizle birlikte gösterişli ve bol güneşli yerlere gidebilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda yeni duygusal beraberliklere adım atabilirsiniz.

  4-29 Ekim arasında işiniz ve kariyeriniz sizin için daha önemli hale gelebilir. Yapacağınız işe konsantre olabilir ve onu mükemmel bir şekilde yapmaya çabalayabilirsiniz.

  Bu tavrınız haliyle sevdiğiniz kişiyi ihmal etmenize neden olabilir. İlişkinizde huzursuzluk yaşamak istemiyorsanız biraz daha dikkatli olmalısınız. Gene bu dönemde iş arkadaşlarınızdan veya ekibinizden biriyle bir gönül macerası yaşamanız mümkün.

  8 Ekim- 18 Kasım arasında ise biraz tartışmacı ve huzursuz bir haline bürünebilirsiniz. Artan enerjiniz sizi böyle yapıyor olabilir. Enerjik olmanız karşı cinsin hoşuna gitse bile agresif ve tartışmacı tavırlarınız hoşuna gitmeyecektir bilin.

  29 Ekim-23 Kasım arasında sosyal hayatınız çok hareketleniyor. Bu dönemde dost toplantıları, organizasyonlarda aktif rol alabilirsiniz. Diplomatik tavırlarınız ve organizasyon yeteneğiniz başkalarının beğenisini kazanacak. Bu size yeni ilişkiler kurma fırsatı verebilir. Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın.

  23 Kasım-17 Aralık döneminde karamsar, yalnız ve içine kapanık bir ruh hali size hiç yakışmayacak. İçinde bulunduğunuz durum zor olsa bile kendinizi buna kaptırmak yerine dikkatinizi farklı konular vermelisiniz.

  Üstelik 28 Kasım’da yaşanacak tutulma da olayların kendi kontrolünüzde olmayacağını işaret ediyor. Her şeyi zamana bırakmak ve kabullenmek iyi bir çözüm olabilir. Bu tutulmanın etkisiyle hayata bakışınız değişebilir.
  17 Aralık’tan yıl sonuna kadar olan dönemde duygusal anlamda bir değişim yaşayacak ve çok olumlu bir döneme gireceksiniz.

  İyimser, sevecen ve sıcak tavırlarınızla herkesin sevgisini kazanabilirsiniz. Bu durum yeni ilişkilere başlamanızı veya sevdiğinizle beraberliğinizi daha sıcak bir hale getirmenize neden olabilir. Bu tarihlerde hayatınızda yaşanan sorunları çözmek için de barışçı adımlar atabilirsiniz.
 10. Nemesis

  Nemesis Kedidir kedi

  Kayıt:
  12 Eylül 2008
  Mesajlar:
  57.633
  Beğeniler:
  670
  Nereden:
  İstanbul
  Oğlak

  Ocak ayının ilk yarısında istekleriniz artıyor. Bu günlerde uzun zamandır düşündüğünüz şeylere sahip olmak için harekete geçebilirsiniz. Maddi açıdan değerli şeylere sahip olmak isteyebilir veya sevdiğiniz için bu tür şeyler alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi elinizde tutmak için harcadığınız paraya acımayacaksınız.

  Ocak ayının ikinci yarısında iletişim kurma yetenekleriniz artıyor bu sayede güzel ilişkiler kurabilir, özellikle yakın çevrenizde bulunan kişileri etkileyebilirsiniz. Bu günlerde kısa yolculuklar yapmak, eğitim öğretim faaliyetlerinde bulunmak ilgi alanlarınız arasında olacak.

  Bulunduğunuz ortamlarda iyimser ve kabullenici bir hal içinde olmanız ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyecek. Özellikle yeni tanışacağınız kişilerle duygusal etkileşimler içine girebilir yeni aşklar yaşayabilirsiniz. Sevgiliniz veya eşinizle gezil programları yapabilir, katıldığınız uzun yolculuklarda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  9 Şubat- 5 Mart arasında aile ilişkileriniz hareketleniyor. Bütün aile bir araya gelebilir ve birlikte çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ailenizle paylaştığınız bu sıcak ve canlı ortam sayesinde sevdiğiniz kişiyi de etkileyebilirsiniz.

  5 Mart- 4 Nisan arasında aşık olmaya hazır bir ruh hali içinde olacaksınız. Keyifli ortamlarda bulunmak sizi mutlu ederken, buralarda karşılaşacağınız kişilerle duygusal paylaşımlar içinde olmak mutluluğunuzu daha da arttırabilir.

  Sempatik ve sıcak tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. Böylece bulunduğunuz ortamlarda yeni ilişkiler kurmanız veya devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha sıcak aşamalara taşımanız kolay olacak.

  4 Nisan’dan itibaren günlük işler siz yorabilir. Fakat yapmak zorunda olduğunuz bu işler yüzünden çok istemenize rağmen sevdiğinizle görüşemeyebilir veya ona yeteri kadar ilgi gösteremeyebilirsiniz. Bu aranızda bazı sorunlara yol açabilir.

  Üstelik 15 Mayıs’tan sonra geri hareket etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle eski gönül meseleleriniz veya ilişkinizde yaşadığınız eski sorunlar tekrar gündeme gelebilir.

  Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir.

  Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Aslında olaylara kendinizi kaptırmak yerine uzlaşmacı bir tavırla yaklaşmalısınız.

  Genellikle Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, yeni bir ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.

  Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da duygularınız üzerinde etki meydana getirebilir ve ilişkilerinizle ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde de ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmamayı tercih edebilirsiniz.

  Venüs 27 Haziran’dan itibaren düzeliyor. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız. Yeni ilişkileriniz açısından da gelişmelerin daha rahat ilerleyeceği bir süreç içinde olacaksınız.

  8 Ağustos- 7 Eylül arasında ise sıcak, sevimli, sevgi dolu ve kibar bir tavır içine girebilir, olumlu halinizle herkesin sevgisini kazanabilirsiniz. Bu da ilişkinizde yaşadığınız sorunların çözülmesini sağlayabilir. Meydana gelen olumlu gelişmeler moralinizi düzeltecek. Öte yandan yeni ilişkiler kurmanız açısından da oldukça şanslısınız.

  4-29 Ekim arasında yurt dışı bağlantılı konular, yolculuklar, eğitim ve hukuksal konular ön plana çıkıyor. Bu günlerde sevgiliniz veya eşinizle tatil programları yapabilir, katıldığınız uzun yolculuklarda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  8 Eylül- 4 Ekim arası istekleriniz artıyor fakat elde etmek konusunda başkalarına bağlı olacaksınız, bu dönemde yasak aşklar veya kıskançlıklar yüzünden duygularınız oldukça yoğunlaşabilir. Gururunuz ve hırslı tavırlarınız yüzünden zorlanabilirsiniz. Mantıklı ve sabırlı olmalısınız.

  4-29 Ekim arasında yurt dışı bağlantılı konular, yolculuklar, eğitim ve hukuksal konular ön plana çıkıyor. Bu günlerde sevgiliniz veya eşinizle tatil programları yapabilir, katıldığınız uzun yolculuklarda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  Yeni arayışlar, yeni aşk maceraları yaşamak için uygun fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda sizi duygusal anlamda heyecanlandıracak yabancılarla karşılaşmanız ve sizin için hoş macera sayılabilecek ilişkiler içine girmeniz mümkün.

  29 Ekim-23 Kasım tarihlerinde iş ve kariyer hayatınız önemli hale geliyor. Bu dönemde özellikle iş ve sosyal çevrenizde önemli sayılabilecek kişilerin görüşlerine çok önem verebilir ve onların onaylayıp beğeneceği kişilerle duygusal bağlantılar kurabilirsiniz.

  23 Kasım- 17 Aralık arasında sosyalleşecek, dost ve arkadaş çevrenizin aranılan kişisi haline geleceksiniz. Sıcak ve sevimli halleriniz sizi cazip kılacak. Kalabalık ortamlarda yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

  Bu dönemde meydana gelen Güneş tutulması sizi dost ve arkadaş çevrenizle ilgili alanlarda etkileyecek. Bu dönemde sosyal ortamlarda karşınıza çıkan kişiler hayatınızda etkili olabilir ve değişimler yaşamanızı sağlayabilirler.

  18 Kasım- 27 Aralık arasında ise kendinize olan güveniniz ve cesaretiniz artıyor. Bu halleriniz sizi tartışmacı uzlaşmaz bir tavır içine sokabilir. Hem sevdiğinizi hem çevrenizdekileri kırmak istemiyor ya da ilişkilerinizin yara almasını istemiyorsanız daha hoşgörülü ve serinkanlı olmaya çalışmalısınız.

  17 Aralık’tan yılsonuna kadar olan dönemde ise kendinizi biraz karamsar bir ruh hali içinde bulabilirsiniz. Bu dönemde duygularınızı yeterince ifade edemeyebilir ve kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz.
 11. Nemesis

  Nemesis Kedidir kedi

  Kayıt:
  12 Eylül 2008
  Mesajlar:
  57.633
  Beğeniler:
  670
  Nereden:
  İstanbul
  Kova

  Ocak ayının ilk yarısında iyi duygular içinde olacak, olumlu ve sıcak tavırlarınızla çevrenizin beğenisini kazanacaksınız. Bu dönemde sosyal ilişkileriniz, sevilme ve beğenilme istekleriniz artıyor.

  Arkadaşlık kurmak, eğlenmek, tatil yapmak için iyi bir zamandasınız. Duygularınızı iyi ifade ettiğiniz için isteklerinize kolay ulaşabilirsiniz. Öte yandan devam eden ilişkilerinizle ilgili de istediğiniz olumlu gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Fakat bu etkinin uzun sürmeyeceğini bilin ve fırsatları değerlendirmeye çalışın.

  Ocak ayının ikinci yarısında ise duygusallıktan daha fazla maddi konulara odaklanabilir, sahip olduklarınızı arttırmak adına yatırımlar ve harcamalar yapabilirsiniz. Bu süreçte sevdiğiniz ve değer verdiğiniz şeyler için de kesenin ağzını açmanız gerekebilir. Sevgilinize hediye alabilir veya ilişkinizi daha iyi bir konuma getireceğine inandığınız konuda parasal harcamalar da bulunabilirsiniz.

  9 Şubat- 5 Mart döneminde iletişim becerilerinizin arttığı günlerdesiniz. Oldukça hareketli neşeli ve canlı bir hal içinde olacaksınız Bu durumun size cinsel çekicilik kazandırabilir ve ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyebilir.
  Yakın arkadaşlar veya yakın çevrenizde oturan kişilerle aniden başlayan sürpriz aşklar yaşamanız mümkün. Veya aşk hayatınızla ilgili yaşadığınız beklenmedik değişimlerin yakın çevreniz tarafından sürpriz olarak nitelendirilmesi de mümkün.

  Sonuç olarak bu değişimlerden olumlu yönde etkilenebilirsiniz. Bu günlerde kısa yolculuklara çıkabilir, yakın çevrenizden kişilerle birlikte olabilirsiniz. Sevgiliniz veya eşinizle birlikte yapacağınız gezilerde sizi mutlu edecek gelişmelere hazır olun.

  5 Mart – 4 Nisan arasında ise sıcak ve samimi bir aile ortamında huzuru arayabilir, bütün sevdiklerinizle bir arada olabilirsiniz. Ailenizle birlikte katılacağınız ortamlarda keyifli vakit geçireceksiniz. Bu huzurlu ortamda sevdiğiniz kişiden söz edebilir ilişkiniz için onay alabilirsiniz.

  4 Nisan- 8 Haziran arasında aşk hayatınız hareketleniyor. Aslında duygularınızın ve zihin faaliyetlerinizin hızlı değiştiği bir dönemdesiniz. Bu günlerde ilişkiye bakışınız da aynı hızla değişebilir, bir gün hareketli, esprili kişiler ilginizi çekerken bir başka gün ağırbaşlı, olgun kişilerden hoşlanabilirsiniz. Aslında çifte kısmetle karşılaşabileceğiniz günlerdesiniz. Fakat bu değişkenliğiniz fırsatları kaçırmanıza neden olabilir.

  Özellikle Nisan ayının ilk haftalarında gönül meselelerinde son derece değişken ve kararsız bir tavır sergileyebilir, karasızlığınızla karşınızdakileri biraz da üzebilirsiniz. Eğer sorunsuz devam eden ilişkiniz varsa, bu dönemde sevgilinizle sık sık fikir ayrılıkları yaşamanız mümkün. Fakat ruh halinizin çabuk değişmesi bunların sorun haline gelmesini önleyecek.

  Sevgilinizle birlikte sizi mutlu edecek değişik faaliyetlere çabucak yönelebileceksiniz. Sevimliliğiniz, zekânız ve neşeniz zaten sorunları kolayca çözmenizi sağlayacak.

  15 Mayıs’tan sonra geri hareket etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle eski gönül meselelerinizi ve gizli kalması gereken konuları gündeme taşıyabilir.

  Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir.

  Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Aslında olaylara kendinizi kaptırmak yerine uzlaşmacı bir tavırla yaklaşmalısınız.

  Genellikle Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, yeni bir ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.
  Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da dost çevreniz, sosyal hayatınız ve aşk hayatınızla ilgili konularda sizi etkileyecek.

  Bu olaylar duygularınız üzerinde etki meydana getirebilir ve ilişkilerinizle ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde de ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmaktan kaçınmanız daha olumlu olabilir.

  Venüs 27 Haziran’dan itibaren düzeliyor. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız. Yeni ilişkileriniz açısından da gelişmelerin daha rahat ilerleyeceği bir süreç içinde olacaksınız.

  9 Ağustos- 7 Eylül arasındaki dönem sizin için günlük hayatın koşturmacasıyla geçen bir dönem olabilir. Bu günlerde rutin işlerinize öyle bir kendiniz kaptırabilirsiniz ki çok sevdiğiniz kişileri bile ihmal edebilirsiniz. Bu arada kendi sağlığınız veya sevdiklerinizin sağlığı ile ilgili olaylar da ön plana çıkabilir. Sağlık konularını ve sevdiğinizi bu günlerde ihmal etmemeye çalışın.

  8 Eylül- 4 Ekim arasında ise ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Devam eden ilişkilerinizle ilgili yeni kararlar alabilir, ilişkinin geleceği için ciddi adımlar atabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa yeni ilişkiler için fırsatlarla karşılaşacaksınız.

  Bulunduğunuz ortamlarda kendinden emin ve gösterişli kişiler veya ünlü kişiler dikkatinizi çekebilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Gelişmeler olumlu olacak.
  4-29 Ekim arası tutkularınız ve cinsel potansiyeliniz artıyor. Fakat yoğunlaşan duygular yüzünden biraz kıskançlık yapabilir, gereksiz endişe ve kuruntularla hem kendinizi ve sevdiğinizi üzebilirsiniz. Yasak aşkların da gündeme gelebileceği bu dönem sizin için biraz huzursuz geçecek.

  29 Ekim-23 Kasım arasında macera arzularınız artıyor. Seyahatler, yabancı kültürler, uzak ülkeler gündeminizde olacak. Yabancı ortamlarda yabancı kişilerle tanışabilir, ilginç maceralar yaşayabilirsiniz. Veya sevdiğiniz kişiyle birlikte tatil programları yapabilirsiniz.

  23 Kasım- 17 Aralık arasında tarihlerinde iş hayatı ve kariyer konularına yönelecek ve bu çevreden insanlarla daha yakın olacaksınız. Sosyal statünüzü yükseltecek kişileri kendinize daha yakın görebilir ve onlarla yakın ilişkiler kurabilirsiniz.

  13 Kasım’da yaşanacak tutulma, sizi en çok sosyal statünüzle ilgili konularda etkileyecek. Bu dönemde toplum içindeki statünüzle ilgili yaşantınızda değişiklik meydana gelebilir. Bu, bir terfi, bir iş değişikliği olabileceği gibi evliliğinizi veya nişanınızı ilan ederek çevrenizin ilgi odağı olabilirsiniz veya bir ayrılık haberiyle başkalarının sizi konuşmasına neden olabilirsiniz.

  17 Aralık’tan yılsonuna kadar sosyal hayatınız çok hareketleniyor. Bulunduğunuz sosyal ortamlarda çok popüler olabilir, son derece iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Buralarda tanışacağınız kişilerle duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir.

  Gelecekle ilgili ümitlerinizi gerçekleştirmek fırsatlarla karşılaşacaksınız. Bu ümit güzel bir aşkla ilgiliyse bunu elde etmeniz mümkün. Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın.
 12. Nemesis

  Nemesis Kedidir kedi

  Kayıt:
  12 Eylül 2008
  Mesajlar:
  57.633
  Beğeniler:
  670
  Nereden:
  İstanbul
  Balık

  Bu yılın ilk altı ayında, ilişkilerle ilgili alanda hareket eden Mars, ilişkilerinizi canlandırıyor. Fakat bugünlerde ilişkiler konusunda sert ve tartışmacı olabilir, sevdiğiniz kişiyi çok fazla eleştirebilirsiniz. Eğer rakipleriniz varsa onlarla da çok fazla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu da Temmuz ayına kadar ilişkilerinizle ilgili huzursuz gelişmelerin sizi etkileyeceğini işaret ediyor.

  Sakin kalmaya ve olayları fazla büyütmemeye çalışın. Sinirli ve kavgacı bir tavır takınmak her türlü ilişkinizi zora sokabilir. Özellikle 23 Ocak-14 Nisan arasında geri giden Mars’ın etkisiyle ilişkilerinizde sorunlar artabilir.

  Ocak ayının ilk yarısında, karamsar duygular ve gönül kırıklığı içinde olabilirsiniz. Duygularınızı rahat ifade edememek kendinizi yalnız hissetmenize neden olacak. Bu arada sezgilerinizin oldukça artması sizin arkanızdan iş çevirenleri kolayca fark etmenizi sağlayabilir. Fakat olayları kontrol etmek için Ocak ayının ikinci yarısını beklemelisiniz.

  Ocağın ikinci yarısında, kendinizi duygusal anlamda oldukça rahat hissedeceksiniz. Sevimli, fedakâr ve sıcak davranışlarınızla herkesin ilgisini üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz. Birkaç önceki çaresiz halinizden eser kalmadığı gibi istediğiniz her konuda size destek olacak birçok kişi bulabilirsiniz. Bu sevimli haliniz ilişkilerinizi de çok olumlu etkileyebilir. Yeni başlangıçlar yapabilir devam eden ilişkileriniz daha sıcak hale gelebilir.

  9 Şubat- 5 Mart arasında istediğinizi elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Duygusal anlamda heyecanlı ve tutkulu olacaksınız. Fakat ne istediğiniz konusunda da çok aceleci olmayın. Çünkü tercihlerinizin çabuk değiştiği bir dönemdesiniz. Bu arada beklenmedik masraflar ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir.

  5 Mart- 4 Nisan arası oldukça keyifli bir dönem olacak. Yakın çevrenizle huzurlu ve keyifli ilişkiler kurabilirsiniz. Kendinizi rahat ve huzurlu hissedecek aradığınız duygusal güvenliği yakın çevrenizde bulduğunuzu düşüneceksiniz. Bu durum sizi oldukça neşelendirebilir. Bu günlerde sevgiliniz veya eşinizle gezi programları yapabilir, katıldığınız kısa yolculuklarda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Eğer aşk arayışı içinde iseniz bu kişiyi çok yakın çevrenizde bulabilirsiniz.

  4 Nisan- 8 Ağustos arasında ise aile içinde sıcak duygusal paylaşımlar yakalayabilirsiniz. Fakat bu dönemde tartışmalardan uzak kalmalı, aile bireylerini ilgilendiren kararları başka zamana ertelemelisiniz. Aranızda fikir ayrılığı olacağı için uzlaşmak zor olabilir.

  15 Mayıs’tan sonra geri hareket etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle eski gönül meselelerinizi ve gizli kalması gereken konuları gündeme taşıyabilir.

  Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir.

  Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Aslında olaylara kendinizi kaptırmak yerine uzlaşmacı bir tavırla yaklaşmalısınız.

  Genellikle Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, yeni bir ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.

  Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da dost çevreniz, sosyal hayatınız ve aşk hayatınızla ilgili konularda sizi etkileyecek. Bu olaylar duygularınız üzerinde etki meydana getirebilir ve ilişkilerinizle ilgili değişimlere sebep olabilir.

  Bu dönemlerde de ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmaktan kaçınmanız daha olumlu olabilir. Venüs 27 Haziran’dan itibaren düzeliyor. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız. Yeni ilişkileriniz açısından da gelişmelerin daha rahat ilerleyeceği bir süreç içinde olacaksınız.

  9 Ağustos- 7 Eylül arasında aşk hayatınız hareketleniyor. Bu dönemde son derece etkileyici ve karizmatik kişilerle karşılaşabilir âşık olabilirsiniz. Fakat bu aşk sizin için çok kolay olmayacak haberiniz olsun. Tutku dolu yoğun duygular sizi çok etkileyebilir.

  8 Eylül- 4 Ekim arası sorumluluklarınızın arttığı ve günlük işler, formalite gerektiren konularla uğraştığınız bir dönem olacak. Bu günlerde angarya işler yüzünden yorulabilirsiniz. Fakat bu yorgunluğunuzu sevdiğinizin anlayışla karşılaması için ona bir parça ilgi göstermeyi ihmal etmeyin.

  4-29 Ekim arasında ilişkileriniz önemli hale geliyor. Yeni ilişkilere açık olacak ve sevimli halinizle başkalarının ilgisini çekeceksiniz. Ama çok eleştirici tavırlarınız hoşunuza giden kişilerin sizden uzaklaşmasına neden olabilir.

  Dikkat edin. Aslında bugünler ilişkinizi daha ciddi boyutlara taşımak ilişkinin geleceği ile ilgili önemli kararlar almak açısından uygun bir dönem. Devam eden ilişkilerinizle ilgili de olumlu gelişmeler yaşama potansiyeliniz yüksek.

  29 Ekim-23 Kasım arası yoğunlaşan duygular, tutku dolu bir süreci işaret ediyor olabilir. Bu dönemde cinsel hayatınız hareketlenebilir, yasak aşklar gündeme gelebilir. Özellikle Kasım ayının ilk günlerinde duygularınızın yoğunluğu zaman zaman beklenmedik şeyler yapmanıza yol açabilir.

  İlişkileriniz ani başlangıçlar veya bitişler yaşanabilir. Fevri hareketler, kıskançlıklar ön plana çıkabilir. Bu yüzden 3. kişilerle sorunlar yaşanabilir. Bu dönemde sağlıklı karar vermek güç olacağı için karar vermeden önce güvendiğiniz kişilere danışmalı ve sabırlı olmaya çalışmalısınız.

  23 Kasım- 17 Aralık arasında macera arzularınız artıyor. . .Seyahatler, yabancı kültürler, uzak ülkeler gündeminizde olacak. Yabancı ortamlarda yabancı kişilerle tanışabilir, ilginç maceralar yaşayabilirsiniz. Veya sevdiğiniz kişiyle birlikte tatil programları yapabilir mevcut ilişkinizi daha sıcak bir hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda karşılaştığınız kişilerden etkilenmeniz ve duygusal yakınlaşmalar yaşamanız da mümkün olabilir.

  17 Aralık’tan yılsonuna kadar sosyal statüye, iş ve kariyer konularına daha fazla önem vereceksiniz. Bu dönemde bu çevreden kişilerle daha fazla beraber olabilir, sosyal konumunuzu yükselteceğine inandığınız kişilerle olumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Bulunduğunuz çevrede sizden söz edilmesini sağlayacak, nişan, evlilik veya terfi gibi konularla da göz önünde olabilirsiniz.

  Yazan: Astrolog Ümran Ensari
 13. KibritKokusu

  KibritKokusu Amatör yorumcu

  Kayıt:
  28 Temmuz 2011
  Mesajlar:
  4.237
  Beğeniler:
  53
  Nereden:
  Belirtilmedi
  çalkantılı bir yıl olacağa benziyor :DDD
 14. b12

  b12 Süper aktif yorumcu

  Kayıt:
  26 Kasım 2011
  Mesajlar:
  9.198
  Beğeniler:
  127
  Nereden:
  Belirtilmedi
  evlilik var diyo hadi bakalım :D

Sayfayı Paylaş