04/19/07 - Dünyaca ünlü starların boyları Türk standartlarının bile altında!

Konu, 'Magazin ve Medya Haberleri' kısmında danger_semih tarafından paylaşıldı.

 1. danger_semih

  danger_semih Yeni yorumcu

  Kayıt:
  7 Şubat 2007
  Mesajlar:
  84
  Konular:
  20
  Beğeniler:
  14
  Nereden:
  İstanbul
          
  Britney Spears (1.58)
  Belki inanmayacaksın ama onun boyu sadece 1.58! Miami sıcağında bile giydiği topuklu kovboy çizmeleriyle durumu çok güzel idare ediyor. Şimdi liposuction da yaptırdı oh mis!

  Missy Elliott (1.55)
  Rap müzik camiasının nadir kadınlarından Missy Elliott'da boy fukaralarından. 1.55 boylu yıldız, giydiği parlak renklerle durumu hiç de umursamadığını cümle aleme ispatlıyor!

  Salma Hayek (1.57)
  "Once Upon a Time in Mexico" filminde 1.75'lik Antonio Banderas'ın yanında ne kadar da minik duruyor değil mi? Hele "Frida" filminde tüm karakterlerden daha kısa boyluydu. Ama başrolü ondan başkası kapamadı. Dünyanın en seksi güzellerinden biri olduğunu söylemeye de hiç gerek yok.

  Kylie Minogue (1.55)
  Boyunun kısalığını kıyafetlerle kamufle etmekte onun kadar ustası yok. Dar jean pantolon ve üstlerle sanki 1.80 gibi duruyor. Tabii bir de alışveriş yaparken bile ayağından çıkarmadığı topuklu ayakkabıları.

  Madonna (1.55)
  Küçük dev kadın Madonna'nın da boyu bir hayli kısa. Eskiden bu daha çok belli oluyordu ama son zamanlarda merak saldığı pilates sayesinde boyu sanki 10 cm uzayıverdi.

  Avril Lavigne (1.58)
  Avril'in boyu diğer hepsinden uzun sayılır. Neredeyse 1.60'a varan boyuyla rakiplerini geçen Avril Lavigne, ince ve kıvrak fiziğiyle gayet uzun görünüyor.
  mert_fb_07 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş