09/23/06 - Artık Balık Etli Kadınlar SEKSİ !!

Konu, 'Magazin ve Medya Haberleri' kısmında misshogget tarafından paylaşıldı.

 1. misshogget

  misshogget Pasif yorumcu

  Kayıt:
  30 Haziran 2006
  Mesajlar:
  7.329
  Konular:
  965
  Beğeniler:
  1.460
  Nereden:
  İstanbul
          
  'Gençlere kötü örnek oluyor' gerekçesiyle aşırı zayıf yani sıfır beden mankenlere İspanya'dan sonra İsrail de podyum yasağı getirdi. Bu yasağın ardından şimdi gözler tıpkı 1980 ile 90'lı yıllarda olduğu gibi yeniden balık eti kadınlara çevrildi!  Ne kadar zayıf, o kadar güzel düşüncesiyle yemeden içmeden kesilen kadınlara kötü haber! İspanya'dan başlayarak İsrail'e yansıyan 'podyumda sıfır beden karşıtlığı' tüm dünyaya hızla yayılıyor. Birçok modacı ile doktor, sıfır bedene karşı kampanya başlatırken bu tepkiler sıfır bedeni yani aşırı zayıflığı çoktan tahtından indirdi. Kate Moss, Keira Knightley ve Teri Hatcher gibi birçok 'sıfır beden ünlü' out olurken, Kelly Brook ve efsane manken Cindy Crawford gibi balık eti yıldızlar, en seksi listesinde ilk sıraya yerleşti.

  Erkekler, ince belli ve dolgun kalçalı kadınlarla birlikte olmayı sıska kadınlarla birlikte olmaya tercih ederken doktorlar da, zayıflığın sağlıklı olmak anlamına gelmediğini söylüyor. "Aşırı zayıf ünlüler genç kızlara kötü örnek oluyor" diyen uzmanlar, "Son yıllarda gençler arasında hızla yayılan bulimia ve anoreksiya gibi yeme bozuklukluklarının en büyük nedeni sıska ünlüler" diyor. Sıfır bedene karşı başlatılan karşıt kampanyalar sürerken, modacılar da defilelerine sıska modelleri çıkartmıyor.

  SIFIR beden akımının öncülerinden İngiliz top model Kate Moss, her ne kadar vücudunun çok güzel olduğunu söylese de erkekler tercihini büyük göğüslü ve dolgun kalçalı Kelly Brook'tan yana kullanıyor. Son yılların en seksi kadını seçilen Kelly, kadınlar tarafından da çok beğeniliyor.

Sayfayı Paylaş